Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит без отказа на личный счёт быстро срочно
17:24
кредит без отказа на личный счёт быстро срочно

Загальна інформація про компанію Money Boom

 

MoneyBoom ​​(МаніБум) - мікрокредітной організація компанії "ІНФІНАНС", що надає швидкі гроші сумою від 250 до 7,000 грн на термін до 30 днів. Максимальна сума для нових користувачів становить 2,000 грн. 

Офіційний сайт - https://moneyboom.ua

 

Який відсоток по кредиту?

 

Щоденна процентна ставка становить 1,75%, що приблизно дорівнює 630% річних. Наприклад, при позиці 2,000 грн терміном на 15 днів, ви заплатите 2,525 грн.

 

Хто може взяти кредит?

 

У вас є можливість отримати кредит в Money Boom за таких умов:

 

ви громадянин України;

вам виповнилося не менше 20 років;

у вас є карта одного з українських банків.

Взяти кредит в МаніБум

 

Увага! Більше заявок, більше шансів отримати гроші!

 

Рекомендуємо також подати заявки на кредит в компанії Манівео і Майкредіт .

 

Як взяти кредит в Money Boom?

 

 

Для оформлення кредиту в МаніБум потрібно виконати кілька кроків:

 

вибрати бажану суму і термін позики, скориставшись калькулятором на головній сторінці сайту;

заповнити реєстраційну форму;

підтвердити телефонний номер і банківську карту. Для підтвердження карти система MoneyBoom ​​тимчасово заблокує частина коштів від 1 до 99 копійок, і вам буде необхідно вказати точну суму. Після підтвердження, гроші знову стануть доступні;

надати фото / скан документів (паспорт та ІПН), відправивши на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. .

Для того щоб мати можливість отримати більше 2000 грн при наступних зверненнях, необхідно підписати договір, який можна отримати:

 

на електронну адресу;

на поштову адресу;

доставкою за допомогою кур'єра.

Умови кредитування в MoneyBoom:

 

послідовність кредитів Термін використання кредиту (дні) Грошовий ліміт (грн) умови отримання

1-й

 

від 5 до 30 2 000 Після підписання договору

2-й

до 30

 

4 000 У разі відсутності заборгованостей

3-й

до 30

 

6 000 У разі відсутності заборгованостей

4-й і далі до 30 7 000 У разі відсутності заборгованостей

Отримати позику в Moneyboom

 

Вам можуть відмовити у видачі кредиту, якщо:

 

ви невірно або не в повному обсязі заповнили онлайн-заявку;

на вашій банківській картці відсутня 1 грн для підтвердження її активності;

ви не закрили діючий кредит в MoneyBoom;

вибрали невірний телефонний номер або не підтвердили його через смс-повідомлення;

ви перебуваєте в чорних списках кредитних бюро.

Наслідки невиплати кредиту

 

Якщо ви не закрили кредит до кінцевої дати, зазначеної в договорі, починаючи з першого дня прострочення щоденний відсоток збільшиться вдвічі, і становитиме 3,5%. Більш того, якщо ви не сплачуєте борг понад два тижні, організація має право подати судовий позов.

 

У всіх бувають форс-мажорні обставини. Тому якщо ви не встигаєте виплатити позику вчасно, MoneyBoom ​​пропонує скористатися пролонгацією кредиту, вартість якої становить 150 грн.

 

Здійснити оплату і закрити кредит можна наступними способами:

 

електронним платежем через особистий кабінет, скориставшись банківською картою Visa або MasterCard. Рекомендований час - до 18:00 останнього дня використання кредиту;

через термінали самообслуговування City 24, EasyPay, iBox або TYME. Рекомендований час - до 16:00 останнього дня використання кредитних коштів; -

зробивши грошовий переказ через касу будь-якого українського банку (крім платежів за пролонгацію кредиту). Рекомендований час - до 14:00 останнього дня.

Гідності й недоліки

 

Плюси MoneyBoom

Мінуси Money Boom

МаніБум прийде на допомогу, коли, як то кажуть, «до зарізу потрібні гроші». Однак, перш ніж оформляти кредит, дайте відповідь на наступні питання: Яка ймовірність того, що до необхідного дня ви будете мати у своєму розпорядженні засобами, щоб повернути позику? Чи справді ситуація настільки критична? Якщо відповіді позитивні, тоді сміливо звертайтеся в MoneyBoom!

 

Рейтинг

 

простота отримання

3.25

швидкість видачі

3.33

прозорість умов

3.00

умови продовження

2.92

Якість обслуговування

2.58

Служба підтримки

2.50

Відгуки

 

3.67

Додав Сергій 20-09-2017 21:41

Склалася в життя непроста ситуація, в якій терміново знадобилися гроші. Нехай сума і не велика, але оформляти кредит в банку не було ні часу, ні можливості. Довелося звернутися за позикою в moneyboom. Оформлення пройшло без будь-яких проблем. Умови цілком адекватні і відповідають реальності. Виплатити вийшло своєчасно і ні чого зайвого. Спасибі, виручили.

 

1.00

Додав Касабланка 13-09-2017 6:54

Чи не верте в їх пропозиції, це чистої води аферисти, ви навіть не уявляю на що вони здатні, гірше АТО. Повернула гроші які були мені надані в якості кредиту, але потім почалося таке ........., що в штрашном сні не присниться. Одним словом - ідіоти. Нерви здали і я звернулася в обласну прокуратуру, роздрукувала смс-повідомлення від цієї компанії і вони зараз наводять все довідки про них. Спочатку ніж взяти кредит дізнайтеся добре про цю компанію. Хай щастить.

 

3.17

Додав Микола 05-09-2017 19:11

Небіріть крідіті онлайн вних вітцоткі вілікі взявши 7000 а відаті треба 35000 тисяч це за 40 днів прострочки Аферисти одним словом

 

3.83

Додав Владислав 17-07-2017 20:15

Складна форма для заповнення, але все краще ніж в банку. Щодо швидко зміг отримати позику, тому що брав його в будній день і пощастило зустрітися з кур'єром недалеко від роботи. Взяв всього 1500 на три тижні, повернув достроково без майже 2000, без жодних питань і штрафів. Але відсотки звичайно захмарні.

 

1.80

Додав Віталій 23-12-2016 15:18

В середині жовтня мені потрібні були терміново 1000грн, я звернувся в кілька фінансових служб, зареєструвався на сайті MoneyBoom ​​і надав всі необхідні їм документи. Але потреба в грошах відпала і я вирішив не підписувати договір на кредит. Вони не підписуючи зі мною договір, гроші на карту зарахували, хоча стверджували і на сайті у них пише що "спочатку підписують договір через кур'єра, потім отримаєш гроші". А тепер постійно дзвонять з погрозами з "MoneyBoom" і "КА Фактор" + зіпсували кредитну історію в УБКІ.

 

2.33

Додав Андрій 19-12-2016 16:30

Пробував взяти в цій компанії кредит, все закінчилося тим, що я так і не зрозумів куди вводити суму грошей, які блокує компанія для верифікації карти. Два рази зняли гроші і два рази не вивели форму для підтвердження! Я залишився розчарований, витратив півгодини часу і ніякого толку, тільки даремно дані залишив!

 

5.00

Додав Кирило 11-11-2016 12:04

Нормальний сервіс. Звертався в MoneyBoom ​​кілька разів. Звичайно, відсотки не найнижчі, але такі умови мікрокредітних організацій. Почитайте умови інших компаній, десь знайдете навіть вищі відсотки. Зате немає паперової тяганини: вас швидко оформлять і в той же день будете вже з грошима. Якщо ви адекватно оцінюєте свої сили і впевнені, що закриєте кредит - все буде добре. Це краще, ніж йти в банк.

 

1.67

Додав Віктор 11-11-2016 10:06

Вирішив залишити заявку на отримання кредиту. Думав, що почекаю 15 хвилин, як заявлено у них на сайті, але вже другий день ні відповіді, ні привіту.

 

2.17

Додав Антоніна 04-11-2016 21:26

Залишилася незадоволена роботою сервісу: немає онлайн-чату, нуль реакції на замовлені дзвінки, на e-mail якось мляво відповідають, до того ж не на всі питання. Відправили в кредитне бюро прострочення на 1 день, якої і в помині не було. Зате інформація про закриття кредиту в УБКІ відсутня!

 

2.33

Додав Андрій 03-11-2016 12:01

Брав кредит в Money Boom три рази і, на жаль, залишилися негативні враження. По-перше, вони залишили інформацію в кредитному бюро про те, що у мене була прострочення по кредиту, хоча це не так. Більш того, мені за цю «прострочення» нарахували пеню! Добре, що я це вчасно помітив і зателефонував в УБКІ, після чого неправдиву інформацію прибрали. А по-друге, мені не підвищили кредитний ліміт, як було обіцяно, при наступних позику. Чи не отримав ні на другий, ні на третій раз! Компанія не виконує своїх обіцянок.

 

4.33

Додав Роман 27-10-2016 15:18

Швидко і без проблем заповнив онлайн-заявку. Протягом 30 хвилин мені зателефонував оператор, і докладно роз'яснив всі умови, відповів на супутні питання. Незабаром мені перевели обіцяні гроші на карту. Ще мене дуже радує наявність різних акцій, де можна отримати знижку або приз.

 

4.17

Додав Софія 15-10-2016 20:05

Роботою MoneyBoom ​​я залишилася повністю задоволена. Отримала фінансову допомогу в складній ситуації, за це хочу сказати сервісу велике спасибі. Колега теж хотіла взяти кредит в МаніБум, але їй відмовили. Дивно, тому що зарплати у нас однакові. Так що будьте готові, що вам можуть відмовити. З плюсів можу виділити те, що не потрібно їхати в офіс, все оформляється дуже швидко, сидячи вдома. При потребі можна навіть закрити кредит раніше терміну, і при цьому не переплативши ні копійки.

Просмотров: 192 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |