Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » моментальный займ на карту без проверок украина
17:32
моментальный займ на карту без проверок украина

iKapusta або Капуста у Кишені - загальна інформація

 

Капуста в кишенях - сервіс з видачі кредитних коштів на термін від 5 до 30 днів. При першому і наступних зверненнях можна отримати такі суми:

 

закрито кредитів Загальний термін використання попередніх кредитів (дні) Максимальна сума (грн)

Для нових клієнтів 0

1500

 

1 і більше більше 6 2500

3 і більше понад 14 3500

5 і більше понад 29 5000

Які відсотки по кредиту?

 

Спочатку вам нараховують комісію в 5% від суми кредиту, які відразу оплачуються за рахунок кредитних коштів, тобто на руки ви отримуєте свідомо меншу суму. Після чого вам налічується щоденний відсоток, що залежить від суми позики.

 

Сума позики (грн) відсоток

1500 2%

2500 2%

3500 1,7%

5000 1,5%

Хто може взяти кредит в iKapusta

 

Умови для успішного оформлення кредиту наступні:

 

Вам від 18 до 65 років;

Ви має постійну реєстрацію на території України;

У вас немає заборгованостей по кредиту (інформація перевіряється в кредитних бюро);

Наявність кредитної картки Visa або Mastercard.

Як взяти кредит в Капуста у Кишені

 

Для того щоб оформити позику в Капуста у Кишені, виконайте наступні умови:

 

Виберіть суму позики і термін кредитування;

Заповніть анкету. Підтвердіть e-mail і номер мобільного телефону;

Чекайте рішення по кредиту. Інформацію про рішення відправлять по СМС, продублюють електронну пошту і в особистий кабінет;

Якщо вашу заявку схвалили, далі необхідно прив'язати кредитну карту. Сервіс iKapusta на час заблокує суму до 1 гривні, яку вам необхідно вказати в спеціальному полі. Дізнатися заблоковану суму можна по СМС (якщо ви підключили цю послугу в своєму банку), зателефонувавши в службу підтримки банку або скориставшись інтернет-банкінгом. Якщо вашу заявку відхилили, через місяць ви можете відправити анкету на розгляд повторно.

Ознайомтеся з умовами договору. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «згоди з умовами». Натискання кнопки вважається аналогом підпису;

Чекайте грошовий переказ на свою карту. Як правило, після згоди з умовами договору, гроші надходять на рахунок миттєво. Однак, кошти можуть дійти не відразу, в зв'язку з регламентом роботи вашого банку.

Як погасити позику

 

iKapusta пропонує кілька способів погашення позики:

 

В особистому кабінеті на сайті натисніть кнопку «Оплатити кредит». Ви побачите тільки актуальну суму до оплати, тобто за фактичне використання кредитних коштів;

У вас немає можливості внести оплату через інтернет? Заплатіть через банківську касу, вказавши реквізити компанії і, обов'язково, свої ПІБ та ІПН. Пам'ятайте про те, що, оплачуючи послуги через касу, гроші можуть зарахуватися тільки через 2-3 дня, і, якщо ви прийдете в передостанній день до закінчення договору, у вас може з'явитися заборгованість;

Скористайтеся терміналами самообслуговування «Квітка» або «ПриватБанк». На екрані натисніть «Інші послуги». У пошуковому рядку введіть «Довіракредіт». Вкажіть номер договору (або ваш ІПН), після чого введіть суму і внесіть оплату.

Наслідки невиплати кредиту

 

Згідно з угодою, вам необхідно раз на місяць в зазначений термін оплатити тіло кредиту, а також відсотки. Якщо ви прострочили виплату, сервіс буде вас щодня штрафувати на фіксовану суму, що залежить від кількості днів прострочення. Наприклад, на другий день невиплати ви будете оштрафовані на 50 грн, до 10 дня штраф складе 100 грн, до 31 - 150 грн, до 46 - 200 грн, а починаючи з 61 дня заборгованості пеня складе 250 грн.

 

Гідності й недоліки

 

Плюси iKapusta

Мінуси iKapusta

Рейтинг

 

простота отримання

3.38

швидкість видачі

3.50

прозорість умов

3.13

умови продовження

3.00

Якість обслуговування

3.13

Служба підтримки

3.13

Відгуки

 

2.33

Додав Яна 26-04-2017 19:54

Хочу, щоб всі знали про їх методи впливу на людей, у яких прострочення. реально надійшла загроза життю не мені, а моєму малолітній дитині, навіть вголос не хочу це ще раз вимовляти. хочу зазначити, що я не відмовлялася від боргу, контактна. і ніяке створіння не має права загрожувати життю і здоров'ю найсвятішого-дитині! я цього так не залишу !!!!

 

1.00

Додав Ярослава 27-02-2017 11:06

Як на мене, то стремная компанія - мало того, що відповідь на заявку прийшов на наступний день, мало того, що я їм відіслала купу фоток своїх документів, так вони мені ще й відмовили. 

Тоді як, "Манівео" і без всяких фоток / сканів дає кредит протягом 15-20 хвилин. 

 

1.00

Додав Stas 16-12-2016 13:25

Не раджу сюди звертатися !!! Я очікував кредит добу, спочатку написали зробіть фото з паспортом і надішліть скани документів, потім переробити все фото і надішліть ще раз, потім ви не прислали ще скан паспорта 4-5 сторінки, - відсилаю потрібні сторінки і через 10 хвилин відмову. Стрьомно якось - невже не можна було відмовити за першими фото паспорта - а тягнути це все добу (тепер вони мають копії моїх документів) - сподіваюся не додумаються по ним брати кредити на мене. Хоча в інших кредит компаніях ВАША ГОТІВОЧКА і CC Лоун дали без проблем !!! 

 

Та й ось що я знайшов - це посилання - http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/FN020626.html 

 

А це короткий зміст (якщо посилання не працює) 

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО Здійснює ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У сфері РІНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

від 17.05.2016 р. N 1054 

Про відмову ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОВІРАКРЕДІТ" у відачі Ліцензії на провадження ДІЯЛЬНОСТІ з надання ФІНАНСОВИХ кредитів за рахунок залучених коштів

 

4.33

Додав Дмитро 30-11-2016 8:10

Терміново потрібні гроші, і я знайшов цю компанію. Видали кредит незважаючи на те, що мені буквально днями виповнилося 18 років, і немає постійної роботи (підробіток час від часу). Швидко перевели гроші на картку. На жаль, довелося продовжити термін кредитування, і я трохи переплатив. Сервіс зручний, але варто оформляти заявку тільки в тому випадку, якщо впевнені на 100% в своїх можливостях.

 

4.00

Додав Анатолій 23-11-2016 20:19

Нормальна компанія. Заповнив анкету, після чого чекав близько 20 хвилин. Гроші надійшли протягом 10 хвилин після спілкування з оператором. Повернув кредит вчасно і без проблем.

 

4.00

Додав Поліна 19-11-2016 12:58

Здорово, що гроші приходять на будь-яку карту - дуже зручно. Відсотки, звичайно, кусаються. Але якщо у вас не вийде виплатити кредит вчасно, і ви оформите пролонгацію, відсоток залишиться таким, яким був спочатку. В інших компаніях можуть підняти відсоток на період продовження.

 

5.00

Додав Ксенія 12-11-2016 10:06

Непоганий такий сервіс. Здорово, що придумали програму лояльності для добросовісних клієнтів, і поступово підвищують кредитну суму. Так, відсотки тут немаленькі, але я перевірила роботу цього сервісу, спокійно повернула кредит, не переплатила ні копійки. Все чесно.

 

4.00

Додав Володимир 07-11-2016 15:22

В цілому нормальна контора. Єдиний момент - потрібно платити аж 2% в день при оформленні невеликих сум. Можна знайти компанії, що пропонують більш вигідні умови. І без комісії в 5%.

 

Додати відгук

Просмотров: 158 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |