Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 22 » Капуста у кишені Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів
12:55
Капуста у кишені Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів

Капуста у кишені
Капуста у кишені - сервіс для отримання мікрокредитів в онлайн режимі. Можливість оформлення позички присутній 24 години в добу і в будь-який день. Розгляд і схвалення заявок здійснюється в автоматичному режимі. Мікрофінансова організація працює з клієнтами від 18 до 65 років. Такий розширений віковий ценз дозволяє без проблем оформляти кредити як студентам, так і пенсіонерам, що сприяє розширенню цільової аудиторії. На аналогічних умовах видають позички Кэшпоинт і Ультракэш, але там віддається перевага клієнтам від 21 року.
Умови отримання позики абсолютно прозорі, комісії за обслуговування, оформлення і користування засобами відсутні. Ставка становить 2.3% в день. Це не дуже вигідно, бо Глобал Кредит видає позички на 1.5% в день, а Простозайм під 0.87%, але тим не менш, сервісом користується величезна кількість клієнтів. Це обумовлено максимальної лояльністю до позичальників, і високим шансом отримати додаткові кошти.
Для отримання позики необхідно заповнити заявку та авторизуватися в особистому кабінеті. Процес дуже простий, а завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з цим завданням впорається навіть починаючий користувач. При первинному зверненні сума позики становить не більше 1 500 грн. При повторному - ліміт розширюється, але не більше ніж до 5 000 грн. Тому, якщо потрібно більшу кількість коштів, краще звернутися в Експрес Фінанс, де можна отримати кредит до 15 000 грн, але дана пропозиція діє лише для постійних клієнтів.
Мінімальний термін позики становить 30 днів. Для отримання коштів необхідний паспорт, ідентифікаційний код, а також карта будь-якого українського банку. Важливо - при заповненні заявки дані клієнта повинні збігатися з реквізитами картки. Кошти на карту інших осіб не перераховуються.
При оформленні позики варто звернути увагу на кредитну історію. Якщо вона погана, в кредиті буде відмовлено.
Штрафи і комісії за дострокове погашення відсутні. Можна сплатити позику в будь-який час з відсотками, насчитанными тільки за час користування коштами.
Якщо ж не виходить виплатити кредит своєчасно, досить погасити відсотки. У цьому випадку буде виконана автоматична пролонгація на термін, аналогічний первинному.
Постійні клієнти можуть оформити позику за 5 хвилин в особистому кабінеті. Всі дані, внесені в систему, не потребують оновлення.

Просмотров: 224 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |