Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » деньги до зарплаты онлайн на банковскую карту украина кредит 365
18:36
деньги до зарплаты онлайн на банковскую карту украина кредит 365

компанія Miloan

Офіційний сайт - miloan.ua

Miloan - мікрокредітной організація, що надає невелику фінансову допомогу в розмірі від 200 до 1000 гривень при першому зверненні і до 3000 гривень при наступних зверненнях. Максимальний термін - 30 днів. Отримати кредит можна на будь-які цілі, а процес оформлення кредиту займає 20 хвилин.

Відсоткова ставка в Miloan

Кредитний договір Miloan передбачає щоденне нарахування відсотків на поточний залишок кредиту. Процентна ставка становить від 5,4% до 1,3% в день - чим більше сума, тим менший відсоток. Додаткових комісій оплачувати не буде потрібно. Користувачі можуть скористатися кредитним калькулятором на сайті, щоб дізнатися суму з відсотками, яку потрібно погасити.

Хто може взяти кредит в Miloan

МФО Miloan висуває певні вимоги до своїх клієнтом:

вік від 20 до 65 років;
наявність карти будь-якого українського банку;
відсутність великої кількості заборгованостей і прострочень.
Як отримати кредит в Miloan

Для того, щоб оформити позику онлайн в Miloan, вам необхідно мати під рукою паспорт, ідентифікаційний код, карту Visa або Mastercard з 1 гривнею на рахунку, випущену будь-яким українським банком, і телефон. Також необхідно буде зробити фотографію разом з паспортом. Весь процес на сайті автоматизований і не займає багато часу:

Необхідно заповнити анкету, куди вносяться персональні дані. Важливо вказувати тільки справжню інформацію, оскільки вона буде перевірена за допомогою Бюро кредитних історій. Помилки спричинять за собою відмову у видачі кредиту, а це зіпсує кредитну історію.
Система перевірить вашу анкету та запропонує додати банківську карту, куди будуть зараховані гроші. Можна використовувати тільки карту, яка належить вам. Необхідно також верифікувати карту, і з цією метою на ній буде утримана 1 гривня.
Дзвінок менеджера для підтвердження договору кредитування.
Система приймає рішення протягом 2-3 хвилин. Однак при необхідності вона може відправитися на додаткову перевірку до кредитного спеціаліста. Оператор сервісу може перевірити дані про вас, зателефонувавши вказаними контактними особам. Про статус вашої заявки ви будете повідомлені в повідомленні на телефон.
При прийнятті позитивного рішення гроші будуть зараховані на зазначену карту.
Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Переконайтеся, що ви правильно внесли дані, а на вашій банківській картці є 1 гривня.
Перевірте, чи немає у вас заборгованостей за іншими кредитами. Велике число боргів може стати причиною відмови.
Подати повторну заявку на отримання кредиту можна протягом 30 днів.
Як повернути кредит?

Зараз погасити заборгованість можна тільки картою на сайті. В особистому кабінеті можна подивитися актуальну інформацію про чинному договорі. Є можливість пролонгації або погашення кредиту повністю або частково в будь-який момент. Мінімальний платіж при частковій оплаті - 10 грн. Заощадити на позику можна, якщо погасити його достроково, оскільки відсотки нараховуються щодня на залишок суми. Дострокове погашення здійснюється без комісії.

Наслідки невиплати кредиту

Сервіс не списує кредитну заборгованість з вашої картки автоматично. Тільки клієнт вирішує, коли і скільки сплатити за договором кредиту. Всі платежі з карт здійснюються тільки клієнтом в особистому кабінеті.

Сервіс йде назустріч клієнтам і намагається з'ясувати причину несплати самостійно, а також допомогти вирішити дане питання, пропонуючи послугу пролонгації. При відсутності відповіді з боку клієнта досить тривалий час кредитне зобов'язання передається колекторам.

оформлення пролонгації

У Miloan можлива пролонгація позики на 3, 7 і 15 днів. При цьому ви платите тільки певну фіксовану суму за дні продовження зобов'язань, а погашення всієї суми кредиту буде можливо вже після закінчення даного терміну.

Гідності й недоліки

Плюси Miloan
Мінуси Miloan
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
3.33
швидкість видачі
3.33
прозорість умов
3.67
умови продовження
3.33
Якість обслуговування
3.67
Служба підтримки
3.00
Відгуки

1.00
Додав Роман 14-07-2017 15:37
Звичайна шарага.Прозванівают навіть тих кого не вказували в списку людей для связі.НІКОМУ НЕ РАДЖУ!

4.50
Додав Аліна 16-06-2017 11:35
Хочу подякувати компанії за відповідальний і чесний підхід. Я вже не раз зверталася сюди за невеликими позиками на термінові потреби. Те потрібні гроші на лікування, то на покупку, яка не планувалася. Мілоан завжди швидко і зручно виручає. Непогані умови, а за місяць 3000 гривень завжди вдається виплатити.

4.67
Додав Олександр 11-06-2017 15:02
Мені вперше довелося звертатися за кредитом, і я вибрав компанію Мілоан за порадою знайомого. Спочатку оформив кредит на 1000 гривень і швидко повернув його, а другий раз на дві тисячі, але з різних причин повернути вчасно не вдалося. Я подзвонив на гарячу лінію і мені сказали, що можна продовжити кредит без штрафних санкцій. Продовжили кредит ще на два тижні, тому я встиг його вчасно погасити. Рекомендую, при необхідності звернуся сюди знову.

Просмотров: 101 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |