Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Localbitcoins біржа Біржа криптовалюти LOCALBITCOINS.COM, обзор:
19:22
Localbitcoins біржа Біржа криптовалюти LOCALBITCOINS.COM, обзор:

Localbitcoins біржа

Біржа криптовалюти LOCALBITCOINS.COM, обзор:


місцеві биткойни биржа Криптовалюта називають цифровую валюту в інтернеті. Эту монету неможливо підделати, адже в ній знаходиться спеціальний шифр. За станом на сьогоднішній день це найпопулярніший тип електронних засобів. На багатьох торгових біржах, ви можете обміняти свою криптовалюту на максимально вигідному курсі. Однак величезний безліч обмінних пунктів зачастую ускладнює вибір. Сегодня пойдет речь на одній з найпопулярніших бірж обмін криптовалюти Localbitcoins.com .

Локалбиткоинс - загальна інформація про бірж

Дана біржа криптовагу здатна працювати з більш ніж 80 парами обміну як биткоинов, так і інших типів валют. Інтерфейс площадки адаптований для декількох мов, в тому числі английский, немецкий русский. Доменне ім'я біржі зареєстровано від 5 червня 2012 року. Є можливість стати учасником партнерської програми.

Як зробити покупку через LocalBitcoins?
В області криптовалют є важливою перевагою - будь-який бажаючий може придбати биткоины, адже приток продавців і покупців постійно росте. На біржі Локалбиткоїнс користувачі отримують можливість обмінюватися електронною валютою (биткойнами) на вигідних умовах.

Цю біржу віддають перевагу клієнтам дим веб, адже дотримання приватності тут вище всього. Від користувачів не потрібно розголошувати свої дані або надання сканів будь-яких документів.

Что касается комиссий биржи, то и тут есть чему порадоваться. Продаж своєї валюти ви можете з комісією всього 1%. Більше ніяких внесків з вашої рахунку знято не буде. Для зручності клієнтів було створено зеркальний сайт localbitcoins.com. На той погляд, якщо основний сервіс за будь-якої причини не буде доступний.

Пошаговая покупка криптовалюти на сайті LocalBitcoins
Для початку вам необхідно завести свій рахунок на Локалбиткоиннс. Для цього натисніть на кнопку «створити рахунок» (це безкоштовно).

Введіть запрошені нами дані та підтвердіть своє бажання зареєструватися. На електронний адресу вам буде надіслано лист з посиланням на підтвердження.

Вот и настало время прикупить для себе трохи криптовалют на біржі. Наиболее оптимальным и безопасным вариантом будет обмен валютой при личной встрече с продавцом. Дело в тому, що цей спосіб обміну найбільш важко відслідковувати.

Розцінки можуть змінюватися залежно від способу оплати, відгуки про користувача, якості обслуговування. Необхідно спробувати визначити «золоту середину» між реальною ціною та пропозиціями на біржі.

Як укласти транзакцію на Локалбиткоїнс?
Далі ваші дії повинні бути наступними:

Виберіть тип валюти та її кількість; Укажите ваше реальное местонахождение; Виберіть тип оплати (наприклад, з рук в руки).

Після цього можна приступити до вибору між пропозиціями продавців. Орієнтуйтеся на відстань між вами, а також вартість валюти та рейтинг продавця. Після того як зробите вибір, натисніть кнопку «купить».

Для отримання інформації про репутацію продавця ви можете ознайомитися з його ім'ям. Там вы знайдете 2 числа. Перше означає кількість досягнутих справ, а другий - кількість позитивних коментарів.

Просмотров: 97 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |