Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Кредиты онлайн на карту любого банка. Срочные микрокредиты
17:30
Кредиты онлайн на карту любого банка. Срочные микрокредиты

Що таке IdeaBank

«Ідея Банк» - банк, який пропонує кредитування на суму від 1000 до 200,000 грн на термін від 6 місяців до 5 років. Входить до складу великого польського холдингу Getin Holding SA

Який відсоток по кредиту?

Згідно з інформацією на офіційному сайті, кожне звернення індивідуально, і відсоток відрізняється в залежності від конкретної ситуації. Максимальний відсоток становить 85,3% річних.

Хто може взяти кредит?

Кредит можуть отримати громадяни України, вік яких становить від 21 року до 75 років.

Як взяти кредит в IdeaBank

Ви можете оформити кредит готівкою або замовити карту Mastercard від Ідея Банк з лімітом до 200,000 грн.

Оформити швидкий кредит готівкою можна двома способами:

у відділенні банку;
онлайн на офіційному сайті.
У заявці необхідно вказати:

суму кредиту і термін позику;
ім'я та мобільний телефон;
Цікаво, а також ІПН.
Після підтвердження телефонного номера, вам прийде повідомлення про рішення щодо видачі кредиту. Якщо рішення позитивне, з вами зв'язується консультант, щоб узгодити деталі.

Варто зауважити, що при подачі заявки через сайт, гроші ви зможете забрати тільки готівкою у відділенні IdeaBank, тобто банк не буде переводити гроші на вашу карту.

На зустрічі з представником банку необхідно надати наступні документи:

паспорт;
ІПН;
довідку про доходи, якщо ви берете кредит від 40,000 грн.
Підписуючи договір з банком, читайте уважно умови і задавайте якомога більше питань співробітнику банківської організації: ваша підпис є доказом того, що ви згодні з усіма нюансами, в тому числі зі штрафами і відсотками в разі невиплати кредиту.

Як погасити кредит?

Закрити кредит можна через: термінали iBox (комісія 2%) і EasyPay (комісія 2,5%); онлайн форму на сайті для незареєстрованих користувачів (комісія 2,5%); систему онлайн-банкінгу (без комісії). Послугу онлайн-банкінгу можна підключити безкоштовно, зателефонувавши за номером 0 800-50-20-30.

Що буде якщо не виплатити кредит?

При невиплаті кредиту вчасно, на вас будуть накладені додаткові відсотки від суми заборгованості, а саме: 0,15% від 1 до 60 днів прострочення і 0,65% починаючи з 61 дня прострочення.

Гідності й недоліки

Плюси IdeaBank
Мінуси IdeaBank
Додаткова інформація про банк
Рейтинг

простота отримання
3.50
швидкість видачі
3.33
прозорість умов
2.00
умови продовження
1.83
Якість обслуговування
1.67
Служба підтримки
1.67
Відгуки

2.33
Додав Віталій 11-11-2016 14:15
Двічі брав кредит в Ідея Банку. Перший закрив без проблем, проте з останніми виникли проблеми. Я намагався домовитися, не ховався (як деякі), але банк ні в яку не хоче йти мені на зустріч. Хотів взяти відстрочку або оформити реструктуризацію. Мене запевнили, що спробують щось придумати, і повідомлять про своє рішення. Однак, нещодавно я отримав повістку в суд. Виходить не дуже приємна ситуація!

1.67
Додав Петро 05-11-2016 12:26
Ні за що не беріть кредити в цьому банку: там працюють некомпетентні люди. Взяв кредит на автомобіль зі ставкою в 20%, а через півроку відсоток неймовірним чином виріс до 25%. Ще через рік мені прийшов лист з вимогою надати довідку про доходи. Я подзвонив у відділення, в якому я безпосередньо все оформляв, і мені сказали, що ніяких довідок надавати не потрібно. Ще через півроку прийшов штраф на суму 5000 грн за те, що я нібито не виконую умови договору. Розмовляти з ними про щось марно.

1.00
Додав Катерина 28-10-2016 13:38
Сьогодні подзвонила дівчина, що представилася працівником Ідея банку, і повідомила про прострочений кредит, який я в житті не брала. Близько року тому я оплатила візовий збір, але іншими послугами я не користувалася! Чому на мене «повісили» кредит? Що за ставлення до особистих даних своїх клієнтів? У понеділок поїду розбиратися.

5.00
Додав Юлія 18-10-2016 17:14
Мені сподобалися умови і обслуговування в IdeaBank. Взяла кредит, все вчасно оплатила. Проблем ніяких не виникло.

2.00
Додав Микола 11-10-2016 11:59
Банк поводиться огидно по відношенню до своїх клієнтів. Мало того, що і так заробляють на кредитних відсотках, так ще беруть нескінченні комісії за погашення позики. Дістають смс-повідомленнями за кілька днів до терміну погашення. А якщо ви раптом прострочили, будьте готові до дзвінків з погрозами вранці у вихідні дні і вечорами в будні. Постійні черги на касах. Закриваю кредит і на цьому моя співпраця з банком закінчується.

2.00
Додав Олександра 05-10-2016 21:13
Напевно, тільки в Ідея Банк діє така кількість вимог і умов. Наприклад, обов'язкове страхування життя (з чого вони взяли, що я збираюся вмирати?). Більш того, страховка тільки в організаціях, які співпрацюють з банком. Вимагають довідку про доходи (яка різниця, де я працюю, якщо справно плачу відсотки по кредиту). Але сьогодні банк мене особливо порадував: зажадав погасити кредит достроково, оскільки у мене оформлена страховка не в їх страхової компанії! Страховку оплачено на рік вперед! Що мені тепер робити? Переоформляти страховку на іншу компанію? А що якщо і наступна фірма банку не сподобається?

Просмотров: 143 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |