Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Біржа LiveCoin, отзывы Біржа криптовалюти LiveCoin, огляд:
19:22
Біржа LiveCoin, отзывы Біржа криптовалюти LiveCoin, огляд:

Біржа LiveCoin, отзывы

Біржа криптовалюти LiveCoin, огляд:


Біржа LiveCoin На сьогоднішній момент в Інтернеті ви можете знайти велику кількість криптовалютних бірж. В топі найпопулярніших знаходиться LiveCoin.net . Даний сервіс доступний і російськомовним користувачам. На LiveCoin присутні для обміну найпоширенішими валютами.

Головні переваги сервісу

Многие из пользователей уже определились с выбором площадки для работы с криптовалютами. Большинство бирж обладают схожими параметрами. Але у кожній є свої переваги та недоліки. Нижче приведені плюси використання LiveCoin: 
Приятний, нераздражающий дизайн сайту; Простота і зручність інтерфейсу; Тільки популярні види валют; Низькая торговая комиссия; Поповнення рахунку здійснюється без комісії за допомогою доступних криптовалют; Моментальне поповнення фідуциарних грошей (рублі, евро, долари); При умови прохождения двохуровневої системи верифікації; Вывод неограниченного количества криптовалюты на кошелек; Простой процес обмена; Наличие аналітичних інструментів.

До мінімуму можна віднести досить велику комісію на висновок фідусних (фіатних) грошей на рахунки VISA або MASTERCARD. Стоит відзначити, що це не LiveCoin встановив такі комісії. Высокие проценты ввели сами VISA і MASTERCARD.

Реєстрація на біржі

Реєстраційні дії не займуть багато часу. Користувач має пройти на офіційний сайт сервісу. Зайди в вкладку «Открытие торгового счета». Далі потрібно заповнити всі строки (електронна пошта, логін, пароль) і розгадати запропоновану капчу. Затем користувач підтверджує свій поштовий адреса через посилання підтвердження. И на этом всё.

Після проходження реєстраційних дій необхідно перевірити налаштування безпеки через особистий кабінет. Після цього можна вже поповнити свій рахунок.

Поповнення рахунку та торгівля на LiveCoin

Перед початком торгів необхідно поповнити свій рахунок. Для цього потрібно скористатися розділом «Баланс». Після заходу в вкладку «Торгівля». В появившишейся таблице выбираем торговую пару (наприклад, Биткоин-Эфириум). На даному етапі не варто терпіти. Необхідно уважно проаналізувати моменти падіння та підйому цін, вивчив графік.

Далі під графіком цін на вибрану пару видно два розділи: «купити» і «продати». Через них і відбувається створення ордерів на торгівлю криптовалютами. Внизу сторінки можна знайти список діючих замовлень на торгівлю вибраної валютної пари, замовлення, історія торгів.

Вывод денег і криптовалюты

Як уже зазначено вище, процес виведення коштів на LiveCoin дуже простий. Для проведення даних операцій необхідно пройти за вкладкою «Баланс», вибрати гроші або криптовалюту. Далі потрібно натиснути «Вивод», у відкритому вікні введіть криптовалютний рахунок і суму, або номер кошелька у вибраній платній системі.

Додаткові опції

Для своїх клієнтів биржа LiveCoin розробила щотижневий розряд биткоін, участь у якій може будь-який учасник сервісу. Для участі необхідно пройти в розділ «Ігра». Ігроки ставлять ставки на прогнозовану вартість криптовалют ( падіння або рост). Мінімум можна поставити 0,001 БТК. Загальний виграш ділиться на всіх переможців. 
За кілька років роботи фонд LiveCoin придбав репутацію чудового сервісу для торгівлі криптовалютами. Її простота, надійність, постійне розширення та вдосконалення принесли популярність серед активних інтернет-трейдерів.

Просмотров: 89 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |