Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 8 » Райффайзен Банк Аваль
15:37
Райффайзен Банк Аваль

Райффайзен Банк Аваль
Райффайзен Банк Аваль займає одне з лідируючих місць в рейтингу фінансових організацій подібного типу. Це обумовлено відмінним обслуговуванням, великою кількістю відділень і доступністю банкоматів. Також привертає клієнтів наявність онлайн банкінгу, за допомогою якого можна здійснювати всі необхідні операції, і віртуального центру самообслуговування, призначеного для оплати послуг і виконання різних грошових переказів.
Райффайзен Банк Аваль пропонує вигідні умови вкладення коштів, а також отримання споживчих і цільових кредитів.
Банківські вклади
За депозитними процентними ставками Райффайзен Банк Аваль вважається більш вигідним, ніж Укрсоцбанк або Укргазбанк. Максимальна ставка становить 10,65% на 367 днів. Але є можливість вкладів і на більш короткі терміни. На 6 місяців під 10,15%, на 3 місяці по 9,15%, на 2 місяці під 7,05% і на 31 день під 7,05% на суми до 100 000 грн. Якщо ж вклад перевищує 100 000 грн, процентна ставка вище.
кредитування
Банк пропонує клієнтам як кредитні картки, так і позики готівкою. Кредитні карти випускаються на безкоштовній основі, присутній пільговий період на користування засобами до 57 днів, максимальний розмір кредиту становить до 50 000 грн. Річна процентна ставка становить 45%, що не так вигідно, як в ПриватБанку або Ощадбанку, але в даному випадку привертає програма лояльності, завдяки якій постійні клієнти можуть отримати позику за спрощеною схемою.
Кредити готівкою видаються під 3,33% в місяць на суму від 2 до 100 тисяч гривень. Це пропозиція розрахована на клієнтів банку, в тому числі і пенсіонерів.
Пропозиції для юридичних осіб
Для представників малого та середнього бізнесу Райффайзен Банк Аваль пропонує широкий спектр послуг, що дозволяють ефективно користуватися банківським рахунком, здійснювати необхідні платежі з мінімальною втратою часу і повністю контролювати всі фінансові операції. Такі умови є більш зручними, ніж в Ощадбанку або УкрСиббанку, де дана сфера не так розвинена.

Просмотров: 194 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |