Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 12 » Хочу положыть депозит под проценты в банк Приватбанк форум
11:35
Хочу положыть депозит под проценты в банк Приватбанк форум

Практично будь-яка людина, який укладав договір про внесок з банком, розуміє необхідність його уважного вивчення. Але не всі, побіжно пробігши по його рядках, можуть звернути увагу на всі деталі угоди. Неважливо наскільки хороша репутація банку, підводні камені можуть бути в кожному документі, під яким ставить свій підпис вкладник.

Загальні поняття

Слова про написи дрібним шрифтом не вигадка, але це і не є ніж те незвичайним. Найчастіше дрібними буквами прописаний весь документ для більш компактного розміщення. Ось серед цього тексту і можна натрапити на деякі особливості, які можуть обернутися в неприємності для вкладника. Як правило, це можуть бути різні комісії або обмеження, які можуть негативно вплинути на суму, на яку розраховує клієнт. Чи не про всі нюанси повідомляється в рекламних брошурах, але всі вони обов'язково будуть вказані в договорі.

Беручи це до уваги, найбільш зручним способом вивчити договір буде відвідування офіційного сайту банку, на якому обов'язково повинен бути розміщений бланк договору, який можна в спокійній домашній обстановці детально вивчити і не шкодувати потім про втрачені грошових коштах.

Парі вивченні договору не зайвим буде звернутися до співробітника банку. У даному випадку репутація для банку важливіше, ніж можлива втрата клієнта, тому відповідь найчастіше максимально відвертий.

Важливі моменти

Серед всіх пунктів договору деякі підлягають більш ретельному вивченню. При розрахунку доходу слід уважно звернути увагу на терміни зазначені в договорі. Справа в тому, що під словом «рік» не обов'язково може матися на увазі термін у 365 днів, так як, наприклад, за ЦК це всього 360 днів. Роз'яснення цього пункту обов'язково має бути в договорі. Те ж і з поняттям «квартал», адже в одному договорі це 3 місяці, а в іншому рівно 90 днів. Так само слід враховувати час додавання відсотків до основної суми. Від того будуть вони додаватися кожен день, кожен місяць або наприкінці терміну також сильно залежить отриманий дохід.

Не менш ретельно потрібно вивчити пункт із зазначенням дат. Як вже говорилося, поняття «рік» у даному випадку досить розпливчасте, тому слід запам'ятати зазначену дату закінчення терміну. В іншому випадку може виникнути ситуація, коли клієнт намагається забрати гроші раніше чи пізніше терміну. Така ситуація також повинна бути прописана в договорі, як і її наслідки. Адже у випадку, наприклад, закінчення терміну вкладу він може бути пролонгований автоматично або залишитися в банку, але на умовах депозиту до запитання з відповідної низькою процентною ставкою.

Особливо уважно слід вивчати договір при оформленні нестандартних вкладів, таких як мультивалютні рахунки, або на особливості стягнення комісії за надані послуги, такі як: перевірка балансу рахунку, переведення в готівку грошей, переклади і так далі.

У кожному разі, не можна очікувати що банк навмисно спробує щось приховати від клієнта, а й на повну відсутність приємних або вельми не приємних несподіванок також розраховувати не варто.
Подібні записи:

    Що дає пролонгація вкладів?
    Етапи відкриття банківського вкладу
    Автоматичне продовження договору вкладу
    Довгострокові вклади - чи надійні вони?
    Вибираємо хороший банк для вкладу

Пошукові запити

    договір на відкриття вкладу (5)
    договір на відкриття вкладу універсальний (2)
    як уникнути підводних каменів при відкритті вкладу (2)
    вам доводиться укладуть договір (1)
    Правила відкриття вкладу документи після укладення договору (1)
    чи можна укладати договір з банком по депозиту без мокрої печатки? (1)
    який договір укладають при відкритті депозиту (1)
    висновок депозитного договору (1)
    договір з відкриття вкладу депозиту (1)
    договір відкриття вкладу (1)

Просмотров: 290 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |