Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 8 » ПУМБ
15:57
ПУМБ

ПУМБ відноситься до категорії приватних фінансових організацій, але він не менш надійний, ніж Ощадбанк або Укргазбанк. Надаючи на фінансовому ринку послуги вже більше 25 років, банк розробив ефективну стратегію залучення клієнтів, яка полягає в підвищенні якості сервісу, а також надання розширеного спектру послуг як приватним особам, так представникам бізнесу.
Карткові продукти від ПУМБ представлені стандартними платіжними картами для зручних розрахунків, соціальними картами, а також спеціалізованими пакетами послуг, призначеними для певної категорії клієнтів. Управляти рахунком, контролювати витрату коштів, а також здійснювати всі необхідні фінансові операції можна за допомогою зручного інтернет банкінгу. В даному випадку карткові продукти не настільки великі, як в Марфін Банку, але рівень обслуговування аналогічний.
Також привертають клієнтів і зручні умови кредитування. Без довідки про доходи можна отримати споживчий займ готівкою на суму до 50 000 грн, з довідкою - до 200 000 гр. Віковий ценз становить від 25 до 70 років і потрібно відзначити, що такими пропозиціями можуть скористатися пенсіонери, які у віці 60-65 років отримають відмову як в Ідея Банку, так і в Банку Південний. Ставка за користування банківськими коштами може варіюватися від 16 до 24%.
Присутня можливість відкриття карткового рахунку з можливістю суттєвої економії в торгових мережах, які є партнерами банку. Отримання такої карти займає не більше години, тому як оформлення здійснюється за спрощеною системою. Також можна оформити вигідний кредитний ліміт на зарплатну картку з нарахуванням відсотків на фактично використані кошти, а не на все тіло позики, і з можливістю постійного відновлення кредитної лінії.

Просмотров: 117 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |