Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Короткий огляд HashFlare.io або як отримувати дохід, нічого не роблячи (ну, майже) в криптовалюта
21:01
Короткий огляд HashFlare.io або як отримувати дохід, нічого не роблячи (ну, майже) в криптовалюта

Короткий огляд HashFlare.io або як отримувати дохід, нічого не роблячи (ну, майже)
в криптовалюта
Привіт, шановні читачі мого першого справжнього посту. Сьогодні мова піде про перші півтора місяці моєї участі в хмарному Майнінг HashFlare.io: короткий огляд що це взагалі таке і фінансові результати за ці самі півтора місяці.

З криптовалюта, і з Майнінг зокрема я познайомився недавно. Ні, звичайно я чув про них досить давно, але завжди вважав, що це не для мене з кількох причин. По-перше, навіщо потрібні всякі там біткоіни, якщо є більш звичні рублі, долари і т.д. По-друге, навіть якщо і потрібні, то для отримання криптовалюта необхідна потужна відеокарти, яка коштує пристойних грошей.

Іншими словами, почитавши інтернет прийшов до висновку, що заробити рублі, долари набагато простіше, ніж всякі біткоіни, манінг на відеокарті великих грошей не дасть і.т.д. За великим рахунком, моя думка про це не сильно змінилося, однак є маленьке «але» - хмарний Майнінг.

У двох словах що таке хмарний Майнінг. По суті, це той же самий Майнінг криптовалюта, тільки весь процес відбувається не у вас вдома, пожираючи електрику, генеруючи шум і вбиваючи відеокарту, а на віддаленому сервері HashFlare. Іншими словами, ви просто берете в оренду на якийсь час обладнання для виробництва криптовалюта.

Тепер коротко що можна Майні і скільки це коштує. Майні можна біткоіни, ефір, Деш і zcash. Всі виплати йдуть на баланс у відповідній валюті. Варіанта два: безстроковий контракт для біткоіни, або терміновий, на рік, для всього іншого.

Якщо берете на рік, то просто платите фіксовану суму. Припустимо для ефіру 100 кілохешей коштують $ 2.20. Все, що намайнітся - ваше, але через рік потужності у вас відберуть і все треба буде починати спочатку. Другий варіант, як на мене, більш вигідний. Для Майнінг біткоіни ви купуєте потужності назавжди. Наприклад, 1 мегахеш для Майнінг за алгоритмом Scrypt (рекомендую саме його, як найбільш дохідний) коштує $ 13.50.

У чому підступ з другим варіантом? Так, він є. На відміну від строкового контракту, тут ви ще сплачуєте витрати на електрику і обслуговування, вони щодня списуються з вашого балансу. Але при цьому, ви купуєте потужності назавжди, процес Майнінг триватиме до тих пір, поки витрати не стануть перевищувати ваші доходи.

Тепер від тому скільки вийшло заробити за 1,5 місяці Майнінг і перспективи на майбутнє. Першим я взяв контракт на ефір, 100 кілохешей за $ 2.20. Сам не знаю чому. Баланс на сьогодні: 0.00187672 ефіру або приблизно 56 центів. Тобто на окупність ми виходимо десь за півроку. Терпимо.

 

З біткоіни ситуація наступна. Зараз куплено 3 мегахеша за $ 40.50. В день це приносить в середньому 16 центів (вже за мінусом плати за електроенергію і обслуговування). За рік отримуємо 57 доларів. Ніби як менш вигідно, ніж в першому варіанті, але майте на увазі, що це безстроковий контракт, і ви зможете заробляти і далі.

 

Плюс, слід згадати можливість реінвестування. Тобто коли на вашому балансі з'являється сума, достатня для покупки потужностей, вона, за вашим бажанням, спишеться автоматично. І тоді рентабельність всіх ваших інвестицій вже буде набагато більшою.

Підведемо підсумки. На мій погляд вкладатися в хмарний Майнінг вкладатися безперечно варто. По-перше, подивіться на курс біткоіни. Думаю, якраз зараз саме час вкластися в цю криптовалюта, якщо ви ще досі цього не зробили.

По-друге, проект HashFlare на ринку досить давно, відгуки від користувачів позитивні, тому в надійності ви можете не сумніватися.

Ну і найголовніше, це досить простий спосіб отримувати пасивний дохід, якщо є вільні кошти для інвестування. Зайві гроші, знаєте, ніколи не зайві.

Можете почати навіть з невеликих вкладень, включити опцію реінвестування і забути про це на якийсь час. Особисто я планую при появі вільних коштів продовжити інвестування в хмарний манінг.

Готовий відповісти в коментарях на будь-які питання по HashFlare. Якщо буде інтерес у читачів, готовий зробити докладні інструкції по реєстрації, покупці потужностей і т.д.

Посилання для реєстрації - HashFlare.io. І удачі в інвестуванні ваших коштів.

Просмотров: 68 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |