Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Куда положить деньги на депозит в украине 2014 2015
16:32
Куда положить деньги на депозит в украине 2014 2015
Зручний спосіб накопичення грошей і отримання відсотків з коштів - накопичувальний вклад. Даний фінансовий інструмент ідеально підходить для всіх категорій клієнтів банку. Як накопичити достатню суму за допомогою накопичувального внеску і як отримати максимальну вигоду з власних вкладень?

Термін накопичувального внеску варіюється від 6 місяців до року, залежно від типу вкладу, банку та інших нюансів. Процентна ставка прямо залежить від терміну вкладень, незалежно від покладеної на депозит суми.

Приємне перевага накопичувального вкладу перед, наприклад, терміновим вкладом - можливість у будь-який момент часу внести на рахунок чергову суму. До речі, ви можете

Накопичувальний вклад - це відмінний спосіб накопичити гроші до певного моменту: весіллі, ремонту, народженню дитини тощо Тільки ви не просто збираєте кошти під подушкою або в скарбничці - а заробляєте додатково на відсотках.

До речі, закрити накопичувальний вклад можна в будь-який зручний час. Щоб не їхати в банк, вистоюючи довгі черги, можна передзвонити оператору або зайти в інтернет-банк. На жаль, при передчасному закритті вкладу доведеться зіткнутися зі штрафними санкціями за розірвання договору. Наприклад, ви отримаєте всю суму, але без відсотків. Також банк віднято із суми відсотки, виплачені вам раніше.

Для поповнення вкладу не обов'язково самому ходити в банк. Багато фінансових установ пропонують зручну функцію - зняття певної суми на місяць з розрахункового рахунку на користь вкладу. Наприклад, якщо кожен місяць ви отримуєте зарплату, і у вас залишається вільна сума для вкладу - зручніше переводити її автоматично на рахунок.

Щоб гроші переводилися автоматично, досить повідомити співробітнику банку про своє рішення на етапі укладання договору. До речі, під час укладання договору бажано прояснювати ситуацію з автоматичним продовженням вкладу, щоб після закінчення терміну не довелося знову йти в банк. У випадку з автоматичним продовженням договору ви будете отримувати відсотки, і вносити гроші на рахунок внеску після закінчення першого терміну, зазначеного в договорі.

Накопичувальний вклад - ідеальний варіант для тих, хто хоче жити на відсотки з вкладу. Наприклад, якщо ви продали квартиру, машину або у вас з'явилася вільна сума грошей - краще відкрити накопичувальний вклад на рік. Ви будете отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків - що набагато краще, ніж невигідні інвестиції і зберігання грошей під матрацом.
Просмотров: 498 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |