Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит онлайн на банковскую карту в украине за 15 минут
18:34
кредит онлайн на банковскую карту в украине за 15 минут

Що таке CashMe?

CashMe - це швидкі онлайн-кредити розміром від 500 до 9000 гривень на термін від 7 до 30 днів. Максимальна сума при першому кредитуванні становить 2000 гривень. Сервіс приймає заявки цілодобово 7 днів на тиждень. Процес повністю автоматизований і займає не більше 15 хвилин.

Відсоткова ставка в CashMe

Процентна ставка становить 1,7% в день від суми кредиту. Ви можете розрахувати вартість кредиту на головній сторінці сайту за допомогою зручного кредитного калькулятора, вибираючи суму і термін кредитування.

Хто може взяти кредит в CashMe

Ви можете оформити онлайн-кредит, якщо:

ви громадянин України;
ваш вік 18+ років;
у вас є банківська карта будь-якого банку України.
Як отримати кредит в CashMe

Всі етапи оформлення кредиту здійснюються за допомогою сайту CashMe, для чого вам необхідно виконати такі кроки:

Вибрати суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора на сайті. Калькулятор порахує кредит з урахуванням діючої процентної ставки. Натисніть на кнопку «Отримати гроші».
Пройти реєстрацію, ввівши особисті і контактні дані. Ваш номер телефон буде використовуватися для підтвердження дій на сайті.
Верифікація банківської карти. Вкажіть в особистому кабінеті на сайті реквізити вашої банківської карти, куди будуть зараховані гроші. На вашій карті повинно бути не менше 1 гривні.
Підписання договору. Ви повинні ознайомитися з умовами договору на сайті, а потім натиснути кнопку «Приймаю умови».
Отримання грошей. Система приймає рішення щодо вашої заявки, оповіщаючи вас про це за допомогою SMS. Протягом декількох хвилин кошти будуть перераховані на банківську карту, яку ви вказали в заявці.
Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Причини відмови у видачі кредиту завжди індивідуальні, і сервіс залишає за собою право не повідомляти про причини відмови. Однак в цьому випадку важливо перевірити таку інформацію:

Особисті дані, які ви вносили в анкету. Навіть незначна помилка могла вплинути на рішення.
Термін дії банківської карти і наявності на ній 1 гривні - необхідно для верифікації карти.
Якщо ви недавно погасили кредит, можливо інформація про нього ще не оновилася в УБКІ - Українському бюро кредитних історій. Ви можете почекати і подати заявку пізніше або зателефонувати в УБКІ.
Як повернути кредит?

Вибрати спосіб оплати кредиту ви можете в особистому кабінеті на сайті. Ви можете скористатися банківською картою прямо на сайті сервісу, оплатити через термінал самообслуговування, вибравши іконку CashMe і слідуючи підказкам, або в касі будь-якого українського банку - сайт оформить для вас платіжну квитанцію, яку потрібно надати касирові.

Наслідки невиплати кредиту

Вчасно непогашений кредит стане причиною штрафних санкцій. Ви зможете ознайомитися з детальною інформаціях про нараховані штрафи в розділі «Поточний кредит» особистого кабінету. Там же ви зможете оплатити прострочений кредит за допомогою банківської карти, отримати квитанцію для оплати в банку або вибрати на карті найближчий термінал самообслуговування.

оформлення пролонгації

Щоб уникнути прострочення по кредиту, ви можете скористатися послугою пролонгації позики. Опція доступна в особистому кабінеті користувача. Продовжити користування кредитом можна на термін, що не перевищує початковий термін позики. Послуга стає доступною в останній день дії кредитного договору. Ця платна послуга, яка вимагає також виплати відсотків за користування кредитними коштами. Кількість пролонгацій не обмежена. Можливо також оформлення пролонгації після прострочення виплати кредиту, для чого необхідно сплатити штрафні нарахування, відсотки і вартість самої послуги.

Переваги та недоліки CashMe

Плюси CashMe
Мінуси CashMe
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
4.33
швидкість видачі
4.67
прозорість умов
4.67
умови продовження
4.67
Якість обслуговування
4.67
Служба підтримки
4.67
Відгуки

4.00
Додав Іван 27-04-2017 12:04
Я думаю, що за великим рахунку послуги сервісу CashMe - якісні. Як і у багатьох сьогодні, у мене неідеальна кредитна історія. Однак для Кешм це стало не проблемою. Мені швидко схвалили заявку на кредит, проте сума для першого разу виявилася невеликою - всього 1000 гривень. Однак і ця сума здатна дуже виручити. Сервіс працює оперативно і не вимагає особливих документів. Хоча, як на мене, суми могли б бути і солідніше.

4.83
Додав Оксана 15-03-2017 17:28
На жаль, сьогодні ніхто не застрахований, коли потрібна невелика сума грошей до зарплати. У мене захворіла дитина, а терміново позичити гроші було просто ніде. Друзі мені порадили звернутися в Cashme, оскільки сервіс вже перевірений. Мені сподобалися невеликі відсотки, і я оформила кредиту на 1000 гривень до зарплати на 10 днів. При необхідності буду звертатися за допомогою знову.

5.00
Додав Ольга 12-02-2017 16:33
Коли влітку стояла сильна спека, придбання кондиціонера стало терміновою необхідністю. Збирати документи і чекати схвалення в банку мені не хотілося, адже це важко і довго. У Cashme мене залучили умови кредитування, і я оформила заявку на 2000 гривень, які виплачувала протягом трьох місяців. Другий кредит я взяла на утеплення, як раз і сума стала більш значною. Cashme дозволили оформити кредит на 7000 гривень.

Просмотров: 110 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |