Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Калькулятор Майнінг - як порахувати прибутковість правильно?
20:58
Калькулятор Майнінг - як порахувати прибутковість правильно?

Калькулятор Майнінг - як порахувати прибутковість правильно?
 


 
У наш час цифрові валюти знайшли високу популярність, тому над їхньою здобиччю замислювався практично кожна людина. Однак далеко не кожен робив будь-які дії для того, щоб почати Майні. Перші питання, які цікавлять початківців видобувачів віртуальної валюти, - це те, скільки фінансових коштів буде потрібно витратити на обладнання, якими будуть витрати електроенергії, чи можна користуватися під час процесу видобутку, а також рівень доходу, що отримується від пристроїв. Вирішити дане питання в наш час можна за допомогою калькулятора Майнінг. Саме він допоможе початківцям здобувачам цифровий валюти вирішити питання, чи варто взагалі займатися Майнінг. Однак при його використанні необхідно враховувати той факт, що даний калькулятор видає лише дані, що дозволяють зробити певні висновки. А рішення щодо того, чи варто починати процес видобутку віртуальної валюти, приймає сама людина.

 

Актуальність калькулятора Майнінг
Щоб уявити собі ефективність видобутку певної цифрової валюти, скласти в розумі можливий дохід і швидкість видобутку недостатньо. Для гідного заробітку необхідно придбати пристрій з високим рівнем продуктивності, яке коштує чималих грошей. При цьому бажано, щоб подібних Майнер було кілька. Це дозволить створити ферму, яка надає можливість збільшити рівень доходу в кілька разів. Однак далеко не кожна людина готова викласти велику суму, заздалегідь не зваживши всі «за» і «проти».


 
Ухвалення вірного і грамотного рішення вимагає аналізу багатьох чинників і всіх можливих варіантів розвитку подій. Цілком природно, що в епоху високих технологій мало хто буде проводити дані розрахунки самостійно. Звичайно, існують особи, що володіють високим інтелектом і здатні написати самостійно програму для визначення ефективності процесу видобутку тієї чи іншої віртуальної валюти. Однак в мережі Інтернет в даний момент існують спеціальні майнінговие калькулятори, які роблять цей процес набагато простіше і приємніше.

При цьому існує одна особливість, на яку не можна не звернути увагу - більшість інтернет-магазинів, що займаються реалізацією майнінгових пристроїв, пропонують на своєму сайті скористатися подібним калькулятором. Для початківців видобувачів віртуальної валюти дана послуга, безумовно, дуже зручна, але фахівці рекомендують перевіряти результати таких обчислень на інших сайтах. Це пов'язано з тим, що часто калькулятор в інтернет-магазинах використовує дещо інший алгоритм розрахунку, що збільшує показник прибутковості, отже, дозволяє підвищити рівень продажів.

Калькулятор прибутковості видобутку віртуальної валюти
Калькулятор, призначений для визначення прибутковості видобутку віртуальної валюти, являє собою спеціалізоване ПО, що працює на сайтах в режимі онлайн. Даний інструмент має велику кількість полів для заповнення. Як правило, подібні інструменти мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для того, щоб в ньому міг розібратися абсолютно будь-який користувач. Головне - в полях для заповнення безпомилково вказати всі дані. Після виконання цієї дії і натискання спеціальної кнопки даний розрахунковий інструмент надасть користувачеві результат.

Може так статися, що користувач не має повну інформацію про своє майнінговом пристрої. Тоді з інформацією про нього він зможе ознайомитися в графі «характеристики». Також швидкість роботи пристрою можна дізнатися, вивчивши спеціальні таблиці, які містять в собі інформацію про параметри різних пристроїв. У більшості випадків подібні таблиці можна знайти на сайті компанії-виробника пристрою, офіційному порталі інтернет-магазину, а також на тому ж ресурсі, де розташований сам розрахунковий інструмент.

Не варто лякатися великої кількості вільних полів для заповнення, так як при введенні основних параметрів калькулятор Майнінг може автоматично заповнити інші дані. До автоматично заповнюваних полях в більшості випадків відносяться:

винагороду за блок;
складність видобутку віртуальної валюти;
курс по відношенню до обраної національній валюті.


Інформація для визначення прибутковості
Перед тим, як приступити до визначення прибутковості пристрою, слід ознайомитися з основними показниками, що враховує програмою при визначенні результату:

термін окупності - є найбільш значущим показником. Даний показник вказує на термін, за який здобувач цифровий валюти зможе повністю повернути витрачені на покупку пристроїв кошти;
чистий прибуток - це обсяг фінансових коштів, одержуваних власником майнінгового обладнання з урахуванням вирахування витрат на придбання пристроїв, їх ремонт, витрата електрики і оренди приміщень;
майнер - це пристрій, що використовується для видобутку віртуальної валюти, в якості якого може виступати процесор, чіп ASIC або відеокарта.
споживання електроенергії - кількість споживаної пристроєм електроенергії за одну годину роботи, а також її вартість. При видобутку віртуальної валюти необхідно звертати увагу на те, що в кожному регіоні вартість електроенергії може істотно відрізнятися;
хешрейт - це обчислювальна потужність використовуваного для видобутку віртуальної валюти пристрою, яка також вказується найчастіше як швидкість Майнінг. Вимірюється в кількостях хеш за 1 секунду;
складність Майнінг - дана характеристика задається самою системою Blockchain і зростає, в залежності від випущених тієї чи іншої віртуальної валютою токенов. У зв'язку з цим монети Bitcoin сьогодні так складно добувати. Складність цього процесу пов'язана не тільки з високим рівнем конкуренції, а й зі зниженням розміру винагороди з плином часу, яке було передбачено спочатку самою системою.

 
Кожен з калькуляторів Майнінг для визначення рентабельності видобутку віртуальної валюти використовує різні алгоритми і параметри. Деякі обчислювальні інструменти для підвищення рівня точності також просять додатково вказувати розмір комісії самого пулу, а також курс обраної криптовалюта по відношенню до національної валюти або валюті, яку має намір використовувати користувач. Однак, незважаючи на ряд відмінностей, всі калькулятори мають приблизно однаковим алгоритмом.

Відмінності калькуляторів Майнінг
В наш час кількість сайтів з подібними обчислювальними програмами становить понад 150-ти, однак це далеко не всі відомі сайти. З кожним днем ​​кількість ресурсів, що пропонують визначити рентабельність майнінгового обладнання, збільшується. У зв'язку з цим фахівці рекомендують ознайомитися з основними особливостями цих обчислювальних інструментів.

Сьогодні практично для кожної віртуальної валюти існує свій спеціалізований калькулятор, що враховує при визначенні рентабельності її видобутку всі відповідні характеристики. У цій статті ми розглянемо найбільш популярні обчислювальні програми для віртуальної валюти Bitcoin і декількох інших, не менш популярних цифрових валют.

Крім цього, майнінговие калькулятори розділені між собою в залежності від виду використовуваних пристроїв для видобутку віртуальної валюти на CPU, GPU і ASIC.

Калькулятори для GPU
GPU або відеокарти досить часто використовується для видобутку віртуальної валюти. Найчастіше здобувачі віртуальної валюти використовують одночасно кілька подібних пристроїв, створюючи з них майнінговие ферми. Відкрите можуть використовуватися для видобутку самих різних криптовалюта з однаковими алгоритмами.

При визначенні рентабельності пристроїв в калькуляторі важливо правильно вказати модель GPU. При цьому калькулятор самостійно надасть результат одночасно для декількох найбільш популярних цифрових валют. Яка з цих валют найбільш приваблива, вирішувати самому здобувачеві.

 

Серед подібних мультивалютних калькуляторів найбільш високою популярністю користуються NiceHash і WhatToMine. Другий калькулятор використовує при визначенні рентабельності максимальну кількість алгоритмів. Перший же відрізняється тим, що може повідомити користувачеві час окупності відеокарти з точністю до 1-го дня. Для встановлення подібного прогнозу майнінговий калькулятор враховує такі параметри як курс віртуальної валюти на конкретній торговому майданчику та середньостатистичну вартість використовуваних для видобутку пристроїв. Не менш популярними калькуляторами подібного типу є DaggerHashimoto і Equihash, які використовують порівняно невеликий список віртуальних валют.

Калькулятори для CPU
Видобуток віртуальної валюти за допомогою CPU або процесорів є менш популярною. Це пов'язано з тим, що ефективність подібного Майнінг падає з кожним днем ​​через появу на ринку більш потужних відеокарт, продуктивність яких значно вище продуктивності процесорів. Крім того, рівень конкуренції зростає з кожним днем, з-за чого даний спосіб видобутку віртуальної валюти невдовзі не буде використовуватися зовсім.

Сьогодні вже ніхто не купує більш потужні CPU спеціально для Майнінг. Єдине, що може використовуватися процесор, - це як допоміжний інструмент при роботі в комбінації з фермою, що використовує для видобутку цифровий валюти відеокарти. У разі якщо у початківця добувача є трохи використовується процесор, то його можна з легкістю підключити до ферми GPU, тим самим трохи підвищивши її продуктивність. Перевірити даний факт можна за допомогою калькулятора NiceHash, який проводить розрахунки подібного типу.

Калькулятор для ASIC
Для того щоб визначити рентабельність ASIC, необхідно вказати в калькуляторі модель, що використовується для видобутку віртуальної валюти пристрою. Також буде потрібно вказати хешрейт і кількість споживаної електроенергії. Крім актуального рівня рентабельності пристрої, майнінговий калькулятор також видасть користувачеві прогноз на наступні роки, з урахуванням того, що складність видобутку поступово буде збільшуватися.


 
Отримана таким чином інформація може бути надана користувачеві в будь-який, найбільш зручною для нього валюті. Крім цього, обчислювальний інструмент надасть дані про рівень витрат і прибутку в короткостроковій і довгостроковій перспективі. Таким чином, можна зробити розрахунок прибутковості від 1-го дня до 6-ти місяців. Порівнявши інформацію, надану калькулятором по кожній окремій моделі, користувач зможе визначитися з покупкою устаткування.

Майнінговий калькулятор для різних віртуальних валют
Рівень прибутковості процесу видобутку віртуальної валюти залежить від величезної кількості чинників. Найбільш значущим з них є вибір віртуальної валюти. Навіть за умови, що у різних монет криптовалюта використовується схожий алгоритм, на них впливають інші особливості, через що вартість і складність видобутку кожної з них може відрізнятися. У більшості випадків сильно впливає курс, зміни якого можуть залежати від ряду факторів, починаючи від політичної ситуації в країні і закінчуючи громадськими настроями. Також значний вплив на маркери надає змінюється з плином часу складність видобутку. Далі ми розглянемо обчислювальні програми для найбільш популярних станом на сьогоднішній день алгоритмів, що володіють простим і зрозумілим інтерфейсом, і надають найбільш точні результати.

 

Залежно від обраної віртуальної валюти, використовувані калькулятори Майнінг поділяються на кілька видів.

Універсальні калькулятори, до числа яких відносяться BitcoinCloudMining, CryptoCompare, AsicTrade, WhatToMine і NiceHash, можуть проводити розрахунок, використовуючи практично будь-яку віртуальну валюту.

Калькулятори для видобутку цифровий валюти Bitcoin використовують в більшості випадків алгоритм SHA-256. Не менш популярним вважається 99Bitcoins. Для вже досвідчених видобувачів криптовалюта фахівці рекомендують використовувати спеціалізований сервіс bits.media, має можливість настройки. Не менш популярними калькуляторами Майнінг Bitcoin вважаються Bitcoin mining profitability, Mining Profit, BitReturn ROI, Mining ROI dashboard та BitcoinWisdom

Також існують спеціалізовані калькулятори, що визначають рентабельність видобутку віртуальної валюти Ethereum.

Калькулятори Litecoin Mining і LitecoinWisdom використовуються для визначення рентабельності видобутку цифровий валюти Litecoin.

На CryptoCompare існує спеціальний модуль, що дозволяє визначити прибутковість видобутку віртуальної валюти Dash.

Фахівці також рекомендують ознайомитися зі списком не менше якісних майнінгових калькуляторів, що володіють певними особливостями:

CryptoCompare, що володіє зручним і зрозумілим інтерфейсом і надає до використання широкий вибір криптовалюта;
ForexBitcoin, що відрізняється наявністю русифікації, можливістю імпорту необхідної валюти і можливістю безкоштовного використання;
Біткоін.рф, що демонструє графік доходу в залежності від підвищення рівня складності і очікувану в той чи інший період складність видобутку;
WhatToMine, що володіє зручним інтерфейсом для початківців і порівняно невисокою точністю;
Minebe, який акцентував увагу на рівень заробітку, а не на окупність.
Підведемо підсумок
Незважаючи на всі переваги цього обчислювально інструменту, важливо враховувати той факт, що калькулятор Майнінг не передбачає майбутнього, а тільки виконує розрахунки на підставі введених користувачем даних, а також на підставі очікуваних подій, ймовірність яких не може становити 100 відсотків. У тому випадку якщо що-небудь зміниться, то результат, наданий калькулятором, може змінитися. Також не варто забувати про високої волатильності цифрових валют, і таких факторах як відключення електрики в районі через проведення ремонтних робіт.

Не варто повністю довіряти результатам навіть самого точного калькулятора. Їх слід перевіряти кілька разів, бажано на різних ресурсах, і приймати рішення тільки тоді, коли ви будете знати, який може бути різниця в розрахунках.

Однак, незважаючи на вищевказані особливості, калькулятори Майнінг є інструментами, які суттєво спрощують життя не тільки початківців, але і професійних видобувачів криптовалюта. Вони допомагають провести оцінку можливих ризиків, допомагають прийняти правильне рішення, а також не дають марно витратити власні кошти.

При використанні калькуляторів Майнінг головне - правильно заповнити необхідні поля. При цьому не варто сліпо вірити комп'ютера. Необхідно самостійно проводити аналіз ситуації і діяти на підставі зважених рішень.

Просмотров: 82 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |