Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Депозиты в банках украины рейтинг
16:37
Депозиты в банках украины рейтинг
Скільки існують банки і фондові біржі, стільки й ведуться суперечки з приводу того, що краще, або що ефективніше. Доводи прихильників з обох сторін досить переконливі і часом, розібратися досить складно. Що б виявити більш точну картину можна провести просте порівняння.

банк

Тут все просто. Переважна більшість жителів Росії вважають, що депозитний банківський рахунок є найбільш ефективним і безпечним способом вкладення грошей. На їх користь говорить мінімальний рівень ризику для вкладників, адже банкрутство одного з великих і стабільних банків подія малоймовірне. Другий аргумент - це впевненість. При укладанні договору на відкриття рахунку чітко вказується термін дії договору, розмір річної відсоткової ставки і отримується в результаті сума. В принципі, з точки зору обивателя ризик мінімальний, а що відбувається в самому банку, клієнта мало турбує, адже гроші працюють, а сума на рахунку зростає.
інвестування

З інвестиціями все набагато складніше. По-перше, інвестування в акції підійдуть не кожному. Без великої суми грошей людина не зможе придбати великий пакет акцій, а придбавши лише невелика кількість стане, так званим, «міноритарієм», тобто людиною, яка володіє незначною кількістю яких або цінних паперів. Такі вкладники не можуть дозволити собі жити на дивіденди, а без права голосу в правлінні компанії не можуть вплинути на її розвиток. До їх жаль, більшість компаній, особливо в Росії, вважають за краще економити на виплаті дивідендів і вкладати гроші у виробництво. Бували випадки, коли акціонери залишалися зовсім без виплат. Через це міноритарії змушені заробляти продажем акцій, а ця діяльність вважається досить ризикованою і вимагає знань ринку, і до речі, базових знань найчастіше буває не достатньо.

Більш безпечний і простий для них спосіб - це інвестування в ПІФи, тобто пайові інвестиційні фонди, які управляються професіоналами знаючими ринок і його особливості. У цьому випадку до складу паю входять акції кількох підприємств, які забезпечують вкладникові стабільний дохід. Ось в цьому випадку, він часто набагато вище, ніж відсоток від банківських вкладів. Але як і у випадку з акціями тут є певний ризик, так як поведінка ринку неможливо передбачити з точністю і розмір, рівно як і факт майбутніх виплат гарантувати ніхто не може.
справа смаку

Як видно зі статті, порівнювати настільки несхожі способи вкладення грошей немає сенсу. Громадянам з порівняно низьким рівнем доходу буде вигідніше зберегти вже наявні заощадження і покласти їх у банк під відсоток, і тільки охочі заробити по швидше інвестують заощадження в акції або ПІФи. З іншого боку, при наявності великої капіталу дохід від банківських відсотків буде досить значним і на відміну від інвестування гарантованим.
Просмотров: 244 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |