Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 8 » Як збільшити кредитний ліміт через «Приват24» з телефону по карті Універсальна і GOLD
15:07
Як збільшити кредитний ліміт через «Приват24» з телефону по карті Універсальна і GOLD

Як збільшити кредитний ліміт через «Приват24» з телефону по карті Універсальна і GOLD
Розширити свої фінансові можливості, що надаються кредитними картами Універсальна і GOLD від ПриватБанку, можна збільшенням кредитного ліміту. Дана послуга доступна кожному власнику картки незалежно від його можливостей. Збільшення кредитного ліміту відбувається виключно після подачі відповідної заявки.
Оформити запит можна елементарно - через банківського консультанта у відділенні або зателефонувавши на гарячу лінію за номером 3700. Для більш просунутих і зайнятих користувачів будуть актуальні наступні варіанти:
• Через сайт «Приват24»;
• Через мобільний додаток «Privat24»;
• На сторінці https://limits.privatbank.ua/limit/login
Якщо ви вибираєте один з двох перших способів, то запам'ятайте послідовність переходів, які приведуть вас на сторінку підвищення кредитного ліміту: «Мої рахунки» - вибір кредитної карти - посилання праворуч «Збільшити доступний кредитний ліміт». Вийти на цю ж сторінку можна й іншим способом: вкладка «Всі послуги» зліва в меню кнопка «Кредити» - «Змінити кредитний ліміт».
На що з'явилася шкалою вам потрібно вказати бажаний ліміт по карті Універсальна GOLD і підтвердити свою заявку. Вам може бути запропоновано заповнити невелику анкету з зазначенням персональної та фінансової інформації. Останнім часом ПриватБанком передбачена авторизація через соціальні мережі, що допомагає експертам отримати максимум інформації про своїх позичальників.
Відстежувати стан своєї заявки можна через сайт «Приват24». Вкладка «Всі послуги» - підміню «Кредити» - «Змінити кредитний ліміт» - «Архів заявок». Про прийняте рішення ПриватБанк також сповіщає через sms-повідомлення на фінансовий номер клієнта. Збільшити свої шанси на надання додаткових фінансових коштів вам допоможе позитивна кредитна історія, наявність депозиту, активне користування карткою (оплата товарів і послуг в магазинах, переведення в готівку грошей, використання сервісу «Оплата частинами»).
Якщо ви власник кредитної картки Універсальна, то максимально доступний ліміт для вас становить 25000 гривень. Для володарів карткових продуктів серії GOLD ця сума збільшується в 2 рази. Нерідко ПриватБанк сам ініціює підвищення кредитного ліміту для благонадійних позичальників. Самостійно подати заявку ви можете будь-яким з вищеописаних способів необмежену кількість разів.

Просмотров: 190 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |