Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Кредит онлайн на карту без отказа без проверки мгновенно Украина
17:18
Кредит онлайн на карту без отказа без проверки мгновенно Украина

компанія БистроЗайм

Бистрозайм свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Швидко Позика - українська організація, яка з 2007 року працює на ринку мікрокредитування. Ви можете взяти кредит від 300 до 10000 гривень на термін від 7 до 60 днів. Оформлення заявки та рішення фахівця про видачу грошових коштів займає близько 30 хвилин. При повторному зверненні, якщо закритий попередній кредит, гроші надходять на рахунок через 5 хвилин.

Процентна ставка по кредиту або скільки грошей ви витратите

Оплата за використання послуг залежить від суми кредиту і терміну оформлення. Для того щоб дізнатися точну вартість послуги, скористайтеся калькулятором, який розміщений на головній сторінці офіційного сайту компанії. При першому зверненні денна процентна ставка становить 1,4% або 511% в рік. Якщо ви, наприклад, взяли 300 грн на 10 днів, в кінці терміну необхідно буде заплатити 342 грн. Якщо захочете взяти кредит ще раз, ви будете платити вже 2% в день (730% річних), що становить 360 грн за 10 днів.

Взяти кредит під 0% в БистроЗайм

Хто може взяти онлайн кредит

Кредити можуть взяти всі люди віком від 18 до 75 років, однак є деякі відмінності для працюючих за наймом і студентів. Для того щоб взяти кредит, необхідно надати два документи: паспорт та другий документ на вибір. Другим документом може бути як ідентифікаційний код, так і закордонний паспорт.

Фізичні особи (що працюють офіційно або неофіційно):

від 18 до 75 років;
від 300 до 6000 грн;
термін: від 7 до 60 днів;
поручитель і застава не потрібна.
Для підтвердження платоспроможності, вас попросять вказати телефонні номери начальника або колеги. Необхідно обов'язково вказати один стаціонарний номер.

студенти:

від 18 років;
від 300 до 2000 грн без поручителів. Якщо сума вище, необхідний поручитель - один з батьків;
термін: від 7 до 16 днів;
наявність студентського квитка.
Також кредит можуть взяти пенсіонери до 75 років, надавши паспорт і пенсійне посвідчення.

Подати онлайн заявку

Як взяти кредит в БистроЗайм


Отримати кредит можна наступними способами:

у відділенні вашого міста. Вас оформляє працівник відділення, а гроші ви отримуєте готівкою в касі;
онлайн на офіційному сайті. Ви самостійно заповнюєте необхідні поля, після чого очікуєте схвалення заявки. У разі позитивної відповіді, гроші надходять на вашу картку. Максимальна сума позики через онлайн форму - 4000 грн (студенти - 2000 грн). Більше 4000 грн можна отримати тільки готівкою у відділенні;
по телефону (тільки для клієнтів, які раніше вже брали кредит в БистроЗайм). Для цього необхідно зателефонувати з 9:00 до 19:00 в відділення БистроЗайм вашого міста. У розділі «Контакти» розміщені всі відділення компанії із зазначенням телефонних номерів.
Як погасити кредит


Повернути кредит можна:

через сайт БистроЗайм, скориставшись банківською карткою;
готівкою в найближчому відділенні;
переказом на розрахунковий рахунок компанії;
через термінали.
Пам'ятайте про те, що оплачуючи послуги через розрахунковий рахунок, кошти можуть надійти не відразу, а протягом 1-3 діб в залежності від банку.

Отримати гроші

Що буде, якщо не виплатити кредит

Якщо ви не виплатите тіло кредиту і процентну ставку до кінця дати, зазначеної в договорі, з першого дня прострочення відсоток збільшиться до 2,64%. Якщо не встигаєте виплатити позику, ви можете продовжити період використання кредиту від 10 до 14 днів.

Позитивні сторони і недоліки

Плюси Бистрозайма
Мінуси Бистрозайма
Додаткова інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
3.67
швидкість видачі
3.50
прозорість умов
3.50
умови продовження
3.33
Якість обслуговування
3.33
Служба підтримки
3.33
Відгуки

3.00
Додав Юлія_бистрозайм_1 04-11-2016 15:58
Незрозуміла компанія. Взяли з одним кредит на одну суму і один термін, однак у нього відсотки зупинилися на позначці в 24 грн, а у мене нараховуються в повному обсязі. І він і я взяли тут кредит в перший раз. Я подзвонила в службу підтримки, де мені повідомили про акцію «5 днів без відсотків», хоча на мене чомусь ця акція не поширилася. При тому, що на банері написано «3 дня без відсотків». Де правдива інформація - незрозуміло. Чому для одних діє акція, а для інших, на тих же умовах реєстрації, ні?

4.00
Додав Екатеріна_бистрозайм_1 29-10-2016 20:12
В кінці минулого місяця я поверталася з роботи додому. У гаманці було порожньо, і я ламала собі голову над тим, як мені дотягти до початку наступного місяця. Тут мені на шляху зустрілася дівчина, яка роздавала листівки Швидко Позики. Я почала її розпитувати, що потрібно, для того щоб взяти невелику суму на тиждень. Дівчина мене відправила в відділення, пославшись на те, що вона тільки промоутер, і нічого не знає. Зайшла я в найближчий офіс, де мене зустріли ввічливі співробітниці. Пояснили, які потрібні документи: тільки паспорт та ІПН. Однак, крім документів необхідно надати телефонні номери (дуже багато) родичів, які не проживають зі мною під одним дахом, також друзів і знайомих, але для мене це не було проблемою. На все про все пішло хвилин 30. Мені також детально пояснили, скільки грошей я переплачу, сказали точну дату, коли я повинна повернути гроші. Відсотки не маленькі, але що поробиш. В цілому мені сподобалося обслуговування компанії Бистрозайм.

4.83
Додав Іван_бистрозайм_1 17-10-2016 21:15
Мені оформили кредит протягом 15-20 хвилин. В принципі нормально, але хотілося б швидше. Сподобалося, що можна погасити позику через термінал. Відсотки не маленькі, але зараз всюди така ситуація. Загалом хороша компанія, рекомендую.

2.67
Додав Віталій_бистрозайм_1 08-10-2016 15:27
Звернувся в Бистрозайм за допомогою. Заповнив анкету на сайті. Мені подзвонила співробітниця тільки через 4 години, і спілкувалася з потенційним клієнтом, м'яко кажучи, не дуже ввічливо. Хамським голосом мене сповістили про те, що необхідно пред'явити ще деякі документи. Якщо вони так спілкуються з потенційними клієнтами, то можу собі уявити, яким буде розмова, якщо прострочити платіж. Враження справили негативний.

4.83
Додав Олег_бистрозайм_1 30-09-2016 12:45
Є клієнтом Бистрозайм вже 4 місяці. Швидко оформили і зрозуміло все пояснили. Платити потрібно тільки за дні використання кредиту, тобто якщо ви взяли кредит на 60 днів, можна віддати кошти достроково, і при цьому з вас не зажадають гроші за дні, що залишилися. Приємно здивували, привітавши мене з днем ​​народження і подарувавши 3 дні без відсотків. Переплатив зовсім небагато!

1.33
Додав Жанна_бистрозайм_1 25-09-2016 10:05
Вирішила оформити кредит в Бистрозайм, але трапилася неприємна ситуація. Я уважно заповнила форму реєстрації на сайті, і стала чекати дзвінка. Зі мною зв'язалися тільки на наступний день, хоча на гроші я розраховувала в день звернення. Дівчина по телефону радісно повідомила, що моя заявка схвалена, і що я можу приїжджати на 2 години дня. Це був будній день, і мені довелося відпрошуватися з роботи, що стало причиною скандалу. У призначений час я була вже на місці, але не тут-то було! Своєї черги мені довелося чекати 40 хвилин! Самою останньою краплею стало те, що насправді в кредиті мені було відмовлено, а співробітники дуже здивувалися, що мене запросили приїхати. Нікому не раджу цю компанію. 
Мікрокредит - оптимальне рішення проблем, якщо ви не хочете просити родичів або друзів про фінансову допомогу. Але пам'ятайте про те, що родичам або друзям не потрібно віддавати 2% в день від взятої в борг суми. Зручно, коли швидко отримуєш гроші на руки або на картку, проте добре зважте всі «за» і «проти», перш ніж зв'язувати себе зобов'язаннями з подібними організаціями.

Просмотров: 208 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |