Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит наличными без справки о доходах с плохой кредитной историей
18:37
кредит наличными без справки о доходах с плохой кредитной историей

Що таке CreditPlus?

CreditPlus - це сервіс мікрокредитування, який видає кредити цілодобово онлайн. Максимальна сума позики - 3000 гривень на термін до 30 днів при першому зверненні. При наступних зверненнях сума позики зростає до 10000 гривень.

Відсоткова ставка в CreditPlus

Відсоткова ставка в CreditPlus становить 1,8% в день за користування позикою. Наприклад, при оформленні кредиту на 1000 гривень необхідно буде повернути з відсотками 1180 гривень. Ніяких додаткових комісій оплачувати не потрібно.

Хто може взяти кредит в CreditPlus

CreditPlus працює з усіма категоріями громадян, не вимагаючи від них поручителів і довідки про доходи, тільки паспорт та ІПН. Отримати кредит в компанії можна, якщо ви:

громадянин України віком від 21 до 65 років;
маєте карту будь-якого українського банку.
Як отримати кредит в CreditPlus

Щоб оформити позику, необхідно мати доступ до інтернету і телефон, оскільки всі етапи оформлення позики автоматизовані і здійснюються на сайті. Щоб отримати кредит в CreditPlus, необхідно:

Вибрати суму і термін кредитування на головній сторінці сайту, де знаходиться кредитний калькулятор. Потім слід натиснути на кнопку «Отримати гроші».
Наступним кроком необхідно заповнити анкету зі своїми персональними даними та вказати дані банківської картки.
Система приймає рішення автоматично, про що ви отримаєте SMS-повідомлення на свій телефон, а незабаром ви отримаєте гроші на свою банківську карту. Сайт має техпідтримку, тому ви зможете при будь-яких питаннях отримати оперативну допомогу.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Причини відмови у видачі кредиту в CreditPlus стандартні - це або помилки при заповненні анкети, або наявність прострочень за діючими в даним момент кредитами. Тому якщо вам відмовили в кредит, перевірте наступну інформацію:

Дані, які ви вводили при заповненні заявки. Обов'язково вводите ваші справжні дані, оскільки вони будуть перевірені. Не допускайте помилки.
Перевірте вашу банківську картку - на ній повинна бути 1 гривня, оскільки вона буде утримана в процесі верифікації.
Перевірте свою кредитну історію в УБКІ, можливо дані про ваших попередніх кредитах ще не оновилися або у вас є прострочення, про яких ви забули.
Як повернути кредит?

Погасити кредит CreditPlus можна:

в особистому кабінеті на сайті за допомогою банківської картки;
в терміналах ПриватБанку;
в будь-якій банківській касі за реквізитами, які ви знайдете на сайті.
Крім того, існує і можливість дострокового погашення позики в будь-який день користування кредитом. Штрафні санкції при цьому не застосовуються - оплачується тільки фактичний час користування позикою.

Наслідки невиплати кредиту

Перш за все, дані про простроченнях надійдуть в кредитну історію, знизивши ваш рейтинг. Крім того, можуть нараховуватися пеня і штрафи.

оформлення пролонгації

Сервіс пропонує можливість продовження терміну позики, для чого потрібно погасити нараховані раніше відсотки і при наявності пеню. Зробити це можна онлайн в особистому кабінеті на сайті, скориставшись банківською карткою.

Переваги та недоліки CreditPlus

Плюси CreditPlus
Мінуси CreditPlus
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
4.00
швидкість видачі
4.50
прозорість умов
4.50
умови продовження
4.50
Якість обслуговування
5.00
Служба підтримки
5.00
Відгуки

4.67
Додав Антон 15-08-2017 8:12
Терміново потрібні гроші на покупку пральної машини, оскільки без неї жити не можна, а до зарплати ще далеко. Ну і займати у родичів або друзів не хотілося, тому я вирішив погуглити, де можна швидко взяти гроші. У КредітПлюс сподобалося те, що тут все автоматизовано і здійснюється на сайті. Оформив заявку на сайті, а через хвилин 20 вже надійшли гроші на картковий рахунок. Погасив борг достроково, тому значно заощадив. Не хотілося б знову позичати, але якщо знадобиться, то знову звернуся сюди.

4.50
Додав Катерина 08-08-2017 15:18
Мені потрібна була велика сума, я подивилася в інтернеті багато мікрокредітних організацій, але не всі пропонують 10000 гривень. Тут теж така сума доступна не відразу. Взяла спочатку 500 гривень і погасила їх достроково, потім стала доступна велика сума, я оформила кредит 10000 гривень на місяць, погасила в термін з зарплати. Ніяких проблем не зазнала. На відміну від банку, тут не вимагають довідки про доходи, не потрібно стояти в чергах і довго чекати рішення.

Просмотров: 163 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |