Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » моментальный займ на карту без проверок украина
18:29
моментальный займ на карту без проверок украина

Що таке ПУМБ?

ПУМБ - це одне з 10 найбільших фінансових установ України, яке надає фізичним і юридичним особам свої банківські продукти на лояльних умовах. Банк видає кредити готівкою до 200 000 грн, не вимагаючи застави і поручительства, і до 50 000 грн - без довідок про доходи. Всього одну годину - і гроші у вас на руках.

Умови кредитування фізичних осіб

Взяти гроші в борг можливо як онлайн на банківську карту, так і на руки - у відділеннях банку, які представлені у всіх областях України. Банк пропонує своїм клієнтам різні варіанти швидкого та довгострокового кредитування. Зокрема, для людей, яким терміново потрібні гроші, діють кредитні програми, орієнтовані на різні потреби клієнтів.

Процентні ставки в кожній програмі відрізняються між собою, все залежить від терміну кредитного договору, цілі позики та інших індивідуальних чинників.

Хто може отримати кредит готівкою від ПУМБ?

Отримати кредит в ПУМБ можуть:

особи віком від 25 до 70 років;
громадяни України, з паспортом та ІПН;
працевлаштовані громадяни, які останні 6 місяців працювали офіційно (включаючи СПД);
пенсіонери.
Як отримати кредит готівкою?

Реєструєтеся в онлайн-банкінгу компанії - на сайті .
Заповнюєте анкету, вказавши вірні особисті і контактні дані.
Чекаєте дзвінка менеджера, який задасть вам кілька запитань.
Менеджер повідомить про рішення через 5 хвилин.
Як погашати платежі по кредиту?

Банківським переказом з карти на карту.
В особистому кабінеті інтернет-банкінгу ПУМБ Online.
У банкоматах ПУМБ через прийом готівки або перекладом з карти на карту.
Безпосередньо в відділеннях банку.
Якщо ви хочете швидко погасити позику, а в окрузі немає ні інтернету, ні потрібного банкомата, можете скористатися терміналами самообслуговування iBox або касами інших банків України. Однак в цьому випадку за проведення платежу буде стягуватися комісія.

Програми швидкого кредитування

«Кредит готівкою»
Кредитна картка «ВСЕМОЖУ»
Кредит готівкою «ВСЕЯСНО»
Кредит на зарплатну карту «Вільні гроші»
Гідності й недоліки

Плюси ПУМБ
Мінуси ПУМБ
Рейтинг

простота отримання
3.33
швидкість видачі
3.33
прозорість умов
3.00
умови продовження
2.50
Якість обслуговування
2.17
Служба підтримки
2.17
Відгуки

Додав надя 16-07-2017 17:58
люди не беріть в цьому банку кредит взяла собі кредит побутовою технікою мені там в магазині їх представник дала договір про дострокове погашення в 611 грн.мінімальний 405, але я ж хочу кредит погасити швидше тому я поклала 620 грн. , А зараз найцікавіше на початку місяця у мене зняли 25 грн. зателефонувала на гарячу лінію виявилася вона платна хоча в інших банках яких я брала кредити безкоштовно тобто навіть там зняли гроші, але суть ні в цьому запитала куди у мене зняли гроші вони сказали, що на якісь банківські послуги я вже думаю ладно якщо дійсно на це зняли то в наступному місяці покладу 650 щоб був на кредит + наїсться банку 25 грн. я думала на цьому все тут мені в середині місяця прийшла інша смс.снялі 380 грн. просто цікаво куди роздерибанив банк кредит який я клала для дострокового погашення кредиту вони сказали у вас же мінімальний кредит 405 грн. а пр чому тут мінімальний кредит? якщо я хочу виплатити швидше як тепер мені розраховувати представник мені не говорив про те що будуть дерибанити мій погашений кредит дзвоню знову туди мені кажуть що є підозра що я зовсім не клієнт банку як це розуміти якщо я брала кредит в магазині і я перший раз бачу такий кредит щоб там знімали гроші навіть нема чого брала в багатьох банках кредит і не у дном банку подібних смс. не було сказали що я не є клієнтом банку а гроші знімати з кредиту можна і як довго я тоді буду погашати кредит? і толком ні чого не говорять що і куди пішло тому краще подумайте, а чи варто брати в ПУМБ банку кредит і будете ви знати куди пішли ваші гроші, я дуже розчарована в тому що взяла в цьому банку кредит дай бог я виплачу кредит і надалі буду десятою дорогою обходити цей банк чого і вам раджу щоб вас не обдурили в грошах.

1.67
Додав Віталій 27-03-2017 19:24
Після того як я відкрив кредит в цьому банку, почалися суцільні непорозуміння. Те після повного погашення залишку коштів за кредитним лімітом з'являлися «висяки», які ніяк не зачинялися. Те на рівному місці банк зняв у мене з карти страховку, коли я нею зовсім не користувався і кредит був погашений ... У відділенні банку ніхто не пояснив, що мені доведеться оплачувати страховку, якщо якийсь час я не буду користуватися картою! Бред одним словом.

5.00
Додав Аліна 15-03-2017 14:20
З недавніх пір є клієнткою цієї фінустанови. Оформила у них кредитну лінію на зарплатну карту або кредит до зп. Так як до зп часто трапляються форс-мажори, коли грошей не вистачає, ця послуга мені дуже імпонує. Плюс великий в тому, що відсотки нараховуються тільки коли знімаєш гроші або розплачуєшся картою в магазинах. Дуже зручна штука, поки всім задоволена. Подивимося що буде далі.

2.33
Додав Ольга 04-03-2017 10:15
24.01.2017г. зателефонувала на гарячу лінію щоб дізнатися заборгованість і «пеню» по кредиту. Співробітник повідомив суму прострочення (110 грн), в той же день я її оплатила. Кредит був закритий. Але закритий тільки на словах, на ділі ж все вийшло навпаки. Через місяць приходить мені повідомлення про заборгованість в 45 грн. Знову телефоную за номером +38 044 290 7 290 - оператор так і не пояснила, звідки взялася заборгованість ... Таке враження, що в банк набирають співробітників не з економічною освітою, а взагалі неуків ((З'ясувалося, що кредитний договір потрібно було закривати в відділенні банку , а його банально ніхто не закрив, а штрафи при цьому нараховувалися. Не раджу брати тут кредити, багато інформації просто приховується від клієнтів.

2.50
Додав Лідія В'ячеславівна 28-02-2017 19:25
Чому ніде не вказано, что дострокове Погашення Боргу за кредитом можливе только у відділеннях банку? І чому у суботу коли пріїздіш у відділення, бо в передмісті его просто немає, працює лишь один спеціаліст, и доводитися ще півтора години стояти у черзі? Як тоді банк может позіціонуваті собі як Зручний банк для бізнесу? У чому зручність? Невже НЕ вістачає вам коштів організуваті роботу двох співробітніків у вихідні дні и продовжіті годину роботи відділення, коли самє в ЦІ дні более людей приходять до вас ?? Як можна встігнуть всех обслужіті за 2,5 години? Це жах, а не сервіс !!!

5.00
Додав Анна 17-02-2017 12:44
Пару днів назад записалася на консультацію по оформлення кредиту в найближче відділення ПУМБ. Люди, я була здивована якістю обслуговування, якого раніше не зустрічала ні в одному банку! На вході мене зустрів адміністратор і ввічливо провів до зали, запропонував присісти і очікувати поки менеджер закінчить обслуговувати клієнта. Через 10 хвилин я присіла до менеджера і почекала ще трохи часу поки вантажилися дані. В цей час мені принесли каву! Протягом півгодини ми оформили кредит, і через 10 хвилин гроші видали на руки! Може, мені просто пощастило в той день, не знаю, але враження в цілому від банку ПУМБ залишилися найпозитивніші!

Просмотров: 162 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |