Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Получить срочно кредит на банковскую карту, взять деньги в долг
17:29
Получить срочно кредит на банковскую карту, взять деньги в долг

компанія ПростоЗайм

ПростоЗайм - онлайн-сервіс видачі швидких кредитів, де ви можете отримати від 2000 до 10,000 грн терміном від 1 до 3 місяців. На сервісі діє правило фіксованих платежів: кожні 14 днів необхідно вносити плату за кредит.

Процентна ставка по кредиту

Щоденна ставка починається від 1,16%, і може бути вище в залежності від суми позики і терміну, на який ви хочете взяти кредит. На головній сторінці розміщено онлайн-калькулятор, де ви розрахуєте точну вартість кредитних коштів.

Хто може взяти кредит

Оформити кредит в ПростоЗайм можуть громадяни України, віком від 18 до 75 років. Також обов'язкова умова - наявність банківської карти VISA або Mastercard, оформленої на ваше ім'я.

Як взяти кредит?

Для того щоб отримати кредит в ПростоЗайм, необхідно зробити наступне:

Заповнити заявку: виберіть суму і термін позики, після чого натисніть «Оформити позику». У вікні, заповніть невелику анкету. Згідно з інформацією на сайті, з документів при собі необхідно мати паспорт та ІПН. Однак, оператор онлайн чату порекоммендовал підготувати додатковий документ: студентський квиток, посвідчення водія, закордонний паспорт і т.д.
Пройти верифікацію банківської карти: на вашому рахунку тимчасово заблокується грошова сума від 1 до 5 грн. У спеціальному полі введіть суму в точності до копійки.
Надіслати заявку і чекати дзвінка оператора. Нових користувачів просять вказати контактні дані людей, які підтвердять платоспроможність позичальника. Не вимагають надавати контакти в тому випадку, якщо ви оформляєте кредит повторно, і в минулому вчасно виплачували всі відсотки.
Очікувати грошовий переказ на свою карту.
Як погасити кредит?

Повернути позику в ПростоЗайм за допомогою таких дій:

через особистий кабінет, сплативши через карту Visa або Mastercard;
поповнити рахунок компанії в касі будь-якого українського банку;
через термінали самообслуговування: ПриватБанк, EasyPay, City24 або Time.
Наслідки невиплати позики

У житті бувають непередбачувані ситуації, коли немає можливості повернути кредит. Компанія БистроЗайм йде на зустріч своїм клієнтам, і надає процедуру пролонгації: тіло кредиту ви тимчасово повертаєте, але продовжуєте виплачувати відсотки. Якщо ви не оформляєте пролонгацію в період, визначений контрактом, на вас накладаються штрафні санкції, а саме: з першого дня заборгованості щоденний відсоток підвищується до 2,64%, на 15 день - 4,02%, а починаючи з 30 дня - 6, 67% від суми заборгованості.

Гідності й недоліки

Плюси ПростоЗайма
Мінуси ПростоЗайма
Додаткова інформація про компанію
ПростоЗайм - зручний сервіс швидкого кредитування, який виручить при складних фінансових обставин. Якщо вам терміново потрібні гроші, і ви впевнені, що виплатите встановлені контрактом відсотки за кредит - надішліть анкету, і отримаєте свою фінансову допомогу.

Рейтинг

простота отримання
4.00
швидкість видачі
4.00
прозорість умов
2.80
умови продовження
3.20
Якість обслуговування
3.20
Служба підтримки
3.20
Відгуки

1.00
Додав Ніка 23-03-2017 10:07
Якась дивна контора, думала взяти кредит, почала дивитися їх сайт, шукати відгуки в інтернеті і у склалося враження, що це суцільний розлучення. Інформація надається на сайті абсолютна маячня і до контори не має відношення.

4.83
Додав Аркадій 21-11-2016 16:29
Не вистачало пари тисяч на новий ноутбук, тому зважився на кредит. Оформив все дуже швидко. Сподобалося, що переводять гроші на карту, і не потрібно нікуди їхати!

2.00
Додав Юрій 11-11-2016 12:34
Не знаю, про які прозорі умовах вони говорять. Я щось їх не помітив! Взяв 3000 грн з розрахунком на те, що поверну через тиждень. Онлайн калькулятор мені показав, що я можу взяти мінімум на 4 тижні, а відсоток в цьому випадку склав 1,33%. Вийшло так, що за 9 днів я заплатив 817 грн, а це, на секундочку, більше 3% в день! Служба підтримки виразно не може нічого пояснити. Так що майте на увазі: якщо будете брати кредит в Просто Позику, будьте готові заплатити за незрозуміло якого відсотку!

4.33
Додав Юлія 05-11-2016 18:58
У батьків намічався ювілей, а гроші, відкладені на подарунок, довелося витратити на непередбачені витрати. Взяла кредит в Швидко Позику, оскільки дуже хотілося привітати батьків (я - єдина дитина в сім'ї, не залишати ж батьків без сюрпризу). Швидко оформила кредит, проблем не виникло. Всім раджу!

4.83
Додав Ліна 29-10-2016 10:48
Зайвих грошей не було під рукою, а я дуже хотіла піти на курси англійської мови. Швидко Позика мене дуже виручив, і я здійснила свою давню мрію.

Просмотров: 128 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |