Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Binance біржа реєстрація, відгуки, як поповнити, як вивести
19:17
Binance біржа реєстрація, відгуки, як поповнити, як вивести

Binance біржа реєстрація, відгуки, як поповнити, як вивести
 

 

Binance є сучасною блокчейн торговим майданчиком і використовуючи її користувачі можуть безпечно і з комфортом обмінювати цифрові валюти. Підстава датована 2017 роком, але це не завадило біржі обзавестися величезною кількістю постійних користувачів і стати широко популярною. На сьогоднішній день біржа складається в топ - 29 бірж за обсягом торгів на добу. Штаб-квартира розташована в Шанхаї.

Основною діяльністю є блокчейн активи. На чолі компанії стоїть відомий в області біткоіни людина, яка працювала на високих посадах в OKCoin, Blockchain.info і Bloomberg. Творцем і виконавчим директором є Чжао, який раніше очолював технічний відділ в Bloomberg і Blockchain.info. Торгових пар на даний момент більш ніж достатньо і розчарованим не залишиться навіть самий вибагливий користувач, а по торговим оборотам на даний момент біржа займає п'яте місце. Розмір обороту становить понад 0.6 млрд. $ За минулу добу.

Реєстрація
Для створення аккаунта необхідно зайти на сайт і відкрити реєстраційну форму, а після ввести в неї емейл, придумати і повторити пароль, а після ввести каптчу в два етапи. На першому буде потрібно перемістити курсор мишки по потрібному полю, а потім ввести символи з зображення.

Щоб підтвердити вказану поштову скриньку буде потрібно перейти по відправленої на нього в листі посиланням. Після цього дії аккаунт буде створений і можна перейти до авторизації.

верифікація
Процедура складається з трьох кроків. Перший ви пройшли при підтвердженні емейл і можете виводити не більше 2 біткоіни щодня. На другому етапі буде потрібно клікнути на розділ «завершити перевірку особистості». Але для початку потрібно підтвердити номер телефону. Після потрібно надати кілька документів, а сам процес детально описаний в інструкції. Завершивши процедуру ви зможете виводити до 100 біткоіни щодня. Якщо виникне бажання пройти третій етап, то буде потрібно звернутися в техпідтримку.

Депозит
Для поповнення необхідно навести курсор на «актив», а після клікнути по клавіші «зняти кошти». Після ви побачите доступні валюти, і зможете внести кошти. На даний момент поповнення доступно 44 криптовалюта . Поповнення фіатнимі засобами не передбачено.

Торгівля
Для старту потрібно перейти в «торговий центр». Далі ви побачите список торгових пар і після кліка по одній з них буде показаний графік і стакан ордерів. Якщо потрібну вам пару ви не знайшли, клікніть по клавіші «More» і підберіть відповідну зі списку. На даний момент можна використовувати два варіанти ордерів Limit і Market. Вибравши перший варіант буде потрібно вказати стартову вартість, визначитися з кількістю криптовалюта і клікнути на кнопку продажу або купівлі. Віддавши перевагу другому варіанту необхідно лише вказати кількість криптовалюта.

Комісія біржі
Непристойно низький комісійний збір, який становить 0,1% від угоди.

переваги
1. Величезний обсяг торгів за більшістю представлених пар; 
2. Мінімальна комісія; 
3. Верифікація не є обов'язковою процедурою; 
4. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; 
5. Можливість заробляти на реферальной програмі; 
6. Стабільність і високий рівень продуктивності.

недоліки
1. Відсутність фіатних валют.

Просмотров: 113 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |