Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 8 » Банк Південний надає свої послуги населенню
15:51
Банк Південний надає свої послуги населенню

банк Південний
Банк Південний надає свої послуги населенню на фінансовому ринку вже більше 20 років. На сьогоднішній день він є надійною організацією з широко розвиненою структурою, що дає можливість користуватися банківськими продуктами як на території України, так і за кордоном. До уваги приватних та корпоративних клієнтів великий вибір програм обслуговування, вигідні умови кредитування, можливість вкладення коштів під відсотки, а також інші послуги.
Карткові продукти
Банк Південний пропонує клієнтам три категорії карткового обслуговування, стандартне, преміум-класу і спеціалізоване. Варіантів набагато більше, ніж може запропонувати ВТБ Банк або Універсал Банк. Всі карти мають сучасний рівень захисту, що обумовлює максимальну безпеку при їх використанні. Спеціалізовані карти випускаються на безкоштовній основі, мають пільгове обслуговування і призначені для отримання соціальних виплат та заробітної плати. Умови оформлення карт більш зручні, ніж в УкрСиббанку або в Укргазбанку.
кредитування
Також є і широкий спектр кредитних програм. Банк видає позики клієнтам від 21 року під 12-15% річних. Можливо відкриття кредитного ліміту на карту за фіксованою ставкою під 36%.
Присутні й партнерські програми, такі як кредитування на покупку транспортних засобів в акредитованих автосалонах, позики на придбання житла, а також кредити під заставу майна або депозиту.
Позики на покупку авто або нерухомості видаються під більш вигідний відсоток, ніж в ПриватБанку. Річна ставка складає від 1.5 до 7.5%, в залежності від величини початкового внеску і є фіксованою на весь період часу. Даними пропозиціями можуть скористатися клієнти у віці від 23 до 60 років.

Просмотров: 114 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |