Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Bittrex біржа Bittrex огляд як користуватись:
19:20
Bittrex біржа Bittrex огляд як користуватись:

Bittrex біржа

Bittrex огляд як користуватись:

 

Основна інформація про біржу
Біржа криптовалюта « Bittrex.com » почала свою діяльність в Сполучених Штатах Америки в 2014 році. Спочатку це був звичайний обмінник, а згодом майданчик показала непогані результати. Bittrex повністю забезпечує безпеку, але для верифікації на сайті, часто необхідно вказувати особисті дані трейдеров.Безопасності клієнтських коштів приділено багато уваги, тому шахраї не зможуть зламати їх.

Біржа Bittrex - одна з найбільш великих майданчиків, яка обслуговує 200 торгових пар. За обсягом торгів вона увійшла в топ-10 аналогічних сервісів. Загальний обсяг торгів майданчика становить 82 231 BTC . Найкраще для великих угод підійдуть такі пари як:

ETH / NEO - 12 307 (об'єм); 
ETH / OMG -17 061 (об'єм); 
BTC / Qtum - 5 600 (об'єм); 
BTC / OMG -9 800 (об'єм); 
BTC / NEO -8 900 (об'єм).

Реєстрація на Bittrex
Без проходження реєстрації користувачеві практично не доступний функціонал біржі. Щоб почати роботу з майданчиком, користувач повинен зареєструватися. Процедура ця стандартна, досить вказати пароль та електронну пошту. Головне, придумати складний пароль, який важко буде зламати! Далі потрібно підтвердження пошти. Інтерфейс біржі виконаний якісно, ​​все коректно працює, і немає багів. Біржа забезпечує високий рівень безпеки, що є одним з головних моментів. Процедура реєстрації відніме у вас всього декілька хвилин. Далі потрібно уважно розбиратися з інтерфейсом біржі.

Введення і виведення коштів
Користувач повинен створити гаманець на сайті. Слід вибирати саме ті криптовалюта , якими ви будете користуватися. Комісія кожної угоди становить 0,25%.

Так як введення фіатних грошей на біржі немає, клієнт повинен вводити біткоіни. Якщо у вас немає такої валюти, то обмін можна здійснити на спеціальних обмінниках. Там ви відразу вказуєте біткоіни-адреса, і кошти будуть переведені безпосередньо. Але потрібно трохи почекати.

Верифікація на Bittrex
До 8 листопада 2017 року верифікація проходила по більш простою схемою. Потім адміністрація створила нові правила, і процес ускладнився. Це зробили з метою підвищити безпеку клієнтських коштів. У разі якщо ваш акаунт був створений після дати внесення змін, то ви не зможете взагалі виводити кошти до тих пір, поки не пройдете стандартну верифікацію. Вона підніме ліміт до 3 ВТС. Верифікація тепер займає більше часу, зате користувачі можуть бути спокійні за збереження коштів.

Плюси і мінуси майданчики
Безсумнівною перевагою біржі Bittrex.com є простий і зручний варіант управління. Також тут широкий асортимент валютних пар, який дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант. Верифікація необхідна тільки тоді, коли потрібно виводити велику суму, понад 50 000 доларів. Адміністрація завжди допомагає вирішити будь-які проблеми, які виникли.

Очевидний мінус - це наявність лише одного англійської мови. Найчастіше російській користувачеві важко розібратися в перекладі. Але це стосується тільки початкового досвіду на біржі. Також на біржі відсутня реферальная програма і немає чату. Ще одним істотним мінусом біржі Bittrex є досить великий мінімум для виведення (50 000 Сатоши), для нових користувачів це може виявитися проблемою.

Просмотров: 85 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |