Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » ЩО ТАКЕ БІТКОІНИ?
20:38
ЩО ТАКЕ БІТКОІНИ?

ЩО ТАКЕ БІТКОІНИ?
У кожної держави є своя валюта. В Естонії - євро, в Росії - рублі, а у США - долари. Ми обмінюємо гроші в банках або в спеціальних обмінних пунктах, пересилаємо їх в будь-яку точку світу і інвестуємо. У наш час інноваційних технологій, логічно, що всі переклади йдуть через Інтернет.

Чи варто дивуватися, що в Інтернеті з'явилася своя власна криптовалюта, така як біткойн? Інтерес суспільства до даної системи з'явився в кінці 2013 року після різких стрибків курсу криптовалюта біткоіни, але почнемо з початку. Отже, в 2009 році нікому невідомий програміст під псевдонімом Сатоши Накамото створив електронні гроші, тобто криптовалюта. Функції такої валюти ті ж, що і у звичайної: засіб обміну, заощадження і розрахункова одиниця. До того ж у валюти є попит, а значить, і свій курс. Але є суттєва відмінність: ми не можемо побачити, скажімо, відчути гроші на дотик, тому що валюта цифрова та її функціонування відбувається децентралізовано в розподіленої комп'ютерної мережі.

ЯК ПРАЦЮЄ БІТКОІНИ?
Якщо, звичайно, для переказу грошей нам потрібно використовувати посередників, як правило, банк, то з криптовалюта все простіше - гроші передаються безпосередньо продавцеві. А це означає, що, завдяки цій властивості, перед нами відкриваються нові можливості.

Криптовалюта складається з монет, а саме з математичних хеш-кодів. Такий код унікальний, але має незручну читабельність з послідовністю з 27-34 латинських букв і цифр.

Важливий момент полягає в тому, що будь-яка криптовалюта створюється за допомогою процесу «Майнінг» (від англ. Data mining - видобуток даних, інтелектуальний аналіз даних, глибинний аналіз даних). Для такого процесу потрібен надпотужний ПК для вирішення складних математичних задач. Є також спеціальні додатки, біржі та піраміди для генерації монет, але це вже - наслідки електронної валюти.

Насправді, дуже вже складна ця система. «Майнінг» дозволяє поступово писати код нових біткоіни і призводить до виникнення закодованих одиниць оплати, які не прив'язані до імені людини і можуть зберігатися в закритих гаманцях або на жорсткому диску. Ми можемо бачити тільки вчинені транзакції і кількість біткоіни у користувача. Надіслати електронні гроші можна в будь-яку точку світу, але переклад проводиться тільки в шістнадцятковому форматі.

ПЛЮСИ І МІНУСИ КРИПТОВАЛЮТА
«Біткоіни» - це перша децентралізована і непідконтрольна валюта, а значить, немає інфляції, тому що кількість монет в системі зростає з певною швидкістю, залежно від попиту і пропозиції людей, а максимально можливе значення - 21 млн біткоіни. До того ж, вона повністю анонімна, як стверджують інформаційні портали, і має безліч інших чудових якостей. Наприклад, всі дані системи зберігаються у відкритому коді на носіях користувачів, а за перекази коштів не знімається комісія.

Але за твердженням порталу «bitcoin journal», система біткоіни не зовсім анонімна, звичайно, там немає паспортних даних, але обчислити відправника на основі аналізу транзакцій можна, тому дане гідність можна прирівняти і до недоліків.

До мінусів також можна віднести «оффлайн гаманець». Він встановлюється на ПК і зашифрована, але при несправності жорсткого диска назавжди втрачається доступ і до засобів. Так, наприклад, британець в 2009 році виробив 7,5 тис біткоіни на своєму комп'ютері, але через випадковість, у вигляді розлитого кави, розібрав його, а пізніше викинув жорсткий диск зовсім. У той же час в новинах з'явилися відомості про зростання курсу криптовалюта, і чоловік, відправившись на смітник, так і не знайшов свій жорсткий диск, втративши при цьому мільйони доларів. Таких історій досить багато, тому що раніше монети біткоіни можна було «добувати» і на звичайному ПК, але ця валюта не була в ціні, вірніше, люди не сприймали її, як євро чи долари.

І ВСЕ Ж, ЩО ТАКЕ БІТКОІНИ?
Це пірінгова електронна платіжна система. Якщо раніше можна було заробити на біткоіни, підтримуючи мережу і займаючись Майнінг, то на поточний момент все змінилося не в кращий бік. Потрібен потужний ПК, який коштує пристойних грошей і швидко застаріває, а значить, при вкладенні в це вже губляться гроші. У випадку з інвестуванням теж поки незрозуміло, чи вигідна угода, тому що, купуючи зараз біткоіни за реальні гроші, ми не можемо знати, який курс валюти буде в подальшому. Єдиний вихід, як стверджує офіційний сайт «bitcoin», - це маючи свій магазин, продавати товари за криптовалюта, але і з цим виникають складності. Кілька місяців тому Міністерство фінансів РФ висунуло пропозицію заборонити даний спосіб оплати на території своєї країни. А значить, люди поки не до кінця розібралися з поняттям біткоіни і не сприймають це, як платіжний засіб або можливість заробити, скоріше, як чергову піраміду.

Поки невідомо, чи стане в майбутньому криптовалюта єдино вірною платіжної формою або залишиться в минулому, але поки є попит - буде і пропозиція.

Просмотров: 80 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |