Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Депозитные ставки банков украины
16:46
Депозитные ставки банков украины
Інвестиційні фонди (пайові інвестиційні фонди) призначені для подальшого вкладення коштів фізичних осіб, якщо ті самі не можуть (або не бажають) працювати на фондовій біржі. Іншими словами, інвестування коштів у пайові інвестиційні фонди - це ні що інше, як вкладення, при якому сам вкладник може не грати роль активного інвестора і не управляти своїм портфелем настільки завзято.

У цьому методі, інвестиції мають свої переваги і недоліки. Основні переваги полягають в тому, що інвестиційний портфель фонду знаходиться під управлінням професіоналів з ​​дуже хорошими знаннями та навичками. Кожен пайовий інвестиційний фонд має свого грамотного керівника.

Другою перевагою участі в такому фонді є можливість вкладу з мінімумом заощаджень. Кожен учасник отримує дохід від взаємних інвестицій фонду, у відповідності зі значенням його паю. Із збільшенням вартості активів акціонер має право продати свою частку, натомість отримавши прибуток від різниці між ціною реалізації і покупки.

Звичайно, такого роду інвестиції пов'язані з певними ризиками. Ніхто не може дати 100% гарантію рентабельності такого підприємства. Тим більше не варто забувати про шахраїв, які дотримуються принципів «пірамід», насправді не займаючись ніяким реальним інвестуванням.

Для того, щоб вкладення в пайові інвестиційні фонди були прибутковими, необхідно вибрати правильний пайовий інвестиційний фонд. Кожна компанія має свій фондовий портфель і свої стратегії поведінки.

Існує кілька варіантів для інвестування в пайові інвестиційні фонди з метою отримання прибутку на різних рівнях. Спробуємо розглянути основні критерії відбору інвестиційних фондів. Класичним є фонд, який інвестує тільки в акції. Вважаються, що дані фонди найбільш багатообіцяючі і в той же час самі ризиковані.

Хоча є й інші фонди, з мінімальним відсотком ризику. Але відповідно і мінімальною прибутковістю. Експерти вважають вкладення в такі ПІФи оптимальними. Вони працюють як з облігаціями, так і з акціями. Такі фонди називають змішаними. Незважаючи на сумбур, при такому варіанті виходить оптимальне співвідношення доходів і ризику. Саме змішані фонди рекомендовані фахівцями для вкладень.

Щоб заробити на інвестуванні в ПІФ досить велику суму, необхідно зосередиться на довгострокових вкладеннях. Тобто ваші заощадження мають працювати на вас роками, саме за таких умов внесок принесе бажаний прибуток. При цьому не варто стовідсотково спиратися на чийсь досвід, потрібно хоча б мінімально розуміти ситуацію на фондовому ринку і орієнтуватися в ній. Без знань тут ніяк!

Разом з наміром інвестувати свої заощадження в пайовий інвестиційний фонд, необхідно мати відповідь на запитання «Який саме ПІФ вибрати?», Який залежить від безлічі факторів:

термінів інвестування;
співвідношення доходів і ризику;
суми вкладення ...
Просмотров: 241 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |