Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 22 » Глобал Кредит Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів
12:56
Глобал Кредит Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів

 

Глобал Кредит
Глобал Кредит являє собою мікрофінансову організацію, що спеціалізується на видачі швидких позик. Оформити кредит можна в найближчому відділенні компанії, так і в режимі онлайн, що сприяє суттєвій економії часу.
Позики видаються готівкою або на картку будь-якого банку України. Для їх одержання потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Основні вимоги до позичальників - позитивна кредитна історія і вік від 18 до 71 року.
Істотно підвищує шанс схвалення заявки наявність додаткових документів, що підтверджують наявність постійного доходу. Але якщо потрібна невелика сума, вони не знадобляться.
Максимальна сума - 10 000 грн, максимальний термін - 14 днів. Ставка в день складає 1.5%. В інших сервісах подібного типу вона значно вище, МаниБум кредитування здійснюється під 2.1%, а в Ccloan під 3%.
Для постійних клієнтів, що зарекомендували себе з кращої сторони, надається можливість оформлення кредиту допомогою СМС. Для цього потрібно бути авторизованим користувачем сервісу та користуватися його послугами як мінімум кілька разів. Якщо попереднє співробітництво було успішним, клієнт може отримати миттєво потрібну суму грошей, відправивши СМС на номер 717 з цифровим кодом, в якому буде вказана сума, термін і номер карти.
У тому випадку, якщо необхідна сума більше, ніж раніше схвалені кредити, заявки подібного плану розглядаються в робочий час консультантом. У цьому полягає основний недолік сервісу, тому як в Кредит365 і в Mycredit збільшення ліміту можливо в автоматичному режимі в будь-який час.
Погашення позички здійснюється за допомогою терміналів самообслуговування, перерахування онлайн з банківської картки, або ж платіжної системи Webmoney. При оплаті потрібно чітко слідувати інструкції, інакше перерахування може бути не зараховано.
Присутня можливість продовження кредиту в тому випадку, якщо прострочення відсутній або становить не більш 15 днів. Для цього потрібно сплатити відсотки, нараховані за час користування коштами.
Термін розгляду і схвалення заявки займає не більше 15-20 хвилин, в чому полягає перевага перед Експрес Фінанс, де на цю процедуру йде від півгодини і більше. Позики на невеликі суми видаються без додаткових документів, що підтверджують платоспроможність, також не вимагається забезпечення або поручительство.

Просмотров: 177 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |