Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит на карту онлайн срочно не выходя из дома без отказа украина
18:35
кредит на карту онлайн срочно не выходя из дома без отказа украина

Що таке «ТОП Кредит»?

ТопКредіт свідоцтво про реєстрацію фінансової установи «ТОП Кредит» надає швидку фінансову допомогу. Це мікрокредити в розмірі від 100 до 15 000 гривень. Оформляється протягом декількох хвилин. Кредит можна отримати на будь-які цілі.

Відсоткова ставка в «ТОП Кредит»

Незалежно від суми кредитування, користування кредитом передбачає щоденне нарахування відсотків - 1,9% на добу від суми позики. Ви зможете скористатися онлайн-калькулятором на сайті, щоб розрахувати суму, яку ви витратите на оплату кредиту.

Хто може взяти кредит в «ТОП Кредит»

Ви можете скористатися послугами компанії за умови:

віку від 18 до 90 років;
наявності карта будь-якого банку України;
наявності контактів людей, які можуть підтвердити вашу особистість.
Як отримати кредит в «ТОП Кредит»

Весь процес оформлення кредиту автоматизований. Клієнтові потрібно пройти реєстрацію на сайті, вірно заповнивши всі поля з даними. Це включає в себе кілька кроків:

Реєстрація нового аккаунта. Для цього на головній сторінці сайту потрібно натиснути кнопку «Отримати кредит» або «Вхід». Вам необхідно буде заповнити анкету з особистими даними, після чого система надішле на ваш телефон одноразовий пароль.
Заповнення профайла. Тут необхідно заповнити більш детальну анкету, додавши скани або фото вашого паспорта, ІПН, додавши дані діючої банківської карти.
Оформлення кредиту. Тепер ви можете вибрати суму кредиту і термін кредитування. Не забудьте перейти в розділ особистого кабінету «Мої кредити», щоб ввести код підтвердження, який прийде на ваш телефон.
Отримання кредиту. Система самостійно приймає рішення про видачу кредиту, відправляючи SMS з відповідним повідомленням на ваш телефон. У розділі «Мої кредити» ви зможете підтвердити отримання позики - і гроші будуть перераховані на вашу банківську карту, реквізити якої ви вказали в анкеті.
Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Перевірте правильність введених вами даних. Навіть одна помилка в букві імені або цифрі може стати причиною відмови.
Перевірте вашу банківську карту. Вона повинна бути дійсною і на ній має бути не менше 1 гривні - ця сума потрібна для верифікації, тобто для перевірки вашої карти.
Перевірте вашу кредитну історію в УБКІ - Українському бюро кредитних історій. Можливо, у вас вже є відкритий кредит або дані про раніше погашений кредит ще не були внесені в вашу кредитну історію. Ви можете зателефонувати в УБКІ і уточнити цю інформацію.
Як повернути кредит?

Повернути кредит можна шляхом внесення готівкових коштів в каси відділень «ТОП Кредит», термінали самообслуговування, банківські каси на поточний рахунок компанії.

Наслідки невиплати кредиту

У разі прострочення виплати по кредиту позичальника повернути позику і сплата відсотків здійснюється в такій черговості: в першу чергу клієнт платить штраф і / або пеню, потім - нараховані відсотки за користування кредитом, а потім - суму кредиту.

оформлення пролонгації

При необхідності ви можете скористатися послугою пролонгації кредиту. Її максимальний термін - 10 днів. А щоб скористатися послугою, необхідно виплатити всі відсотки за користування позикою. Ви можете зробити все це в особистому кабінеті на сайті «ТОП Кредит».

Переваги і недоліки «ТОП Кредит»

Плюси «ТОП Кредит»
Мінуси «ТОП Кредит»
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
4.33
швидкість видачі
4.33
прозорість умов
4.67
умови продовження
4.67
Якість обслуговування
5.00
Служба підтримки
5.00
Відгуки

4.33
Додав Віталік 28-04-2017 10:46
Звичайно, назвати вигідним такий кредит складно, однак у нього є свої переваги. Довідки з місця роботи не вимагають, чого не скажеш про банківський кредит. Гроші потрібні були терміново і я оформив 3000 гривень на максимальний термін (тут це 21 день). Сайт відразу ж підказує, скільки потрібно буде заплатити. Виплатив кредит за 10 днів, переплата склала 570 гривень. Більше ніяких платежів і комісій. На все оформлення пішло приблизно хвилин 20.

4.67
Додав Олег 16-04-2017 20:13
Звернутися в Топ кредит мені порадив друг, оскільки він вже користувався послугами цієї компанії і йому все сподобався. Мені необхідно було швидко вирішити невелику фінансову проблему, тому мені якраз вистачило мінімальних на сайті 3000 гривень. Погасив кредит на тиждень швидше, ніж планував, і не довелося платити ніякі комісії або оплачувати всі відсотки, які припускав. Тобто по суті заплатив тільки за ті дні, якими користувався кредитом. Спочатку виникла невелика проблема при оформленні заявки, виявилося з помилкою вписав номер банківської карти. Але служба підтримки швидко відреагувала і підказала, в чому була помилка.

5.00
Додав Наташа 05-04-2017 14:29
Раніше я ніколи не користувалася кредиту, але терміново потрібна була досить велика сума. Я оформила 3000 гривень на 10 днів, але погасила його достроково через 5 днів, переплата склала менше 300 гривень без додаткових комісій. Тобто ніяких комісій за дострокове погашення компанія не нарахувала, я оплатила тільки безпосередньо 5 днів користування грошима. Приємно і те, що з мене не запитали довідку про місце роботи, хоча в банках це обов'язкова умова.

Просмотров: 235 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |