Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит без отказа на личный счёт быстро срочно
17:36
кредит без отказа на личный счёт быстро срочно

Інформація про компанію Eurogroshi

«Євро Гроші» - організація з мікрокредитування, де ви можете отримати від 100 до 7000 грн за 30 хвилин. При першому зверненні максимальна сума позики становить 1500 грн. 
Офіційний сайт - www.eurogroshi.com.ua

Відсотки за кредитом

Відсоток по кредиту становить близько 1,9% в день або 711% річних. При позику 1000 грн на 10 днів, в сумі необхідно буде повернути 1190 грн.

Хто може отримати кредит в Еврогроші?

Взяти кредит в Євро Гроші можуть громадяни України, у яких оформлена карта Visa або Mastercard в будь-якому українському банку:

Вік чоловіків: від 24 до 60 років;
Вік жінок: від 21 до 65 років.
Послуги сервісу недоступні для жителів АРК та зони АТО.

Взяти кредит в Euro Groshi

Взяти кредит в Євро Гроші в 3 кроки

 

Для оформлення позики необхідно зробити наступне:

На головній сторінці вибрати грошову суму і кількість днів, після чого натиснути «Отримати кредит»;
Заповнити онлайн-заявку, що складається з декількох етапів. На першому етапі ви підтверджуєте телефонний номер, а на другому вказуєте більш детальну інформацію: про сім'ю і роботу, ІПН і паспортні дані, номер карти. На сервісі діє перевірка банківської карти: на вашому рахунку заблокується випадкова сума від 1 до 99 копійок, яку необхідно буде вказати в перевірочному поле. Цю суму можна дізнатися через послугу інтернет-банкінгу, за допомогою смс-повідомлення (якщо у вас підключена така послуга) або зателефонувавши на гарячу лінію вашого банку;
При позитивному рішенні, гроші надійдуть на вашу картку. Розгляд заявок від нових користувачів становить близько 30 хвилин. Для тих, хто раніше користувався послугами Eurogroshi, рішення про видачу грошей займе не більше 10-15 хвилин.
Пам'ятайте: якщо ви погодилися з умовами договору, відмовитися від кредиту вже не можна, і гроші надійдуть на вашу карту.

Заявка на кредит в Еврогроші

Як погасити кредит в Еврогроші?


Що робити, якщо не виходить виплатити кредит вчасно?

Якщо дата погашення кредиту наближається, але ви розумієте, що не маєте потрібними засобами, Євро Гроші пропонує процедуру пролонгації терміном до 30 днів. Пролонгація - це продовження користування кредитом, тобто вам не потрібно повертати тіло кредиту, але ви продовжуєте виплачувати відсотки. Якщо не оформити пролонгацію, відсотки збільшаться до 5% в день.

Плюси EuroGroshi
Мінуси Еврогроші
Інша інформація про компанію
Користуватися послугами мікрокредітних організацій дуже зручно: зазвичай гроші надходять вже в день звернення. Але варто завжди пам'ятати про відсотки, які, як правило, вище, ніж в звичайних банківських установах.

Терміново потрібні гроші? Рекомендуємо також подати заявку на кредит в Moneyveo і Mycredit .

Рейтинг

простота отримання
3.77
швидкість видачі
3.62
прозорість умов
3.31
умови продовження
3.62
Якість обслуговування
3.46
Служба підтримки
3.54
Відгуки

4.17
Додав Віталій 17-09-2017 14:02
Колись уже намагався взяти кредит в Еврогроші, але щось пішло не так і мені його не видали. Майже через рік вирішив взяти повторно - з тих пір змінилося місце роботи, покращилися фін показники, але гроші все одно потрібні були терміново - і вдруге видали 1000 грн на 7 днів, хоч і оформлення зайняло 35 хвилин замість обіцяних 15.

1.00
Додав Ганна 27-07-2017 11:05
Колись намагалася тут взяти кредит але мені відмовили пройшло деякий час і мені приходить смс вам схвалили кредит на 3000грн ось цікаво мені з чого ето іне схвалили потім заходжу посилці і мені там пишуть сервіс недоступний і так цілий тиждень так заходжу ето розлучення какойто чтоли

1.83
Додав Сергій 13-05-2017 7:48
Хлопців виправте сайт, витрачаєш час на заповнення інформації, а потім вискакує "сервіс недоступний".

1.50
Додав Євген 29-04-2017 22:06
Читаю тут хвалебні відгуки і прям душа не натішиться. Однак знаю що сервісу кульгати і кульгати до тих п'ятіркам, що тут напіарілі. перший займ подав мінімально розв'язний 1500-2 тис, мені передзвонили мовляв можемо дати 500 грн хоча 12 тис зп, активне користування подібними сервісами і відсутність прострочень було в арсеналі ... через час вже на абум зайшов і все-таки дали 2 тисячі, проте на цьому я і застряг. вже раз за двадцять брав у них кредит, ліміт у мене стоїть нібито 7 тисяч, але кожен раз подаючи 3 штуки мені схвалюють лише 2. що це за торги такі? як ніби я не на справу беру а просто так, потримати. в інших сервісах все реально по-чесному, більше позик більший ліміт, і там у мене по 7-10 тисяч ліміти і стільки ж дають, при тому що ставка також 1.9% і навіть 1.6%, 1.3%. другий мінус це те що пишуть що за 15 хвилин бабло на карті, але не уточнюють що за 15 хвилин ти їх отримаєш тільки в робочі дні з 9 до 18 або типу того. тоесть заявки навіть постійним вже клієнтам розглядають вручну і якщо звернувся в 8 вечора то чекай до ранку! виплачуючи чергову позику ось отримав взагалі смішне смс, мовляв вам схвалений займ на велику суму, зайдіть в кабінет, але знову подаю через час і знову злощасні 2 штуки і ні копійки більше. намагався колись зв'язатися, номер київський після 9-ї ранку тупо скидався, а на пошту 3 листи відправив даремно, і про чудо, на формі зворотного зв'язку написав і нарешті відповіли. до речі, якщо довго не береш кредит, компанія починає нагадувати про себе спам смс-ками, мовляв вам схвалений кредит ... вам схвалений кредит. ну потрібен мені кредит я сам зайду і візьму! чи не так? навіщо цей спам по всіх усюдах. вирішив з ними прощатися так як 25-й раз сидіти на ліміті в 2 тисячі смішно, вже беру коли добрати треба ... ставку вище 1.9% не бачив ніде так що нічого не втрачаю, прострочення у них взагалі здається 5% в день що дуже багато, у моїх інших зареєстрованих 3% максимум, підтримка тупа, розгляд тільки в робочий час, бонусів і знижок я ніяких не отримав, хоч і витратився на них гарненько. це хіба привести такого ж як я лопуха і 50 гривень отримати, ну це смішно, тому ставлю одиниці всюди крім продовження, продовження звичайне

5.00
Додав Leha 10-02-2017 9:10
Хочу подякувати компанії за оперативність видачі кредиту, а головне за лояльне ставлення! Була затримка зарплати на роботі і не зміг своєчасно розрахуватися за кредитом, компанія пішла на поступки і допомогла безболісно погасити борг. Надалі тепер буду звертатися тільки сюди. 

5.00
Додав Коля 08-02-2017 19:21
Хочу порадувати компанію позитивним відгуків. Оформлення кредиту пройшло швидко і без проблем. Відсоткова ставка відповідають вказівок в рекламі, доп. послуг та іншої лабуди не нав'язують. Отримав гроші через хвилин 15-20.

4.67
Додав Настя 08-02-2017 19:13
Подруга порадила. Дітям то в садок то в школу здай гроші, то і се. А самі розумієте як держава зарплату виплачує. Ця компанія не раз мене виручає. Перше звернення заповнив анкету, а далі все як по накатаній: взяв-повернув, хоч достроково хоч продовжуй. Спасибі величезне за співпрацю!

5.00
Додав Сергій 08-02-2017 18:13
У мене у даній компанії вже другий кредит, я задоволений все швидко і особистий кабінет зручний і зрозумілий на відміну від інших компах. Перший кредит через хвилин 20 дали, другий пару хвилин і СМС прийшла що гроші на карту впали.

4.00
Додав Юлія 15-11-2016 14:37
Терміново потрібні були гроші на покупку ноутбука, так як я фрілансер, і моя робота безпосередньо залежить від цього девайса. Хочу відзначити оперативну роботу співробітників компанії: швидко передзвонили і перевели гроші. Обслуговуванням Eurogroshi залишилася задоволена.

4.50
Додав Сергій 15-11-2016 14:36
Брав кредит вперше. Ситуація була критична, і терміново знадобилися гроші. Дуже сподобалося, що не потрібно бігати і оформляти всякі довідки, витрачати особистий час. У той же день перевели гроші на картку. Правда відсотки, м'яко кажучи, не самі «дружні», але що поробиш! Швидкі гроші = високі відсотки. Напевно, зараз так скрізь, не тільки в Євро Гроші.

1.00
Додав Олег 05-11-2016 17:39
Це мала бути позику - звернувся до Еврогроші. Заповнив всю заявку, був упевнений що отримаю кредит, тому що кредитна історія в порядку, але не тут то було - відповідь - кредит не отримаєте. Пояснень нуль ... На дзвінки не відповідають ...

5.00
Додав Роман 05-11-2016 11:21
Знадобилася певна сума на весілля дочки. Оформили все дуже швидко. Всім рекомендую Євро Гроші!

3.50
Додав Володимир 27-10-2016 10:11
Про Євро Гроші відгуки у мене виключно позитивні: ввічливі оператори, дійсно швидка грошова допомога. Тільки був якийсь збій в системі, і не міг зайти в особистий кабінет, хоча всі дані вводив правильно. Пізніше ця ситуація вирішилася, але все одно не хотілося б таких неприємних моментів в майбутньому.

Просмотров: 461 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |