Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Poloniex біржа
19:20
Poloniex біржа

Poloniex біржа
 

 


Основна інформація про фонд Poloniex
В останнє время біржа Poloniex придбала широку популярність. Це пов'язано в першу чергу з великим обігом валют і серйозно налаштованих користувачів. Біржа криптовалют Poloniex розпочала свою роботу в Сполучених Штатах Америки в 2014 році, це порівняно недавно. Тем не менее, вона вже складається з конкуренцією більш престижним ресурсам. Про це говорить її щоденний оборот фінансів, розміром в 989 000 000 доларів. Біржа має близько 100 валютних пар, хоча раніше їх було 140. Навіть у такому кількості може похвалитися далеко не кожному криптобіржа .

Реєстрація та верифікація
Перш ніж зареєструвати акаунт в Poloniex, слід уважно вивчити правила ресурсу. При реєстрації на Poloniex бібліотеці уважно перевірте домен (адресу), щоб не потрапити на мошеннический ресурс. Реєстрація починається з натискання кнопки «Створити обліковий запис». Після цього потрібно вказати адресу електронної пошти та пароль.

Так само, якщо ви будете проходити процедуру верифікації, то слід вказати всі ваші реальні дані. Реєстрація нелегка і не віднімає багато часу. А про верифікацію такого сказать нельзя. На це йде досить багато часу, і що найголовніше - зробити її правильно. Користувач повинен вислати скан паспорта та ваш фото. Подробная инструкция как это сделать есть на сайте. За невиконання правил ресурсу можна потрапити під бан, тому важливо дотримуватися всіх вимог.

Ввод і виведення засобів
Введення коштів здійснюється без проблем, перед вами з'явиться список доступних валют. Переводити засоби можна будь-яким способом: через обмінник, з іншої біржі або з вашої кошику. Для виведення засобів необхідно користуватися тим же розділом меню, але ще потрібно вказати суму виводу та номер кошелька. Стоит врахувати, що введення та виведення засобів здійснюється тільки після проходження перевірки. Але якщо ви збираєтеся робити оборот менш ніж 2 000 доларів на день, то перевірка необов'язкова.

Комиссия системи
Кожен користувач повинен оплачувати комісію, яка взимається відповідно до принципу «виробник-приймач». Чим більше буде сума ваших операцій, тим менший комісійний відсоток буде вилучено. В середньому ви платите від 0 до 0,25% комісії. Для тих трейдерам, які збільшують спред, доведеться платити більше, ніж тих, хто зменшує.

Преимущество и недостатки биржи
Біржа Poloniex має ряд достоинств, а саме:

-простий інтерфейс і керування; 
-большой об'єм обороту; 
-небольшой відсоток комісій за здійснення транзакцій; 
-гарантьровано високий рівень безпеки; 
-вивод валют різними способами; 
-площадка надійно захищена від хакерських атак.

Серед недоліків хочеться виділити:

-наличие только одного языка (английского); 
-достаточно затягнута процедура виведення засобів; 
-посутність мобільного додатка

Для нових клієнтів відсутність русскоязычной версии может стати проблемою тільки на початковому етапі роботи. Ця проблема з часом переноситься на останній план. Щоб вивести валюту не зайняла багато часу, слід вибрати двоетапну аутентифікацію.

Просмотров: 116 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |