Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » моментальный займ на карту без проверок украина
17:34
моментальный займ на карту без проверок украина

Інформація про Форвард Банку

 

Forward Bank - комерційний банк, який почав свою діяльність на території України в 2006 році. Організація видає кредити на карту терміном від 6 до 36 місяців, а грошова сума варіюється від 2 000 до 50 000 грн. Також банк надає споживчі кредити на покупки в звичайних і інтернет-магазинах.

 

Який відсоток по кредиту?

 

Річна ставка по кредиту становить 0,01%. Також в місяць буде необхідно виплачувати додаткову комісію розміром 3,99% або 3,33% в залежності від суми кредиту. Ця комісія виплачується за РКО - розрахунково-касове обслуговування.

 

Пропозиція Сума (грн.) Термін (міс.) відсоток щомісячна комісія

Швидкі гроші 2 000 - 30 000 6 - 36 0,01 3,99

розумні гроші 2 000 - 50 000 6 - 36 0,01 3,33

Хто може взяти кредит

 

Умови для позичальників в Forward Bank наступні:

 

вам від 23 до 65 років;

у вас українське громадянство;

бажано - офіційне працевлаштування.

Як взяти кредит в Форвард Банк?

 

Оформити кредит в Forward Bank можна, відвідавши одне з відділень або попередньо заповнивши онлайн-заявку. Онлайн-заявка знаходиться в розділі «Кредити» -> «Кредити на карту». Після відправлення анкети, з вами незабаром зв'яжеться оператор, щоб задати уточнюючі питання, і узгодити час вашого візиту. На зустріч з представником банку обов'язково візьміть з собою оригінал паспорта та ІПН.

 

Варто зауважити, що Forward Bank не переводить в грошові кошти на вашу карту: кредит оформляється безпосередньо на карти банку Форвард.

 

При бажанні, ви можете оформити страховку:

 

програму страхування у разі нещасного випадку або хвороби;

страховка від недобровільної втрати роботи.

Також можна підключити платний SMS-сервіс, за допомогою якого вас будуть сповіщати про:

 

зарахування грошових коштів на рахунок;

сумі виплати та необхідної дати внесення платежу;

пропуску внесення платежу на наступний день прострочення;

закритті позики;

іншої інформації по вашому запиту.

Як погасити кредит?

 

Внести плату по кредиту можна:

 

через термінали самообслуговування iBox, Tyme і RegulPay. При собі необхідно мати номер договору;

в відділенні «Укрпошти»;

через банкомати і каси Forward Bank або інших українських банків;

скориставшись онлайн-сервісом «Easy Pay».

Для того щоб розірвати договір по карті, необхідно написати письмову заяву та повністю погасити заборгованість. Написати заяву можна в будь-якому відділенні банку: візьміть з собою паспорт і кредитну карту.

 

Наслідки невиплати кредиту

 

При простроченні позики, банк штрафує клієнта на 25% від суми заборгованості, а також нараховує щоденну пеню в розмірі 0,2%. Якщо на рахунку є які-небудь засоби, банк самостійно списує ці гроші.

 

Гідності й недоліки

 

Плюси Forward Bank

Мінуси Forward Bank

Інша інформація про компанію

Рейтинг

 

простота отримання

3.60

швидкість видачі

3.60

прозорість умов

2.60

умови продовження

2.60

Якість обслуговування

2.60

Служба підтримки

2.60

Відгуки

 

2.00

Додав Михайло 09-12-2016 9:25

Вирішив в минулому році придбати в кредит пральну машину. Магазин співпрацював з Forward, тому кредит підписав саме там. Змусили взяти картку, мотивуючи це тим, що без неї не буде кредиту. Також потрібно було внести плату в 1000 грн за «страховку», і в кінці терміну ця суму повинні нібито повернути. Через 3 місяці ми з дружиною закрили цей кредит, і забрали свої 1000 грн. Через два дні нам дзвонять, і кажуть, що ми повинні банку 100 грн (нібито банк не зняв свою страхувальну комісію). Довелося йти до відділення: віддали цю комісію, попросили працівника, щоб нам все закрили, і щоб нас більше не турбували. Через якийсь час знову надходить дзвінок з претензією, що ми повинні 89 грн. Більш того, вони вже встигли обдзвонити номера родичів, які ми вказували при оформленні. Приїхали в банк вирішувати це питання, і нам сказали наступне: «У вас на руках договір і наша карта. Договір оформлений на 5 років, а за обслуговування картки потрібно платити ». Написали заяву про закриття карти, заплатили ці 89 грн. Через пару днів знову нам дзвонять, нібито борг 89 грн! Виявляється, це у них так база швидко оновлюється! Подзвонили в колл-центр, де нам пообіцяли, що протягом місяця всі закриють. Загалом, не рекомендую я цей банк.

 

1.00

Додав Анна 01-12-2016 16:48

Ні в якому разі не звертайтеся в Форвард! Десь півроку тому брала «безвідсотковий» кредит. І ось, що з цього вийшло: 

В день оформлення мені підсунули договір про страховку, вартістю 3000 грн. Я так і не зрозуміла, в чому суть цієї страховки; 

Закрила повністю кредит, і повідомлення про погашення можна було побачити в моєму особистому кабінеті. Через кілька днів я приходжу до відділення, щоб взяти довідку. Мені повідомили новина про те, що мій кредитний договір проданий, і вони нічого не можуть мені надати. Мені сказали писати заяву і чекати 30 днів, що я і зробила; 

Через місяць я приходжу за своєю довідкою, і мені кажуть «почекайте ще 3 дні». Я вирішила нічого не чекати, а зателефонувати до кол-центру, де мені сказали наступне «коли ви закривали кредит, у нас трапився збій програми, і у вас залишалося сплатити 88 грн! Тому ми вам нарахували відсотки, і тепер ви повинні 1115 грн! »Нормальна ситуація! І при цьому в особистому кабінеті продовжує показувати, що я нічого не винна. Ніколи в житті не звертайтеся в цей банк!

 

5.00

Додав Віталій 25-11-2016 13:14

Користуюся послугами банку дуже давно, і мене все влаштовує. Брав різні кредити, і все було нормально. Коли дзвоню на інформаційну лінію, мені завжди допомагають вирішити виниклі питання. Закривайте вчасно свої кредити, і все буде нормально!

 

5.00

Додав Вікторія 18-11-2016 20:49

Напевно, багато скарг про те, що банк їм набридає своїми дзвінками при заборгованості. Я кілька разів брала кредит, вчасно платила, і ніхто мені не дзвонив. Дуже легко звинуватити співробітників, за те, що вони просто виконують свою роботу, ніж зізнатися самому собі, що не так зрозумів, або якусь інформацію пропустив повз. Читайте уважно договір, перш ніж його підписувати.

 

1.67

Додав Аліна 12-11-2016 14:35

Якщо на 1-2 дня прострочив виплату по кредиту, вони будуть обдзвонювати всіх ваших родичів, друзів, чоловіків, колег і так далі. Я внесла плату в четвер (кінцева дата була в суботу), а гроші їм не дійшли, після чого почався дзвінки! Я витратила 30 гривень на розмову з оператором, щоб вирішити непорозуміння, яке виникло не з моєї вини.

Просмотров: 451 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |