Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит без отказа на личный счёт быстро срочно 50000
18:42
кредит без отказа на личный счёт быстро срочно 50000

Що таке AlexCredit?

AlexCredit - компанія, що спеціалізується на оформленні швидких кредитів онлайн. На сайті організації можна оформити заявку на кредит в розмірі до 10000 гривень на термін до 45 днів. При першому зверненні доступна сума 3000 гривень.

Відсоткова ставка в AlexCredit

Оформлення позики передбачає щоденне нарахування відсотків. При першому зверненні діє програма лояльності, відповідно до якої нараховується 0,01% в день. Таким чином, при оформленні кредиту на 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1001 грн, APR - 3.65%. При наступних зверненнях відсоток складе 1,7%, а аналогічний кредит відповідно буде коштувати 1170 грн, APR - 620.5%. Прихованих комісій немає.

Хто може взяти кредит в AlexCredit

Компанія пред'являє досить лояльні вимоги до своїх клієнтів. Оформити позику в AlexCredit можна при дотриманні наступних умов:

необхідно бути дієздатним громадянином України;
вік клієнта становить від 18 до 65 років;
необхідна наявність кредитної або дебетової карти українського банку, оформленої на ім'я клієнта.
Для отримання позики потрібні паспорт, ІПН, код, телефон та електронна пошта. Довідка про доходи і поручителі не потрібні.

Як отримати кредит в AlexCredit

Процес оформлення кредиту в AlexCredit автоматизований, всі кроки виконуються онлайн на сайті. Щоб отримати кредит в Alexcredit:

виберіть суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту і натисніть на кнопку «Подати заявку»;
заповніть анкету із зазначенням паспортних даних, вкажіть номер вашої банківської карти. Перевірте, щоб введені дані не містили помилки і були достовірними, оскільки на їх основі приймається рішення про видачу позики;
пройдіть процес верифікації карти. Це процедура підтвердження картки, для чого на ній тимчасово блокується 2 гривні;
отримаєте гроші на зазначену карту. Це займає всього кілька хвилин.
Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Переконайтеся, що всі дані в анкеті вірні, що ваша карта дійсна. Зробіть запит до УБКІ - можливо, у вас є прострочення по вже відкритим кредитами або інформація в базі ще не оновилася. Можливо, на вашій картці недостатньо коштів для її верифікації. Виправивши помилки, подайте повторну заявку. Якщо ж ви безуспішно подали кілька заявок поспіль, тоді варто почекати кілька днів, перш ніж подавати ще одну.

Як повернути кредит в Alexcredit?

Погасити позику AlexCredit можна декількома способами:

використовуючи прикріплену до анкети карту або будь-яку іншу карту, погасити кредит на сайті AlexCredit. Сервіс працює цілодобово без перерв і вихідних. Зробити це можна в «Особистому кабінеті» на сайті;
в касі будь-якого українського банку поповнити свій банківський рахунок і зробити переклад використовуючи реквізити AlexCredit;
в платіжних терміналах Ibox та EasyPay, вказавши номер вашого кредитного договору.
Погасити кредит можна достроково, а також частинами, щоб заощадити на відсотках.

Наслідки невиплати кредиту

Якщо клієнт не погашає кредит в термін, на наступний день з ним зв'язується менеджер компанії, щоб обговорити ситуацію. Прострочення призведе до підвищення щоденної процентної ставки до 3%. Тривалий відмова в погашенні кредиту змусить компанію звернути до суду, поклавши на боржника судові витрати. Інформація про заборгованість буде передана в УБКІ, що зіпсує кредитну історію клієнта.

оформлення пролонгації

Якщо до моменту закінчення дії кредитного договору ви зрозуміли, що не зможете його погасити вчасно, ви можете скористатися послугою пролонгації позики, тобто продовжити термін дії договору без настання штрафних санкцій. Для цього необхідно сплатити тільки нараховані відсотки в «Особистому кабінеті», комісію за пролонгацію і підписати додаткову угоду. Максимальний термін продовження становить 30 днів, а продовжувати термін дії кредиту можна без обмежень, головне - виплачувати відсотки.

Переваги та недоліки AlexCredit

Плюси AlexCredit
Мінуси AlexCredit
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
5.00
швидкість видачі
4.50
прозорість умов
4.50
умови продовження
5.00
Якість обслуговування
5.00
Служба підтримки
5.00
Відгуки

5.00
Додав Станіслав 27-09-2017 14:25
Мікрокредитами користуюся вперше, до цього користувався банківським кредитуванням для великих покупок, але нещодавно опинився в скрутній ситуації через затримку у виплаті зарплати, вирішив за порадою друга звернутися в Алекс Кредит. Знаю, що мікрокредитування у нас в країні зараз дуже розвинене, а в Алекс кредит при першому зверненні діє знижка, тому за 3000 гривень на 10 днів заплатив всього 3 гривні. Отримав зарплату, виплатив кредит вчасно. Сподобалася швидкість оформлення позики - на все про все пішло може хвилин 15, найдовше - це заповнити анкету. Заявка була схвалена і через п'ять хвилин гроші зайшли на мою карту. Загалом, як екстрений захід у вирішенні невеликих фінансових проблем це відмінний спосіб, рекомендую!

4.67
Додав Олексій 20-09-2017 18:09
Чудовий сервіс! Тут на відміну від банку не потрібно збирати папірці і довго чекати відповіді. Якщо в кредитній історії все більш-менш в порядку, немає прострочень, кредит гарантовано дають. Звертаюся в сервіс вже не вперше, одного разу продовжував кредит виплативши всі нараховані відсотки. Дуже зручно, звичайно, краще на довго не затримувати виплати, адже відсотки нараховуються щодня. Приємно, що немає прихованих комісій, тут все дійсно цілком прозоро, платиш тільки те, що підраховано калькулятором на сайті. Ніхто не дзвонить, зайвих питань не задають.

Просмотров: 296 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |