Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » CEX біржа огляду
19:14
CEX біржа огляду

CEX біржа огляду
 


Біржа криптовалют Cex була основана в 2013 році. Создатели биржи не приховують свою справжню місце розташування, мають ліцензію на здійснення своєї роботи. Сайт працює в 6 мовах (англійська, російська, італійська, іспанська, китайська та португальська), на неї можна ознайомитися з історією компанії. Присутствует 27 торгових пар, серед яких: BTC / USD, BTC / EUR, ETH / BTC, ETH / USD, ETH / EUR, BCH / USD, BCH / BTC.

Суточний обсяг торгів становить 90 мільйонів доларів. Почти половина цього обсягу припадає на пару BTC / USD, так як ці валюти найбільш популярні на світовому ринку.

Біржа має сторінки на Facebook і у Twitter .

Реєстрація та верифікація
Щоб зареєструватися на Cex , необхідно вказати поштовий ящик і пароль, потім необхідно відкрити посилання з пришестя листа. Реєстрація на біржі можна назвати відносно простою.

Прохождение верификации необхідно, якщо ви хочете заробити гроші на лицевій рахунок переказ через банк або збільшити ліміти. Придётся заполнить несколько строк:

- дата видання, держава та номер (можна використовувати паспорт); 
- ФІО і пол; 
- дата рождения.

Також потрібно опустити інформацію про справжнє місце проживання та скани підтверджувальних документів. Також потрібно зробити селфи з яким-то з цих документів. Проверка проводиться в короткий термін, у верифікації немає особливих складнощів.

Способы ввода и вывода денег
Зачисление средств здійснюється с платежных карт, при использовании банковского перевода, а также через Crypto Capital. Серед криптовалют на біржі присутні Bitcoin , Ethereum , DASH , Bitcoin Cash , ZCash . З валют використовуються євро, англійські фунти, руські рублі та американські долари.

Для повноцінного функціонування картки потрібна її прив'язка до особистої кабінету. Подойдёт будь-який тип карти, грошові кошти конвертуються по справжньому курсу. Существуют обмеження по ежедневному виводу (2 тисячі евро) і щомісяця (50 тисяч).

Обмін, торгівля, комісія біржі
У розділі обмін ви можете внести будь-яку суму або вибрати один з популярних пакетів.

Для торгівлі також присутствует окремий розмір. Трейдери оперативно оцінюють ситуацію на ринку, на екрані є графіки та вся необхідна інформація. Доступно створення різних видів ордерів, обмежень у цьому плані відсутні.

Для мейкеров комісія відсутня, для тейкеров - 0,2%.

Плюси і минуси
Покупка та продаж відбувається в режимі реального часу, що робить роботу зручною. Виведення в звичайних валютах виключає подальші проблеми з їх обміном. Наличие русского языка облегчает деятельность на данной бирже. Торгувати можна з будь-якого зручного місця, є доступ для мобільних пристроїв. Сервіс захищений від усіх негативних наслідків, користувач може відчувати себе в безпеці.

Недостатки біржі Cex незначні, хоча і створюють певні перешкоди. До них можна віднести наявність лімітів при роботі без верифікації. З токенов представлені лише 7 найбільш популярних, хоча інші також популярні серед користувачів. В цілому, CEX підходить і для новачків, і для професіоналів.

Просмотров: 95 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |