Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Kraken біржа обзор, регистрация, вbвод средств
19:13
Kraken біржа обзор, регистрация, вbвод средств

Kraken біржа обзор, регистрация, вывод средств
 

Біржа почала свою діяльність в 2011 році в Сан-Франциско. Тут можна вести торгові операції не тільки криптовалютами, але й американськими, канадськими доларами, британськими фунтами та японськими іменами.

Создатели добились того, що Kraken перша біржа криптовалют , котировки яких почали відображатися на терміналі Bloomberg. Она - партнер першого криптовалютного банку.

Кракен щодня займає місця з 5 по 7 в світі по торговим обсягам криптовалют .

Особливість біржі полягає в тому, що участь в операціях можуть лише загальноприйняті в світі криптовалюти. Добавление нових відбувається повільно.

На даний момент Kraken торгує по 68 торговим парам. Вони забезпечують бірж щоденного обсягу торгів більш ніж у 200 000 000 доларів США.

Комиссия
Як правило, розмір комісії залежить від обсягу торгових операцій, проведених за останні 30 днів за даною валютною парою. Комісійні взимають за кожну операцію. Так що, якщо ви хочете провести транзакцію по паре BTC -EUR, але загальна сума угод не перевищує $ 50 тис. за останні 30 днів, тоді комісія при відкритті буде 0,16%, а при закритті - 0,26%.

Процедура реєстрації
Зареєструватися на біржі не повинно скласти ніякої трудової діяльності. Вам потрібно ввести свій email, логін і пароль. Затем потрібно ввести капчу, а також погодитися з правилами. На електронну пошту приходить посилання для підтвердження реєстрації, за якою потрібно перейти.

Якщо зареєструватися просто, то пройти верифікацію набагато складніше, якщо порівнювати з іншими подібними ресурсами. На інших біржах можна ввести та вивести обмежену суму грошей. Проводити операції можна зразу після реєстрації, але в Кракові ситуація має інше, тут є 5 рівнів верифікації. Для цього потрібно перейти по вкладці «Підтвердити».

Тут можна здійснити торговельні операції як з використанням своїх засобів, так і за запозиченнями грошей, для цього використовується транзакція з плечем. Торгівля на кредитні кошти відбувається за такою ж принципом, як і на Форекс.

Плюси і минуси біржі Кракен
На цьому біржі є як переваги, так і недоліки, які і розглянемо. Основні переваги заключаються в наступному:

-Здесь існує маржинальна торгівля. Це поможет істотно збільшити вашу прибутку. Але для цього треба уміти укласти транзакції з торговим плечем, тому що, якщо торгувати по-крупному, отримувати велику прибутку є і великий ризик. 
-Биржа пропонує велику вибір валютних пар. Іх не так багато, як на інших подібних, але в Кракові представлені найпопулярніші. Очень швидко добавили BCH . 
-Средства користувача надійно захищені, існує 2ФА. Можно торгувати через мобільні телефони, планшети.

Несмотря на такі переваги, існують і недоліки:

-Пользователям, які не знають англійської може бути складно, оскільки немає російськомовної версії, при тому, що функції в робочому кабінеті заплутані. 
-Без прохождения процедуры верификации приступить к торгівлі неможливо. 
-Комиссия больше, чем у других подобных биржах. Так само нельзя поповнити депозит рублями, не підтримує Яндекс-Мані та Вебмани.

Просмотров: 104 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |