Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 13 » Открыть депозит в дельта банке
20:38
Открыть депозит в дельта банке
Для захисту своїх заощаджень можна піти на будь-які заходи, адже якщо ви не подбаєте про збереження грошей - то хто ж це зробить? Звичайно, держава страхує грошові вклади від непередбачених обставин (банкрутство банку тощо), але що робити проти шахрайства з картами? Далеко не всі мають вклади в банках, а от кредитні та дебетові карти є практично у кожного четвертого росіянина.

В останні роки, з розвитком технологій, почастішали випадки шахрайства з кредитними і дебетовими картами різних банків. Саме цікаво - це реакція банків на крадіжку грошей - клієнт виявиться в позиції винного. Нібито, якщо ви не вжили заходів по самостійно захисту карти від злому - значить, вина повністю лежить на вас і банк не зобов'язаний виплачувати вкрадені гроші.

Шахрайство з банківськими картами здійснюється декількома способами. Найпоширеніший і хитромудрий вид шахрайства - це так званий «скімінг» - зловмисники спеціально встановлюють на банкоматах пристрої для записування інформації, які фіксують ПІН-код власника картки. А далі - питання техніки. Щоб власник картки не помітив пропажі і не заблокував рахунок карту можуть просто замінити на схожу.

Що ж робити, якщо ви стали об'єктом шахраїв і з рахунку дебетової картки зняли пристойну суму? За законом, банк повертає гроші на рахунок лише в тому випадку, якщо в ході слідства буде доведена невинність власника карти.

Деякі банки надають можливість застрахувати дебетову карту ще на етапі її оформлення. Такі послуги хоч і користуються популярністю серед клієнтів банків, а й незадоволених страхуванням - чимало. Так, наприклад, банк буде стягувати щомісячну комісію за страхування карти, а якщо на ній немає засобів (ви забули або не хочете поповнювати рахунок і т.п.) - то страхувати банк буде порожню карту?

До речі, страхування карти обійдеться не дешево. Наприклад, Росбанк застрахує ваші гроші за 1750 р. на рік. Хороша новина в тому, що якщо на рахунку зберігається зовсім невелика сума - захист карти обійдеться в значно меншу суму - всього 550 рублів.

Часто банки страхують «золоті карти». Такі карти дають власникові масу переваг крім страховки: знижки при купівлі речей або оплати послуг, особливо дрожательную ставлення співробітників банку та інші приємні серцю дрібниці. Хоча і обслуговування картки «влетить у копієчку».
Просмотров: 300 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |