Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Депозиты банков Украины Киев одесса харьков донецк львов и другие города
16:35
Депозиты банков Украины Киев одесса харьков донецк львов и другие города
Неправильний вибір банку для зберігання своїх заощаджень може обернутися для вкладника, якщо не катастрофою, то цілком хворобливими фінансовими втратами. Тим більше це актуально в нинішній час. Часто чинена вкладниками помилка - це вибір банку виходячи з величини процентної ставки. По суті, високий відсоток по депозитах можуть собі дозволити або дуже великі банки, або оче6нь підозрілі. Причому набагато частіше зустрічається саме другий варіант. Виходячи з цього, слід вибирати банк, слідуючи трохи іншими критеріями.

Їх не дуже багато, але кожен з них по своєму важливий і ясно дає зрозуміти, чи варто довіряти банку чи ні. У століття інформаційних технологій всю необхідну інформацію можна отримати через Інтернет на офіційному сайті банку. Тут наведено перелік пунктів, на які слід звернути увагу в першу чергу:

Правління банку. Слід звернути увагу на засновників або власників обраного банку. Тут все просто, якщо такої інформації ніде немає, значить, установі є що приховувати.
Фінансова звітність. Зазвичай вона розміщується на інформаційних стендах і на офіційних сайтах. Дуже добре, коли клієнт розбирається у фінансовій сфері і багато терміни не викликають у нього питань. Проте, навіть не володіючи необхідними знаннями можна звернути увагу, наприклад, на рівень достатності капіталу. Він вказується у відсотках, і відображає розмір власних коштів, які банк використовує у фінансовій діяльності, відповідно менше піддаючи ризику кошти вкладників. В крайньому випадку, необхідну інформацію можна дізнатися у співробітників банку.
Страхування вкладів. У кожному банку має бути свідоцтво про входження в систему обов'язкового страхування вкладів. Слово «обов'язкового» тут неспроста, страхування вкладів введено на законодавчому рівні і якщо такого сертифіката немає, значить довіряти цьому банку не варто.
Комісійні. Немає нічого незвичайного в тому, що банк буде стягувати з клієнтів комісію за деякі надавані послуги, такі як інтернет-банкінг, або електронне сповіщення. Але, варто задуматися, коли банк намагається брати гроші, наприклад, за відкриття рахунку, адже відкриваючи рахунок, клієнт тож передає свої гроші банку, який, у свою чергу буде платити за це клієнтові відсотками.
Вік банку. Чим старше банк - тим краще його репутація. Звичайно, нові банки не можуть похвалитися довгою історією, в такому випадку варто звернути увагу на розмір його капіталу, на думку фахівців, він має становити не менше 20 млн. рублів.
Питання дострокового зняття грошей. У договорі про відкриття депозитного рахунку вказується термін, на який гроші передаються в банк, якщо ж клієнт захоче забрати гроші до закінчення цього терміну, то всі нараховані відсотки списуються на користь банку. У деяких випадках, в договорі окремо прописується, чи будуть знята вся нарахована сума, або клієнт не втратить відсотки зовсім.
Процентна ставка. Для багатьох мету. Банківського вкладу є не тільки накопичення грошових коштів, але і надійне їх збереження, в такому випадку процентна ставка повинна покривати розмір інфляції, в іншому випадку вкладені гроші з часом втратять свою цінність.
Просмотров: 238 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |