Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Рейтинг депозитов в банках Украины отзывы
16:40
Рейтинг депозитов в банках Украины отзывы
Навіщо потрібен ощадний сертифікат?

Ощадний сертіфікатОдна з основних завдань банку - це постійне збільшення числа клієнтів і вкладів для фінансування своєї діяльності. Кредитні установи використовує чимало коштів, починаючи від простих депозитів, і закінчуючи міжбанківськими операціями. Серед усіх цих методів варто виділити один, який дозволить вкладнику взяти участь в банківській життя з вигодою для себе. Мова піде про ощадних сертифікатах.

Короткий опис

Банки порівняно недавно почали надавати своїм клієнтам дану послугу. Сам по собі ощадний сертифікат є цінним папером, і являє собою розписку від банку про отриманих грошових коштах. Сертифікати діляться на депозитні та ощадні (для юридичних та фізичних осіб відповідно). Для його придбання достатньо лише внести гроші або з поточного рахунку, або готівкою, тобто придбати його може не тільки будь-який житель країни, а й будь-який відвідувач банку, незалежно від громадянства.

Кожен сертифікат - це терміновий документ, термін дії якого обмежується одним роком для депозитних і трьома роками для ощадних сертифікатів. Перерахування доходу з відсотків за сертифікатом починається з моменту його придбання за строго фіксованою ставкою, а виплата відбувається по закінченню терміну.

Якщо ж клієнт вирішить погасити сертифікат до закінчення терміну, зазначеного в договорі, то відсотки виплачуються за більш низькою відсотковою ставкою (а точніше, до запитання) за термін зберігання сертифіката. Прострочені сертифікати вважаються не чим іншим, як документами до запитання і оплачуються на першу ж вимогу утримувача.
Відмінності та переваги

Незважаючи на схожість зі звичайними вкладами, сертифікат відрізняється від депозитів рядом переваг. Насамперед, через те, що вони не беруть участь в системі страхування вкладів, тобто, з одного боку таке вкладення ризиковано (якщо банк відрізняється поганою репутацією), зате з іншого боку, можливість отримати дохід за максимально високою процентною ставкою.

Величезною перевагою вважається можливість без зайвих витрат дарувати, заповідати або просто передавати його третім особам. По суті, через високу ліквідності він може бути використаний в якості зручного фінансового інструменту.

І приємним плюсом для власників можна назвати те, що сертифікати, за такими сертифікатами не потрібно платити податки. Іменні ж сертифікати (оформлення, як правило, за допомогою цесії) оподатковуються, як і звичайні депозитні вклади.

По суті, ощадний сертифікат і депозитний вклад - дві сторони однієї медалі. Вся різниця в тому, що депозит менш ризикований і підійде обережним вкладникам. Придбання ж сертифіката пов'язане з ризиком, але і прибуток від нього набагато вище.
Просмотров: 229 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |