Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 13 » Депозитный калькулятор: онлайн расчет процентов по депозитным
20:17
Депозитный калькулятор: онлайн расчет процентов по депозитным
У чому причина падіння ставок за депозитами?
Коментарі (10)

Падіння ставок по депозитах Повсюдно визнається, що банківський вклад - один з найефективніших способів заощадження коштів, а при вдало обраній процентній ставці ще й джерело доходу. На жаль, з часом проявляється тенденція до падіння процентних ставок, причому у всіх великих банках одночасно. Незважаючи на те, що попит на депозитні вклади за раніше високий, люди почали задаватися питанням про причини настільки стрімкого падіння ставок.

Безліч експертів сходяться на думці, що ні цього року, ні наступного підвищення ставок очікувати не доведеться. Причин, насправді, досить багато. Серед них варто відзначити такі як: підвищення ліквідності банків, зниження ставок на кредити, інфляційні очікування.

Також наголошується, що завдяки сезонної активності клієнтів і самих банків, може відбутися деяке підвищення ставок за депозитами до Нового року, однак занадто незначне, що б хоч якось вплинути на загально-ринкову ситуацію.

Згідно статистичних даних Центрального Банку за депозитами фізичних осіб і некомерційних організацій систематичне зниження середньозважених процентних ставок почалося вже в першому кварталі 2013 року. Подібні дані надають десять найбільших російських вкладів щодо максимальної процентної ставки. За період з першого по третій квартал максимальна процентна ставка впала з 9,94% до 8,82%. За прогнозами фахівців, ніякого підвищення ставок найближчим часом чекати не доведеться, якщо, звичайно, не брати в розрахунок невелике передноворічне підвищення.

Однією з найбільш вагомих причин є падіння обсягів кредитування, а так як більшість банків використовують депозитні вклади в якості фонду для підтримки кредитної бази, відповідно це відбивається і на відсотках по дебетових вкладами. Тим не менш, експерти поспішають заспокоїти вкладників і запевняють, що відсоток за довгостроковими вкладами залишається, як і колись досить високим.

Рекомендується скористатися сезонним підвищенням ставок по депозитах до Нового Року і відкрити депозитний рахунок найближчим часом, так як, на загальну думку фахівців, багато вкладників можуть не встигнути скористатися нинішніми можливостями депозитів. На малоймовірне підвищення ставок розраховувати в будь-якому випадку не варто, оскільки великих змін у бік збільшення все одно не відбудеться.


Подібні записи:

Росіяни спішно відкривають мільйонні внески в надії на збільшення страховки
У яких російських банках у 2012 році були найбільші процентні ставки за депозитами?
Загальний стан процентних ставок внесків і кредитів
Мінфін розглядає можливість страхування ОМС росіян
Суть податку на вклади з фізичних осіб
Просмотров: 341 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |