Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 2 » отзывы море грошей кредит онлайн more groshey особистий кабінет вход в личный кабинет г
13:12
отзывы море грошей кредит онлайн more groshey особистий кабінет вход в личный кабинет г

Споживчий тест нової компанії Море Грошей
Уже видано кредитів
27337
Море Грошей відносно недавно з'явилися на ринку і пишається своєю автоматизованою системою схвалення кредиту. Наскільки хороша ця система і як вона працює - дізнайтеся зі статті!

Мета цієї статті - показати повний процес взяття кредиту в компанії Море Грошей , а потім показати як його погасити.

Час прочитання: 10 хвилин

Час взяття кредиту: 40 хвилин

Необхідні документи і атрибути:

паспорт громадянина України;
ідентифікаційний код;
телефон з активною сім-картою;
Селфі з розгорнутим паспортом (краще зробити відразу);
кредитна карта.
Якщо ви хочете побачити повний процес взяття кредиту, то подивіться це відео, а нижче представлена ​​коротка інструкція.


Як взяти кредит в Море Грошей

Якщо ви вирішили взяти онлайн кредит в компанії Море Грошей, то ця покрокова інструкція неодмінно стане вам у пригоді щоб уникнути зайвих дій і не витрачати ваш час.

Після переходу на сайт Море Грошей ви не побачите, звичного для багатьох сайтів, калькулятора кредиту, а спочатку необхідно натиснути «Отримати гроші ONLINE». Навіщо вони кричать слово «online» я так і не зрозумів.

Головна сторінка Море Грошей

Тепер же відкривається сам калькулятор, де можна вибрати суму кредиту, термін кредиту і побачити дату погашення, що досить зручно. Я вирішив взяти кредит 1000 грн., Строком на 10 днів, і, як новому клієнтові, мені пообіцяли ставку всього 0,8% в день.

Кредитний калькулятор компанії Море Грошей

Потім натискаємо «Замовити» і потрапляємо на сторінку, де необхідно заповнити, як нам обіцяють, «ПРОСТУ заявку». Але з урахуванням того, що необхідно пройти 6 кроків назвати заявку простий можна з великою натяжкою.

Крок 1 - Особисті дані

Крок 1 особисті дані

На першому кроці ви ще раз зможете змінити суму і термін кредиту (а раптом ви встигли передумати), потім ввести ПІБ, ІПН, номер мобільного телефону, email (який буде логіном для особистого кабінету) і двічі ввести пароль до особистого кабінету. А ще потрібно погодитися на обробку персональних даних і натиснути кнопку «Продовжити».

Зверніть увагу: незважаючи на те, що опису до полів російською мовою, ПІБ все ж необхідно вводити українською мовою!

Крок 2 - Соціальна інформація

Введення соціальної інформації

На наступному кроці вас попросять ввести дату народження, вибрати сімейний стан, вказати кількість дітей (якщо є), вашу освіту, вибрати тип паспорта і вказати серію, номер, дату видачі та ким було видано паспорт (для звичайного паспорта), а після натиснути кнопку «Продовжити».

Тут також є можливість прискорити процес заповнення заявки і скористатися системою онлайн-аутентифікації Bank ID, яка автоматично передасть МФО ваші дані з банку, де у вас є оформлена карта або рахунок.

Крок 3 - Адреса проживання

Адреса проживання

На цьому кроці необхідно ввести вашу адресу реєстрації (прописки), а в разі якщо ви проживаєте не за адресою прописки, то потрібно ввести і адреса проживання (але це необов'язково, оскільки перевіряти збігаються ці адреси чи ні ніхто не буде). Також вас попросять вказати домашній телефон, але, як на мене, це поле абсолютно зайве, тому що я вказував мобільний номер телефону, який використовував на першому кроці, і мене не змусили вводити інший номер. Потім натискаємо кнопку «Продовжити»

Крок 4 - Фінансова інформація

Фінансова інформація та працевлаштування

Тут вам потрібно буде ввести щомісячний дохід, періодичність виплати зарплати, витрати на оплату комунальних послуг, оренди житла і платежів за діючими кредитами (якщо є); вказати ваш тип зайнятості, назва і сферу діяльності організації, посаду та дату прийняття на роботу, а також вказати ПІБ (також потрібно вводити на українському) і телефон одного контактної особи. Якщо ви хочете прискорити процес прийняття рішення по кредиту, то можете вказати дані ще одного контактної особи, але, як на мене, це вже занадто. Після цього натискаємо «Продовжити».

Крок 5 - Реквізити карти

Як ввести свій номер карти

На цій сторінці необхідно ввести номер вашої картки, на яку ви хочете отримати кредит. Але після натискання на кнопку «Продовжити» верифікація карти не відбудеться, а ви потрапите на сторінку компанії-партнера WayForPay, де вам ще раз потрібно буде ввести номер карти, а також термін дії та CVV-код, плюс ще й номер телефону і email.

Введення реквізитів картки

Зверніть увагу, що для верифікації у вас на картці повинна бути сума не менше 2 грн., Оскільки під час верифікації буде списана випадкова сума від 1 до 2 грн., Яку потрібно буде ввести потім в поле підтвердження.

Списання випадкової суми і підтвердження карти

Після того як ви введете цю цифру і натиснете «Підтвердити», потрапите на наступний крок.

Крок 6 - Підтвердження зазначених даних

підтвердження даних

Цей крок найцікавіший - хоча він називається «Підтвердження зазначених даних», тут вам не покажуть ваші паспортні дані або соціальну інформацію для підтвердження, що не попросять скан-копію паспорта та ІПН, а потрібно буде зробити ФОТО з паспортом (в розгорнутому вигляді) в руках !

Потім вам, правда, ще нагадають суму і термін кредиту, яку можна змінити і покажуть кредитний договір, але без підстановки всіх ваших даних, а просто порожній шаблон, з яким раджу вам ознайомитися щоб уникнути непорозумінь в майбутньому.

І, врешті-решт, необхідно погодитися з умовами кредитного договору (поставивши галочку у відповідному полі) і натиснути «Підтвердити дані».

Після цього, раптово, вас попросять підтвердити зазначений раніше номер телефону.

Підтвердження номера телефону

Для цього вам в СМС-повідомленні відправлять код, який потрібно буде ввести в зазначеному полі.

Введення коду підтвердження

Потім ви побачите повідомлення що заявка на розгляді і залишиться чекати.

Заявка на розгляді

Поки чекаєте, можете зайти в особистий кабінет, де побачите основні дані по вашому кредиту, а також зможете дізнатися що таке бонуси МГ (розповідаємо про це в відео) і ознайомитися зі «свіжими» акціями компанії.

Особистий кабінет і акції Море Грошей

Спілкування з оператором

Через 24 хвилини (всього на 4 хвилини більше, ніж заявлено на сайті) я отримав дзвінок від менеджера Море Грошей, який уточнив у мене такі деталі:

чи є актуальною моя заявка;
адреса проживання (номер квартири я не вказував, і його так і не запитали;
проживаю чи один або з кимось;
навіщо мені потрібні гроші;
чи є у мене відкриті кредити;
брав ще десь кредити раніше;
чи були колись прострочення по кредитах;
дані контактної особи і ким він мені доводиться;
де і ким працює контактна особа.
Після цього мені сказали чекати 10-15 хвилин, а тим часом набрали мого друга і запитали чи знає він мене, чим я займаюся і чи можна мене назвати відповідальною людиною? Друг підтвердив всю інформацію і сказав що вірити мені можна! :)

Трохи менше ніж через 15 хвилин, мені на карту надійшли гроші, але не та сума, яку я замовляв, а в 2 рази менше, тобто замість 1000 грн. я отримав тільки 500.

виданий кредит

Природно мене це не влаштувало і я подзвонив за телефонами, вказаними на сайті Море Грошей, і уточнив чому мені видали в 2 рази менше грошей, ніж я хотів. Оператор відповіла що система приймає рішення автоматично і нічим мені допомогти не може. Але, як на мене, перед тим як зараховувати гроші на карту, варто було хоча б уточнити чи підходить мені схвалена сума чи ні, оскільки не завжди така сума (менше, ніж розраховуєш) потрібна.

Як погасити кредит

Якщо ви хочете побачити повний процес погашення кредиту, то подивіться це відео, а нижче представлена ​​коротка інструкція.


Мене не влаштувала схвалена сума і підхід компанії в цілому, тому я вирішив відразу на місці і погасити кредит і прямо з особистого кабінету натиснув «Зробити платіж».

оплата кредиту

Після цього мені показали що до оплати у мене буде 500 грн, що мене приємно здивувало, мовляв перший день без відсотків (але все не так просто - читайте далі).

До оплати 500 грн.

Я знову потрапив на сторінку WayForPay, де ввів платіжні дані своєї карти, телефон і email.

Підтвердження оплати

500 грн. я оплатив, все добре, але при поверненні на сторінку компанії я отримав повідомлення про помилку і мене просто викинуло з особистого кабінету.

Помилка: невірний логін або пароль

Щоб перевірити чи все в порядку і чи зарахувати моя оплата, я повернувся в особистий кабінет (натиснув кнопку в правому верхньому кутку і ввів email і пароль).

Вхід в особистий кабінет

Там я виявив, що 500 грн оплату прийняли, але, на мій превеликий подив, у мене виявилося ще 4 грн. боргу. Судячи з усього це відсоток за користування кредитом, але спочатку це ніде не було вказано.

Сума для повного погашення

Тоді я провів ще раз операцію оплати 4 грн (перехід на WayForPay і так далі) і тільки після цього в особистому кабінеті я переконався що кредит дійсно закритий.

кредит закритий

підсумки

В цілому, не дивлячись на досить великий обсяг інформації для введення, безліч орфографічних помилок на сайті (так-так, грамнацист обурюється) і не дуже доброзичливу службу підтримки, процес заповнення кредитної заявки тут досить простий і кредит на сайті Море Грошей взяти можна!

Але, будьте готові, що без підтвердження отримаєте суму, яка може відрізнятися від замовленої вами спочатку. Тому краще замовляйте відразу суму більше, ніж вам потрібна насправді;)

Так що якщо вам потрібні гроші до зарплати або ж ви терміново вирішили встановити бойлер або купити диван, то візьміть кредит у Море Грошей прямо зараз!

Просмотров: 280 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |