Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 8 » Міжнародний Інвестиційний Банк
16:02
Міжнародний Інвестиційний Банк

Міжнародний Інвестиційний Банк
Міжнародний Інвестиційний Банк раніше був орієнтований більше на представників бізнесу та корпоративних клієнтів, але останнім часом він почав активно розширювати сферу послуг і для приватних осіб. На даний момент до уваги клієнтів запропоновані пластикові карти з мікрочіпом, з можливістю безконтактних розрахунків, стандартні і преміум класу. Такі карткові продукти дозволяють отримувати доступ до засобів в будь-який час. При відкритті карткового рахунку, до нього автоматично підключається онлайн банкінг, що забезпечує зручний контроль над витратою коштів, а також здійснення всіх необхідних фінансових операцій. Окремо варто звернути увагу на карти НСМЕП, що мають підвищений рівень захисту. Подібний продукт відсутній в таких популярних фінансових організаціях як ПриватБанк і Укргазбанк, а також і в більшості інших.
За останні роки істотно збільшилася і сфера кредитування. Міжнародний Інвестиційний Банк видає кредити на покупку житла, придбання як нових, так і вживаних транспортних засобів, а також споживчі кредити на особисті потреби. Умови кредитування індивідуальні і залежать від запропонованої програми, але переважно вони аналогічні пропозицій від Ощадбанку і Укрексімбанку.
Для власників зарплатних і соціальних карт є можливість відкриття кредитного ліміту, але отримати такий кредит складніше, ніж в Марфін Банку, тому як потрібно поручительство третіх осіб (чоловіка або дружини), а в деяких випадках роботодавця або іншої особи з підтвердженою платоспроможністю. Максимальна сума позики не перевищує фіксованого місячного доходу позичальника. Відсоток нараховується тільки на використані кошти, а не на все тіло кредиту, і є фіксованим протягом терміну дії договору.

Просмотров: 140 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |