Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Кредит онлайн на карту без отказа без проверки мгновенно Украина
17:27
Кредит онлайн на карту без отказа без проверки мгновенно Украина

Глобал Кредит - інформація про компанію

Global Credit - це сервіс онлайн кредитування, де ви можете отримати кредит готівкою або грошовим переказом на термін від 2 до 14 днів. Сума позики варіюється від 200 до 10,000 грн.

Який відсоток по кредиту?

Щоденна ставка починається з 1,5% (547,5% річних). Однак, відсоток може змінюватися в залежності від кредитної суми і терміну позики. Інформацію про відсотки конкретної суми уточнюйте по телефону або в відділеннях Global Credit.

Хто може взяти кредит?

Global Credit видає кредити клієнтам, які відповідають наступним критеріям:

вік від 18 років до 71 року;
наявність паспорта та ІПН;
наявність постійного доходу;
відсутність поганою кредитною історії.
Як взяти кредит в Global Credit


Global Credit пропонує своїм клієнтам 3 способу оформлення кредиту: в одному з відділень компанії, онлайн на сайті і через смс-повідомлення.

Кредит готівкою в відділенні компанії

Візьміть з собою паспорт і ІПН;
Співробітник компанії оформить анкету і поставить низку додаткових питань;
При позитивному рішенні, ви отримаєте свої гроші на руки.
Онлайн-кредит на сайті

На головній сторінці, скориставшись онлайн-калькулятором, виберіть суму кредиту і термін позики. Натисніть «Подати заявку»;
Заповніть анкету, і погодьтеся з одними угодами, попередньо їх прочитавши;
Чекайте смс-повідомлення або дзвінок від представника компанії. Якщо ви оформляєте кредит вперше, вас попросять відвідати відділення Global Credit. При наступних зверненнях гроші будуть перераховуватися на картку автоматично.
СМС-кредит

Сервіс кредитування за допомогою смс-повідомлення доступний тільки для зареєстрованих користувачів. Якщо ви є новим клієнтом, подати заявку ви зможете тільки в відділенні або на сайті.

Отже, якщо ви зареєстрований користувач:

Надішліть СМС на номер 717. Якщо ви хочете, наприклад, взяти 2000 Грн на 14 днів, ваше смс-повідомлення буде виглядати наступним чином: 2000 * 14 * 1111-1111-1111-1111, де перше число - це сума позики, число після першої зірочки - термін позики, а число після другої зірочки - номер вашої банківської карти. У тексті листа допустимі тільки зірочки і числа. Вставляти інші знаки неприпустимо;
Якщо зазначена сума не перевищує кредитного ліміту, вам прийде смс-повідомлення з кодом-підтвердженням, який необхідно переслати назад на номер відправника. Відправка коду вважається підписанням кредитного договору;
Якщо кредитний ліміт перевищено, вам прийде повідомлення з двома кодами. Перший ви відправляєте, якщо хочете отримати гроші негайно. Другий відправляєте в тому випадку, якщо хочете отримати ці гроші після перевірки співробітниками компанії.
Як погасити кредит?

Існує кілька способів погашення кредиту:

Готівкою в одному з відділень компанії;
Через термінали самообслуговування: EasyPay, PayMaster, iBox, ПриватБанк або City24;
Через інтернет-банкінг за допомогою банківської карти.
Наслідки невиплати кредиту в ГлобалКредіт

Після 24 годин з дня прострочення на вас накладається пеня в розмірі 50 грн, а відсоток збільшується до 3% в день. Також, згідно з угодою, представники компанії мають право зв'язуватися з особами, контактні дані яких ви вказали в анкеті. Більш того, Global Credit може подати на вас позов до Третейського суду.

Примітка: ви не можете оплатити пролонгацію кредиту дистанційним способом. За допомогою карти або терміналів можна оплатити тільки тіло кредиту і фіксовані штрафи.

Гідності й недоліки

Плюси Global Credit
Мінуси Global Credit
Додаткова інформація про компанііt
Якщо ви потрапили в дійсно складну фінансову ситуацію, і гроші потрібні з дня на день - заповніть онлайн-заявку в Global Credit. Але пам'ятайте про те, що не варто затягувати з виплатою кредиту: здавалося б, невеликий відсоток з кожним днем ​​перетворюється в пристойну суму.

Рейтинг

простота отримання
4.54
швидкість видачі
4.38
прозорість умов
4.31
умови продовження
4.15
Якість обслуговування
4.31
Служба підтримки
4.23
Відгуки

5.00
Додав Антон 05-07-2017 11:23
Доволі Зручний та своєчасній сервіс, всегда допомагає у негайній потребі в грошах. Оформлюється Досить Швидко, мене, як людину, яка Вже декілька разів корістувалася, даже НЕ перевіряють за телефоном. Отримувалася суми від 1000 до 2000 гривень на два тіжні, Повертайся достроково. Порівнюючі з банками Відсоток не маленький, но ШВИДКІСТЬ та простота Отримання того варті.

5.00
Додав Олена 30-06-2017 17:23
Вперше взяла 1000 грн через відділення. Ніяких паперових волокит. Швидкість, мінімум документів. Закрила вчасно.

5.00
Додав Олена 24-06-2017 11:21
Я дуже задоволена умів кредитування у Глобал Кредит. Наша сім'я є частиною користувачем послуг даного банку. Термін кредиту не великий, но відсоткові ставки порівнянно нізькі

4.67
Додав Дмитро 15-06-2017 15:59
Надійна та перевірена компанія. Умови, на якіх надається кредит Цілком Прийнятні, та зрозумілі. На конкурентному Рівні з іншімі компаніямі. Сподобалось професійне консультування. Отримання позики пройшло согласно заявах умів. У випадка термінової спожи в грошах, Досить Привабливий способ перекрутітіся. Такоже нужно НЕ забуваті, что позику нужно повертаті у обумовлених срок.

5.00
Додав Dmytro 31-05-2017 7:23
Взявши гроші у размере 1500 грн для купівлі нового телефону. Бачили Швидко, Відсоток Невеликий!

5.00
Додав Діма 19-05-2017 15:14
Не раз користувався послугами даної компанії, коли не вистачало невеликої суми на покупку техніки, зазвичай це суми до 3000 грн. Оперативність оформлення і сама видача позики мені подобатися, оскільки це не займає багато часу і не потрібно багато довідок і документів, при собі досить мати паспорт і код. Умови кредитування лояльні, видно, що їм важливий кожен клієнт.

4.50
Додав Валерій 23-03-2017 10:01
Якось несподівано знадобилися кошти, а до зарплати ще як мінімум тиждень. Почав шукати рішення в інтернеті, потрапив на ваш сервіс з пропозиціями і був приємно здивований подачі і актуальності інформації. 
Взяв кредит в Глобал кредит, все разом, заявка і рішення у мене зайняли приблизно 35-40 хвилин. Нікуди не їдеш, все за домашнім комп'ютером!

5.00
Додав Микита 17-11-2016 14:22
Приблизно півроку тому були серйозні фінансові труднощі, тому звернув увагу на мікрокредітной компанії, зокрема на Global Credit. Заповнив онлайн-заявку, на своє щастя отримав схвалення, і в той же день мене запросили в офіс на зустріч. Зустріли мене привітно, що залишило приємне враження. Дівчина навіть провела до каси, де я отримав свої гроші (в загальному, сервіс на вищому рівні). Пару днів прострочив виплати, але негативно на кредитній історії це не відобразилося. Підсумок: лояльне ставлення плюс фінансова допомога з низькими відсотками. Якщо в майбутньому виникнуть труднощі, однозначно звернуся саме до них.

2.00
Додав Григорій 10-11-2016 17:15
У мене зіпсувалася кредитна історія, після користування послугами цієї контори. Закрив кредит трохи з простроченням, але все ж закрив! А історія все одно не оновилася в позитивну сторону.

5.00
Додав Анна 06-11-2016 22:10
Мені сподобалася ця компанія. Тепер можна не смикати друзів і родичів, а просто звернутися в Global Credit. Порадувала процентна ставка.

4.00
Додав Павло 01-11-2016 10:34
Майте на увазі, що кредит в цій компанії видається на 14 днів, так що якщо ви звикли по місяцю не віддавати тіло кредиту, ця компанія не для вас. Проте процентна ставка - відчутну перевагу, і брати гроші на короткий термін дуже вигідно.

1.00
Додав Тетяна 21-10-2016 12:55
На відділеннях Глобал написано наступне «Кредит без відмов!». Але я виявилася саме тією людиною, яка не отримала кредит! Сенс кидатися таким заявами, якщо все одно є шанс відмови?

5.00
Додав Любов 10-10-2016 17:14
У мене залишилося позитивне враження. Взяла кредит, але були проблеми із закриттям - залишилася без грошей. Я вирішила не ховатися, і нормально пояснити ситуацію. Мене вислухали, і запропонували оптимальне рішення моєї проблеми. Дякую співробітникам Global Credit за людське ставлення!

Просмотров: 474 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |