Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 29 » Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
23:45
Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
З масовим поширенням блокчейн-технологій у стартапів з'явився новий спосіб залучення капіталу - первинне розміщення монет (initial coin offer), або ICO . Під час ICO компанії пропонують широкому колу інвесторів власну криптовалюта (токени) для фінансування будь-якого проекту.

На відміну від покупки акцій, де інвестор купує частку в компанії, права, які токени дають своїм власникам, можуть сильно відрізнятися у різних ICO. Але в більшості випадків покупець отримує право на частку від прибутку або від внутрішньої валюти проекту.

На хвилі інтересу до ринку на ньому постійно з'являються і нежиттєздатні проекти, і просто шахраї. Як вкластися в перспективний стартап і не втратити гроші?

оцінка сайту
Особа ICO будь-якого проекту - його сайт, тому оцінку варто почати саме з нього. Як правило, на сайті розміщується інформація про проект, контактні дані його творців і пропозицію про покупку токенів.

Біла книга
Найбільш важливо вивчити Білу книгу (White Paper) проекту. Біла книга повинна розкривати всю суть проекту, від загальної ідеї до технічних деталей. У ній повинні бути точно і ясно прописані цілі, позначений бізнес-план, основні ринки, на який націлений продукт, а також етапи фінансування. Цілі проекту повинні бути логічними і досяжними.

Гарна ознака - наявність в Білій книзі частини коду або посилання на репозитарій і технічних деталей проекту.

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
Добре: Частина Білої книги ICO GNOSIS. Є приблизна схема роботи платформи і посилання на сховище з кодом

Погана ознака - розмитість формулювань або явне зловживання термінологією, за яким часто намагаються приховати відсутність сенсу.

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
Погано: Частина Білої книги ICO deClouds. Все наявне опис принципу роботи платформи виділено жовтим. Проект виявився шахрайством і вкрав у інвесторів близько 300 біткоіни

команда проекту
Приблизно половину успіху проекту забезпечує добре підібрана команда, тому важливо, щоб на сайті була інформація про її членах з докладним бекграундом і контактною інформацією. Ще краще, якщо у цієї команди, або хоча б когось із її учасників, вже були успішні проекти в області блокчейна .

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
Добре: Імена, контакти і короткі біографії всієї команди ICO проекту ICONOMI. Деякі з них до цього брали участь в успішних блокчейн-проектах

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
Погано: Контактна інформація проекту Karbon, який зараз проходить ICO. Дізнатися щось про творців неможливо

Дорожня карта
Крім цього, сайти надійних ICO містять дорожню карту, де розписані етапи фінансування, завдання, на виконання яких воно необхідне, а також терміни їх реалізації. Тут потрібно звернути увагу на те, чи співвідносяться завдання дорожньої карти з загальними цілями проекту і чи можуть вони бути реалізовані в плановані терміни.

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
Добре: Детальна дорожня карта ICO GNOSIS з етапами реалізації проекту і термінами. Відомості співвідносяться з Білою книгою і підкріплюються наявністю розвиненого проекту в репозиторії

Якщо творці обіцяють щось неймовірне за гранично короткий час, це привід насторожитися.

Як вибрати ICO: Інструкція для інвестора
Погано: Скупа дорожня карта ICO Karbon. У ній нічого не говориться про деталі розробки платформи. Більш того, автори стверджують, що у них є бета-версія додатка. Але ця інформація не підкріплюється ні деталями про його роботі, ні наявністю коду в репозиторії

Після вивчення всього цього матеріалу слід оцінити, наскільки команда змогла обгрунтувати використання блокчейна в своєму проекті. Якщо не ясно, як кінцевий продукт зможе серйозно виграти від цієї технології і стати краще конкурентів, то участь в такому ICO - не найкраще рішення.

оцінка токенов
Якщо ви впевнені в надійності компанії і життєздатності проекту, можна переходити до вивчення самих токенов.

Ключове питання в тому, яку цінність представлятиме токен після ICO.

Перш за все, варто зрозуміти, які можливості пропонує токен і як він буде використовуватися в екосистемі проекту. Наприклад, токен стартапу Eros пропонує держателям частина від прибутку і знижку на послуги проекту, а також служить внутрішньою валютою для платежів.

А токени платформи для управління цифровими активами ICONOMI будуть згодом просто викуплені самою компанією з премією. Обидва ці варіанти забезпечують цінність монет, поки проекти функціонують.

Також не можна забувати про проблему інфляції. Якщо компанія буде продовжувати необмежено випускати монети, то ваші вкладення швидко знеціняться. У цьому сенсі ідеально, якщо початкове розміщення токенов буде і остаточним, і в подальшому їх кількість буде тільки зменшуватися. Іншим допустимим варіантом є використання токенів як «палива» всередині платформи, тоді їх кількість буде підтримуватися постійним навіть у разі їх постійного випуску.

Якщо з цим все в порядку, то варто звернути увагу на розподіл часток між інвесторами і творцями. Компанія не повинна розміщувати на ICO занадто велику або дуже маленьку частину токенов. Як правило, у хороших проектів частка інвесторів складає 70-80% від усіх монет, решта залишаються у команди. Така схема забезпечує хороший баланс між залученими інвестиціями і зацікавленістю творців в подальшому розвитку проекту, підвищуючи його шанси на виживання.

Чек лист
Щоб визначити гідне ICO, може вистачити швидкого погляду і простого здорового глузду. Завжди потрібно розуміти, що саме ви купуєте, купуючи чиїсь монети, і як буде виглядати кінцевий продукт. Звичайно, далеко не всі інвестиції в ICO принесуть високий дохід, але якщо ви можете позитивно відповісти на ці п'ять питань щодо якогось проекту, шанси на успіх серйозно зростуть:

Чи всі цілі і технічні характеристики описані в Білій книзі?
Реалістичні цілі проекту?
У команди є позитивна репутація в світі блокчейна?
У проекту є реалістична дорожня карта?
Чи будуть токени мати якусь цінність після ICO?

Просмотров: 98 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |