Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 12 » Який вид вкладу вибрати? Депозитні програми комерційних банків в України
11:42
Який вид вкладу вибрати? Депозитні програми комерційних банків в України
Депозитні банківські вклади дозволяють успішно і ефективно використовувати грошові кошти і відкладати їх для якої-небудь мети. Розміщення на депозитних рахунках вільних грошових коштів може стати додатковим джерелом отримання доходу як для юридичних, так і для фізичних осіб. Також використання депозитних вкладів дозволяє зменшити наслідки інфляції для грошових накопичень. В даний час в Росії практично всі банківські організації можуть запропонувати широкий спектр накопичувальних вкладів - рахунків і депозитів.
Вклад до запитання.

Даний вид банківського вкладу дозволяє поповнювати рахунок і знімати кошти в будь-який момент без розірвання угоди з банком. На сьогоднішній день такий вид вкладу використовується у всіх банках, може відкриватися з використанням будь-якої валюти, наявної у клієнта, операції в банку можуть здійснюватися з будь-який з обраних валют. Відсотки за депозитним вкладом нараховуються банком щодня. Вкладнику надається можливість у будь-який час зняти необмежену кількість грошових коштів у межах суми вкладу. Єдиний недолік подібного вкладу - невисока процентна ставка (у порівнянні з іншими видами вкладів).
Ощадний вклад.

За наявності у клієнта банку певної суми грошей і прагненні до того, щоб у майбутньому ця сума принесла дохід, то найбільш вдалим рішенням буде вибрати ощадний вклад. Даний вид банківського вкладу не передбачає можливість зняття або поповнення рахунку в будь-який момент часу, на відміну від внеску до запитання. Однак відсотки, що нараховуються за ощадним вкладом - найбільш високі. Сума відсотків по депозиту виплачується після закінчення терміну, встановленого в договорі, разом із сумою вкладу. Найбільш висока процентна ставка за рік становить 12% (у рублях), в іноземній валюті - ставки відрізняються (долар і євро - 8%).
Строковий вклад.

Даний вид вкладу підійде тому клієнту, який прагне отримати додатковий прибуток від вкладених коштів без зняття основної суми вкладу. На практиці поповнення даного вкладу не допускається. Високі процентні ставки роблять строковий вклад ідеально відповідним для багатьох працюючих людей і пенсіонерів.
Накопичувальний вклад.

Даний вид вкладу підходить тим клієнтам банків, які припускають накопичити певну суму грошових коштів для подальшого здійснення тієї чи іншої покупки. У даному випадку поповнювати вклад або знімати відсотки по ньому можна протягом місяця тільки один раз. Або раз на квартал. В окремих договорах передбачається поповнення вкладу або зняття відсотків раз на квартал. Багато банків пропонують також так звану капіталізацію відсотків. Суть її полягає в тому, що банк складає нараховані відсотки з основною сумою вкладу та нараховує відсотки на суму, що вийшла.
Мультивалютний вклад.

За наявності у клієнта банку грошових коштів в декількох видах валют, йому може бути запропонований мультивалютний вклад. У цьому випадку укладається єдиний договір, проте відкриваються різні рахунки з подальшим перерахуванням на них грошових коштів вкладника. Оскільки по різних валютах встановлені різні процентні ставки, відсотки за вкладами в декількох валютах нараховуються в різних розмірах. Клієнт банку має право перевести грошові кошти в будь-які види валют, щоб слідувати змін процентних ставок.
Золотий вклад.

Ціни на золото постійно зростають і продовжать зростання, відповідно до думки експертів, в найближчому майбутньому. У разі, якщо клієнт має вільну суму коштів і націлений на вкладення цих грошей в покупку золота, то він може відкрити відповідний банківський вклад як альтернативу зберіганню злитків вдома або в банківській комірці.

Для відкриття того чи іншого виду вкладів, слід попередньо визначити термін, на який передбачається зробити вкладення. Слід враховувати, що залежно від тривалості терміну вкладення зростатиме процентна ставка, пропонована банком.

Довгострокові вклади найбільш вигідні для банківських організацій. У зв'язку з цим відсоткова ставка за вкладом на півроку буде вище, ніж за вкладом на місяць і т.д.

Слід також враховувати, що в більш великому банку процентна ставка буде нижчою. Однак це компенсується гарною репутацією і гарантією того, що грошові кошти будуть повернуті. Високі процентні ставки в дрібних банках обумовлені необхідністю пошуку клієнтів. Однак у цьому випадку немає гарантії, що в банку найближчим часом не будуть введені процедури банкрутства, завдяки чому вклади можуть бути повністю або частково втрачені.
Просмотров: 285 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |