Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Кредит онлайн на карту без отказа без проверки мгновенно Украина
17:39
Кредит онлайн на карту без отказа без проверки мгновенно Украина

Що таке KLT CREDIT?

Мікрокредітной компанія KLT CREDIT дозволить отримати кошти на пластикову карту протягом 5-10 хвилин, на суму від 500 до 10 000 грн. При повторному зверненні сума може бути збільшена до 15 000 грн. Термін кредитування можна продовжити до 65 днів.

Умови кредитування

Для того, щоб отримати гроші на карту, необхідно мати вихід в глобальну мережу, паспорт та ідентифікаційний код. Коли немає акцій, то процентна ставка за користування кредитом в день становить 1,62%. APR = 591% в рік. Приклад: ви взяли 1000 гривень терміном на 10 днів. Повернути потрібно тисячу сто шістьдесят два гривні.

Нові клієнти можуть оформити позику з процентною ставкою всього лише 0,8% в день або отримати знижку в розмірі 50% на перший кредит. Також компанія постійно пропонує своїм клієнтам різні акції і знижки, подарунки. Наприклад, в березні першим 10 позичальникам, які оформили позику і отримав схвалення системою, компанія дарує кредити під 0%, тобто безкоштовно.

При отриманні кредиту в другій і подальші рази за умови якісного виконання зобов'язань за попередніми кредитами, відсотки за користування новою позикою встановлюються індивідуально для клієнта в його Особистому кабінеті, але не більше 1,4% від загальної суми кредиту за кожен день користування.

Хто може взяти онлайн займ в KLT CREDIT?

Власники платіжних банківських карт, які можуть оформити кредит за допомогою інтернету.
Громадяни України, які досягли 18 років.
Особи з позитивною кредитною історією.
Жителі всіх регіонів країни.
Як оформити кредит?

Розрахуйте кредит за допомогою кредитного калькулятора, який ви знайдете на головній сторінці сайту компанії: введіть потрібну суму і термін погашення.
Заповніть форму заявку на сайті для розгляду менеджером.
Ознайомтеся з умовами кредитного договору, який вам прийде на вказану електронну пошту. Поставте підпис, якщо згодні з усіма умовами.
Чекайте рішення протягом декількох хвилин.
Якщо відповідь прийшла позитивна, значить, гроші надійдуть на вашу карту відразу після схвалення заявки.
У разі виникнення фінансових питань діє клієнтська підтримка. Слід зателефонувати на номер будь-якого оператора, вказаний на сайті (за дзвінки платить клієнт), з 9 до 20 годин в робочий час.

Як працює акція «Приведи друга»

Ви можете не тільки на вигідних умовах узяти кредит, але і отримувати прибуток від партнерських програм KLT CREDIT. Суть акції в наступному:

Необхідно зайти в свій особистий кабінет і відправити смс на телефон або e-mail вашого друга з пропозицією оформити позику.
Друг повинен зареєструватися в системі та подати заявку на отримання кредиту (отримавши 50% знижку за користування позикою як новий клієнт).
У разі підтвердження його заявки на видачу коштів ви отримуєте 100 грн. Надалі вам на карту будуть нараховуватися по 50 грн за подальші позики, оформлені залученими друзями в KLT CREDIT.
Щоб ймовірність отримання відмови у видачі коштів була мінімальною, необхідно вказувати тільки достовірні відомості про себе і дані карти. З метою безпеки вашої особистої інформації та ідентифікації вас як власника банківської карти система проведе верифікацію реквізитів картки.

Порядок повернення коштів і прострочення

Повернути позичені гроші ви можете як в готівковій, так і безготівковій формі:

в будь-якому терміналі Приватбанку;
через карту в Особистому кабінеті;
в будь-якому відділенні банку.
Згідно кредитного договору, в разі неповернення суми і відсотків за користування позикою в установлені строки, позичальникові нараховується пеня в розмірі 2,5% за кожен день прострочення. У компанії передбачена послуга пролонгації договору, тобто продовження терміну позики. Графік розрахунків, що містить розрахунок заборгованості (в тому числі суми кредиту і відсотків за користування позикою) щодня оновлюється в Особистому кабінеті, а суми залишку заборгованості коригуються з урахуванням нового строку. Продовжувати дію договору можна необмежену кількість разів.

Санкції за невиплату кредиту

Якщо прострочення по позиці склала більше трьох днів, компанія має право:

звернутися в колекторську компанію для стягнення заборгованості;
звернутися до суду з метою захисту своїх законних прав та інтересів;
без згоди позичальника передати третім особам свої права шляхом укладення договору передачі прав стягнення боргу;
передати відомості і персональні дані позичальника в Бюро кредитних історій як інформацію про негативної кредитної історії такого позичальника.
Гідності й недоліки

Плюси KLT CREDIT
Мінуси KLT CREDIT
Рейтинг

простота отримання
4.00
швидкість видачі
4.14
прозорість умов
3.86
умови продовження
3.86
Якість обслуговування
4.00
Служба підтримки
3.86
Відгуки

5.00
Додав Орлова 10-08-2017 18:49
Гроші прийшли швидко і без затримок. Все так як вказано на сайті. Послугою і компанією цілком задоволена. Ще жодного разу не підводили.

3.83
Додав Михайло 03-04-2017 16:42
У перший раз коли звертався до цієї компании, мені Чомусь відмовілі, коли подзвонів у службу ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ, Чемна дівчина відповіла, что система дала сбій и це можна виправити, повторно подали цю інформацію заявку. Я так и Зробив, через 10 хвилин гроші були зараховані на картку. Добре, что в Україні з'явились Такі компании, Які віручають людей у ​​скрутному матеріальному становіщі.

3.67
Додав Леонід 27-03-2017 18:10
Взяв кредит на 2 000 на два тижні, на сайті розрахував суму боргу, вийшло 2230 грн. Скажу вам, задоволення не з дешевих. Але коли гроші потрібні конче, дуже допомагає.

4.33
Додав Ірина 23-03-2017 10:15
Дуже сподобався інтерфейс їх сайту, заходиш на сторінку - і прям хочеться оформити кредит)) а взагалі мене привела подруга, так як у них є акція для новачків - кредит з 50% знижкою за користування, плюс ще моя подруга отримала за мене 100 грн. Ці подарунки дуже приваблюють, розраховані, напевно, на таких як я, хто женеться завжди за знижками))

1.00
Додав В'ячеслав 19-03-2017 21:20
Більше ніколи не втягнуся в цю замануха, розрахованих на людей з комплексом «постійну нестачу грошей». Адже вони тільки розводять, а всі ці фінтеклюшкі з акціями - лише привернути увагу. Відсотки за прострочення жахнули, за два дні нарахували мало не половину позичених грошей. Коротше, розлучення ще той (((

5.00
Додав Марія 13-03-2017 12:25
Сервіс чесний і дійсно виручає коли терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко. І відсотки не такі вже й великі, як всі говорять, є компанії, наприклад, ШвидкоГроші або Твої гроші, там взагалі дорожня виходить. У КТЛ Кредит все по-божому ще. Раджу.

5.00
Додав Світу 05-03-2017 15:04
Оформила кредит на 1 000 грн, щоб долікувати зуб, а позичати якось не хочеться, у всіх свої проблеми. Гроші прийшли буквально відразу, в вихідний день! Хто б мені так швидко надав потрібну суму, без додаткових документів? У банку б це все затягнулося на кілька днів. Спасибі вам!

Просмотров: 131 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |