Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » кредит по интернету за 15 минут на карту любого банка украины
18:31
кредит по интернету за 15 минут на карту любого банка украины

Компанія SOS Credit (СОС Кредит)

SOS CREDIT - мікрокредітной компанія, яка є частиною холдингу Б.В. (SOS Credit Holding BV) з Королівства Нідерландів, надає мікропозики до 10 000 грн, максимально на 30 днів, з можливістю пролонгації.

Умови надання онлайн позики

Відсоткова ставка в SOS CREDIT дорівнює 1,4% в день (APR - 511% річних). При першому зверненні вам можуть видати мінімально 300,00 грн, максимально - 3000,00 грн, в подальшому сума кредиту може досягти 10 000,00 грн. Наприклад, якщо перший займ ви взяли у сумі 1 000 грн на 1 місяць, в кінці терміну потрібно повернути 1420 гривень.

Взяти кредит в SOS CREDIT

Сервісом SOS CREDIT можуть скористатися

Громадяни України.
Особи, які досягли повноліття (18 років).
Особи, які мають доступ в інтернет і банківську карту.
Як оформити заявку на кредит в SOS CREDIT?


1. Зайдіть на офіційний сайт СОС Кредит - soscredit.ua .

2. За допомогою кредитного калькулятора розрахуйте кредит, вказавши бажану суму, термін погашення. Якщо у вас є промо-код, введіть його у відповідне поле. Розмір переплати в цьому випадку буде меншим.

3. Увійдіть в системі, заповнивши всі необхідні поля в анкеті (персональні, паспортні, соціальні дані, реквізити банківської картки).

4. Після підписання кредитного договору, завіреного вашої електронної підписом, відправте заявку на видачу коштів. Протягом декількох хвилин ви отримаєте відповідь. У разі підтвердження запиту гроші відразу надійдуть на вашу карту.

Увага! Отримати позику можливо тільки на банківську карту. При виникненні будь-яких технічних чи фінансових питань клієнт може зателефонувати на гарячу лінію в цілодобову підтримку. На сайті кредитора є інформація про регламент роботи системи, часу зарахування коштів, а також умови кредитного договору, з яким вам бажано ознайомитися до відправлення заявки.

Отримати кредит в СОС Кредит

Як повернути кредит?


Сервіс СОС Кредит надав своїм клієнтам кілька варіантів погашення боргу:

За допомогою карти в особистому кабінеті, який ви створили при реєстрації на сайті.
Через термінали самообслуговування ПриватБанку або інших систем.
У касах будь-якого банку.
У відділеннях Укрпошти.
Продовження терміну повернення позики

Клієнт має право продовжити термін дії кредитного договору в разі виникнення фінансових труднощів з погашенням боргу. За дану послугу з позичальника буде стягуватися комісія, розмір якої залежить від терміну, на який продовжується договір. Так, якщо ви хочете збільшити термін на 7 днів - комісія складе 15грн; на 14 днів - 250 грн; на 30 днів - 450 грн.

Оформити пролонгацію позичальник може в період дії договору. Після дати оплати, зазначеної в договорі (протягом 3-х днів), штрафні санкції не нараховуються.

Якщо ж позичальник умисно ухиляється від обов'язкових виплат по кредиту або не виконує якісь умови договору, компанія почне процес стягнення боргу через суд, а інформацію про прострочення передасть в кредитне бюро.

Гідності й недоліки

Плюси SOS CREDIT
Мінуси SOS CREDIT
Рейтинг

простота отримання
3.20
швидкість видачі
3.67
прозорість умов
3.67
умови продовження
3.60
Якість обслуговування
3.80
Служба підтримки
3.80
Відгуки

Додав cityAnala 30-09-2017 8:07
Кожен день в Миколаєві і області проводяться безліч заходів. Через відсутність загального інформативного ресурсу більшість миколаївців упускають багато цікавого в своєму місті. Онлайн-проект city-afisha.com - це надзвичайний проект міста Миколаєва який покликаний врегулювати проблему інформованості городян. Портал охоплює максимальну кількість подій і заходів в Миколаєві і області. 

Звідки беруться заходи? Досить велику частину заходів абсолютно без витрат додають самі ініціатори, так як вони зацікавлені в можливих гостях. Таким чином, кількість охоплених подій буде швидко рости, наближаючись до максимального. Ми вклали чимало зусиль як для зручності пошуку подій, так і для розміщення інформації про них на city-afisha.com. На головній сторінці інтернет-проекту ви бачите запланованих події від найближчого до більш пізнього. Ви завжди зможете вибрати в календарі потрібну дату (період дат) і з'ясувати про заходи в цей певний день або знайти заходи в цікавій для категорії. 


сайт Миколаїв 

1.00
Додав Карина 23-09-2017 6:13
Незрозуміла їх політика, заповнила всі, подзвонили мені, моїй начальниці (я до речі думала не будуть дзвонити), розпитали все, що можна, такий неприємний оператор ще попався, мало не грубіянив, а потім-відмова. Ви що, може просто дані паспортів збираєте. Видалити тепер аккаунт не хочуть, сподіваюся не наоформляют на мене нічого. Навіщо тільки подавала заявку.

4.50
Додав Світлана 21-09-2017 13:12
Брала раніше кредити в Манівео, але зазвичай зі знижками, а потім терміново знадобилися гроші і вирішила спробувати іншу компанію. Пішла за найменшою ставкою - вибрала сос, тк 0.99 це відносно небагато. Подала заявку, відповідь прийшла автоматично з зарахуванням. Ніхто не дзвонив, що приємно порадувало. Через тиждень погасила, причому достроково, заплатила менше відсотків. Все досить швидко і легко.

5.00
Додав Алекс 17-09-2017 14:12
Почитав тут деякі відгуки і просто не зміг втриматися - нічого брати кредити, якщо не можете їх вчасно погасити. Сам вже не раз брав в сос кредити, але завжди гасив вчасно і про такі історії чую вперше. Хоча, це цілком ймовірно, адже зазвичай такі компанії свою прострочення продають колекторам, а там вже може бути хто завгодно, аж до всяких маргіналів.

1.00
Додав Яна 13-09-2017 7:39
Сама неадекватна компанія, якщо її можна так назвать.Так як штат у них зовсім небольшой.Сельскій житель, який представляється Сергієм і до взяття кредиту дзвонить і якщо є, хоч мінімальна прострочення. Про прострочення вони не нагадують, немає, відразу дзвонить це неосвічене створення і бекає незв'язно загрози. Я думаю, якщо він там один сидить, швидше за все п'яний по голосу.То є рівень компанії на ліцо.Служби підтримки онлайн немає, можна писати на пошту, де так само відповісти ця несамовита деревенщіна.Обходіте стороною, я знаю що і без прострочення він дзвонить знайомим-читала у відгуках. 


1.00
Додав Євген 18-08-2017 7:38
Анжеліка, повністю з вами згоден. Та ж ситуація з простроченням, тикають, дзвонять всім кому попало, ОБРАЗА на такому тоні, що слів немає !!!!! Питають таке, що ні в одному банку ще не питали ((. А ви Анжеліка судіться з ними, про закон " прав звернення "співробітників банку до позичальника! Зв'яжіться з центром обслуговування зв'язку (оператора з якого вам дзвонили) ви маєте повноцінне право дати запит на виписку телефонного спілкування, це вам послужить доказом. Ужааааааас, а не банк .....

4.17
Додав Марина 17-07-2017 20:56
Вже неодноразово виручав СОС Кредит по-моєму в цій компанії найшвидший сервіс. Ось знову терміново терміново потрібні були гроші подружка покликала з собою за кордон буквально 10 хвилин отримала кредит на 6000 на два тижні правлда довелося продовжувати в результаті повернула 7200. Дорого звичайно але зате відпочила. Тут в цій організації не найвищий відсоток з мікро кредитів

1.00
Додав Анжеліка 10-07-2017 17:09
Все добре, поки ви не потрапляєте на прострочення. Але варто затримати виплату навіть на 1 (!!!) день - почнуться дзвінки Вам, Вашим рідним, на роботу і т.д. Причому розмовляти будуть хамським тоном, тикаючи і ображаючи Вас. Тому раджу обходити цю шарашку стороною. Є більш лояльні і осудні онлайн-сервіси - "Манівео", "Євро гроші", "My credit", "Cash up" і т.д.

5.00
Додав Артем 23-05-2017 10:39
У будь-якій незрозумілій ситуації - можна брати в SOS CREDIT. Чи не на словах, а на ділі підійдуть до розгляду будь-яке, навіть самої неперспективною ситуації.

5.00
Додав Олексій 19-05-2017 12:44
А мені дійсно сподобалося те, що нікому не дзвонили. Зазвичай ідентифікація проходить шляхом прозвона родичам, і попередженням про те, що буду брати кредит. Може, це взагалі моє інтимне справу, повернув собі в термін по тихому, і ве задоволені. Дуже приємний сервіс, з відгуків дізнався, що ще і голландський нідерландський холдинг все в нідерланди!

5.00
Додав Віталій 20-03-2017 18:10
Побачив нову компанію на ринку, ознайомився з умовами кредитування, зрозумів що капітал є, тк є підтримка європейської материнської структури і вирішив взяти кредит, та й до того ж, покладаючись лише 0,99% в день. 
Подав заявку, заповнив трохи полів (в порівнянні з іншими компаніями) і протягом 20 хвилин 2000 Грн були вже в мене. Без дзвінків від оператора, без вказівки телефонів мами / тата / брата / сестри / начальника. Все просто і швидко. Покористувався кредитом і так же легко і просто його погасив. Рекомендую!

4.83
Додав Володимир 13-03-2017 10:49
Останнім часом на підприємстві стали частенько затримувати зарплату. А позичати у друзів або родичів не хочеться. Від співробітників дізнався про компанію Сос Кредит. Вирішив спробувати взяти невелику суму, гроші зараховані швидко, хоча перевіряли заявку більше півгодини. Тепер планую взяти кредит на велику суму і термін, сподіваюся, пощастить і в цей раз.

4.33
Додав Максим 10-03-2017 12:22
Переглянув в рейтингу займав, що ця контора вже 2 роки на ринку. Перевірив всі документи на їх сайті, видно, що всі з цим ок. Хлопці порядні. Привернула невелика процентна ставка 1.4% і всякі акції, знижки постійним клієнтам. Наступний кредит, ось оформлю теж тут, вже з 50% знижкою ☺

5.00
Додав Анатолій 08-03-2017 20:09
Непоганий сервіс, двічі оформляв кредит, ніяких проблем, великий плюс - хороші відсотки, у порівнянні з іншими компаніями.

3.67
Додав Єва 03-03-2017 10:58
Не зовсім зрозуміла схема оформлення кредиту - пишуть на сайті, що всі без документів можна зробити, а насправді, щоб отримати більшу суму, потрібно надати, крім ськана паспорта та коду, ще купу документів, що підтверджують мої доходи. Так що не ведіться на все, що красиво написано! На ділі все набагато складніше, і ніхто просто так грошей вам не дасть.

4.67
Додав Євгена 28-02-2017 9:30
Не вистачило невеликої суми на подарунок братові, тому вирішила звернутися за допомогою в мікрофінансові компанії. Цю компанію порадила подруга, яка не раз займає у них грошей. Заявку прийняли без питань, протягом 5 хвилин отримала відповідь про зарахування на карту засобів. Борг за два тижні вийшов не великий, як отримала зп, відразу оформила дострокове погашення. Всім рекомендую!

Просмотров: 133 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |