Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Міні кредити на карту в Україні терміново і без відмов
17:38
Міні кредити на карту в Україні терміново і без відмов

Що таке «Ваша Готівочка»?

«Ваша Готівочка» - це мікрокредітной організація, за допомогою якої можна оформити кредит сумою до 7000 гривень на термін до 16 днів. При цьому не потрібно вказувати мету кредитування, надавати довідку про доходи та поручителів. Відсоткова ставка в «Ваша Готівочка» Відсотки нараховуються щодня на тіло кредиту і складають 2% в день. Наприклад, при оформленні позики в розмірі 1000 гривень на 10 днів переплата складе 200 гривень. У компанії також діє бонусна програма, яка дозволяє сумлінним клієнтам отримати зниження процентної ставки.

Хто може взяти кредит в «Ваша Готівочка»

Отримати позику в МФО «Ваша Готівочка» може будь-яка людина, якщо він є:

дієздатним громадянином України віком від 20 до 70 років (пенсіонерам необхідно пред'явити пенсійне посвідчення);
має український паспорт і ІПН;
має банківську картку, відкриту на його ім'я.
Як отримати кредит в «Ваша Готівочка»

Процес оформлення кредиту в МФО автоматизований і включає в себе кілька обов'язкових кроків:

вибір суми позики і терміну кредитування;
реєстрація на сайті і заповнення анкети з особистими даними;
підтвердження банківської карти;
отримання повідомлення з рішенням по кредиту на телефон.
Незабаром гроші будуть зараховані на вашу банківську карту. Також можливо отримати гроші готівкою в одному з відділень МФО. При першому зверненні процес займає приблизно 15 хвилин, при наступних всього пару.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

МФО пропонує досить лояльні умови, однак існують ситуації, коли у видачі позики може бути відмовлено. Тому якщо це сталося, вам необхідно перевірити:

правильність введених даних;
наявність прострочень по відкритим кредитами.
У разі відмови ви можете спробувати відправити повторну заявку на наступний день.

Як погасити кредит?

Позику можна погасити достроково, сплативши тільки тіло кредиту і відсотки за фактичні дні користування грошима - без штрафних санкцій і комісій.

Компанія пропонує декілька способів погашення позики. Перш за все, це можна зробити онлайн в особистому кабінеті на сайті компанії. Також оплатити можна в одному з відділень компанії «Ваша Готівочка» або банківським переказом за вказаними в договорі реквізитами.

Наслідки невиплати кредиту

У разі прострочення, яка триває понад 14 років, нараховується разовий штраф - 100 гривень. З 57 дня користування позикою починають діяти штрафні санкції - нараховується пеня в розмірі 2,5% від суми залишку за кожен день прострочення.

У разі невиконання клієнтом своїх зобов'язань компанія залишає за собою право звертатися в юридичну або колекторську фірму, передавати третім особам свої права, а також звертатися до суду, якщо не вдасться знайти вирішення спірних питань. Також прострочення спричинить за собою нарахування пені та передачі інформації про це в Бюро кредитних історій.

оформлення пролонгації

Продовжити термін користування грошима можна тільки в день погашення боргу в особистому кабінеті на сайті або безпосередньо у відділенні компанії, звернувшись до допомоги менеджерів. Умова пролонгації - оплата всіх нарахованих раніше відсотків за користування позикою.

Переваги і недоліки «Ваша Готівочка»

Плюси Ваша Готівочка
Мінуси Ваша Готівочка
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
4.75
швидкість видачі
4.75
прозорість умов
3.75
умови продовження
3.75
Якість обслуговування
4.00
Служба підтримки
4.00
Відгуки

4.50
Додав Анна 09-08-2017 7:32
Моїм досвідом звернення до компанії задоволена: можна оформити заявку на сайті або у відділенні. У компанії ввічливі співробітники. Навіть якщо не вийшло погасити вчасно або продовжити, передзвонює співробітник компанії нагадує про необхідність погасити борг і цікавиться, коли ви це зможете зробити. Якщо потрапляєш в прострочення, то штрафи не такі великі, як в інших компанії. Одного разу вийшла прострочення в два тижні, мені зателефонував чоловік і спокійно з'ясував, чому я не можу повернути гроші і коли зможу це зробити. На цьому все, більше ніяких проблем не було. Рекомендую до співпраці.

5.00
Додав Наталія 01-02-2017 11:36
Я сама теж користуюся і в шоці від того. що пишуть відгуки, що в разі прострочення загрожують і все інше, сама виходила в простроченні і завжди все лояльно і адекватно зі мною спілкувалися, сильно великих прострочень не допускала, але завжди оплачувала відсотки і продовжувала. Величезне спасибі дівчаткам з м.Запоріжжя вул. Чарівна 145 Г. і всім співробітникам. які ведуть це відділення. По можливості можна і заохотити їх.

2.33
Додав Віта 26-01-2017 11:12
У мене тимчасові труднощі немогу платити заборгованість півтора місяця а мені звання і загрожують колектори я в шоці я і раніше користувалася були прострочення але я виплачувала а зараз мене просто залякують і я боюся що мені робити незнаю ...

4.83
Додав Олександр 26-12-2016 15:15
Мені потрібні були гроші. Я вирішив скористатися компанією "ваша готівочка" подав онлайн заявку, мені її схвалили, правда не ту суму яку я просив, але я їх чудово розумію, з умовою того що я перший раз. Але а так я вважаю все клас, гроші на карту прийшли протягом 10хв. Мені дуже сподобалося, з урахуванням того що можна і передчасно носити займ. Я дуже задоволений. :) Дуже великий + в тому що можна взяти позику, а також погасити його, не виходячи з дому.

Просмотров: 148 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |