Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 29 » Що таке ICO і як на цьому заробити? Не так давно біткоіни здавався маленьким і смішним
23:44
Що таке ICO і як на цьому заробити? Не так давно біткоіни здавався маленьким і смішним

Що таке ICO і як на цьому заробити?
Не так давно біткоіни здавався маленьким і смішним. Але за останні роки криптовалюта встигла зміцніти, знайти масову популярність, і сміятися над нею вже якось не хочеться.

Минулого тижня біткоіни ( Bitcoin ), подолавши поріг в $ 2000, встановив відразу кілька цінових рекордів . З моменту запуску біткоіни в 2009 році його екосистема зазнала неймовірні зміни.

Колись поява нових криптовалюта, таких як лайткоін і напівжартівливій dogecoin, ставала подією. Головною біржею в ту пору була Mt.Gox, будь-яка кондитерська могла надовго забезпечити себе увагу преси, почавши приймати цифрову валюту, а вартість біткоіни визначалася кількістю піци, яке на нього можна було купити.

Зараз існують десятки криптовалюта з капіталізацією в сотні тисяч доларів, і нові з'являються все частіше. У світі молодих криптовалюта існує один тип транзакцій, суть якого дуже важливо розуміти, - так зване «первинне розміщення монет» (initial coin offering, ICO).

ICO схоже на первинне розміщення акцій на біржі, яке проходить в зворотному порядку (або на зразок того). На жаль, ситуація додатково ускладнюється через специфічні юридичних процедур і гравців, що використовують неетичні методи. Але, хоча суть цієї процедури багатьох збиває з пантелику, з недавнього часу вона вважається кращим способом запуску нових криптовалюта.

Отже, давайте подивимося, що являє собою ICO на сучасному ринку криптовалюта.

Що потрібно знати про ICO
ICO - інструмент залучення коштів, заснований на обміні нової криптовалюта на ліквідні аналоги з відомою вартістю. Ви віддаєте свої біткоіни або ефіри, а натомість отримуєте якусь кількість чергових супер-пупер-коинов (або сумнозвісний CrunchCoin).

Financial Times характеризує ICO наступним чином: «нерегульований випуск криптовалюта, в ході якого інвестори можуть залучити кошти в біткоіни або інших криптовалюта». Це дуже точне визначення, особливо якщо наголосити на слові «нерегульований». Але до цього ми дійдемо трохи пізніше.

The Economist описував цей механізм фінансування наступним чином:

«Монети, що розміщуються в ході ICO, являють собою, по суті, цифрові купони, токени, кожен з яких відповідає незнищенною записи в розподіленої облікової книзі, або блокчейне, на якій заснована і перша криптовалюта, біткоіни. Це означає, що ними легко можна обмінюватися, хоча на відміну від акцій вони не надають права власності. [...] Інвестори сподіваються, що успішні проекти підвищать цінність таких токенов ».

Зростання вартості криптовалюта має вирішальне значення для розуміння суті ICO. Інвестори купують їх не з особистої симпатії. Це вкладення, зроблені в надії на швидку і високий прибуток.

Примітно, що не всі криптовалюта, які проводять ICO, підтримують власну систему блокчейн . За даними дослідницької групи Smith + Crown, в деяких ICO пропонуються свого роду «мета-токени», побудовані на основі криптосистем популярних валют, таких як біткоіни або ефір.

Отже, іноді ICO - це випуск криптовалюта, заснованих на криптовалюта, які отримують фінансування за рахунок обміну на інші криптовалюта, - і все це заради того, щоб подивитися, що буде далі. Це може здатися безумством, але зараз галузь працює саме так.

І таких ICO стає все більше. У тій же статті The Economist, опублікованій у квітні 2017 року, зазначається: «У ICO вже інвестовано близько 250 млн доларів, з яких 107 млн ​​доларів надійшло тільки за цей рік». Це великі гроші; неважко зрозуміти, чому навіть традиційні ділові видання стали звертати увагу на ICO. Зрештою, вони завжди йдуть за грошима.

Коротше кажучи, ICO - це новий спосіб швидкого фінансування, завдяки якому молоді криптовалюта приходять в світ.

Злодії, брехня і закони
Як це завжди буває під час буму, багато в світі ICO грають недобросовісно. З огляду на, що зловживання трапляються навіть у зв'язку з біткоіни і іншими визнаними криптовалюта, які в цілому стійкі до махінацій, не дивно, що ICO привертають особливо багато шахраїв.

Навіть швидкий пошук по темі приносить несамовиті заголовки, такі як «Всім учасникам ICO Matchpool: схоже, що це шахрайство ...» або «Шахрайство з цифровою валютою - це неправильне використання прізвища Ротшильдів». За махінаціями в світі ICO далеко ходити не потрібно. Додайте до цього некомпетентність багатьох учасників ринку, і від ICO чітко повіє Диким Заходом.

закони
Але як щодо регулювання? - резонно заперечите ви. Повинні ж існувати якісь механізми захисту споживачів?

На жаль, згідно Smith + Crown, організатори ICO часто обходять звичайні правила залучення коштів, втрачаючи тим самим можливості законно захищати інтереси інвесторів:

«Більшість ICO сьогодні продаються як" передпродажні токени на програмне забезпечення "- щось на зразок раннього доступу до онлайн-грі для постійних передплатників. Щоб уникнути юридичних вимог, які пред'являються до продажу цінних паперів будь-якого виду, багато ICO сьогодні вважають за краще подавати себе як "краудфандінг" або "збір пожертвувань" ».

Так що на регулювання поки розраховувати не доводиться.

Хтось стверджує, що брак нагляду - це насправді добре, оскільки дозволяє ринку ICO швидше розвиватися. Це розумний (до якійсь мірі) і, ймовірно, технічно коректний аргумент, але він не скасовує того факту, що недосвідчені інвестори легко можуть стати жертвою шахраїв. Якщо ринок хоче продовжувати рости і постійно залучати більший капітал, ситуацію доведеться змінити.

Пузир
Чи є шанс, що скоро ми побачимо крах ринку ICO? Звичайно, але сили, що стоять за ним, трохи глибше, ніж може здатися.

В недавній статті CryptoHustle підкреслюється, що «галас навколо ICO, швидше за все, пов'язана з успіхом перших інвесторів криптовалюта ефір, які непогано заробили на останньому періоді зростання криптовалюта». Зростання ефіру, безумовно, був приголомшливим. Якщо саме з ним пов'язано повальне захоплення ICO, ми можемо перебувати в тривалому циклі.


Звичайно, це не означає, що з ринком криптовалюта все в порядку. Щонайменше, з жовтня минулого року звучать прогнози, що ICO, зрештою, не виправдають шалених темпів зростання і виявляться міхуром, як це часто відбувається в нових технологічних нішах. Як довго триватимуть хороші часи, передбачити неможливо. Але корекція неминуча, і коли вона прийде, ми побачимо, які криптовалюта володіють реальною цінністю.

висновок
Ринок криптовалюта знову загострюється. І поки він продовжує встановлювати нові рекорди, все більше альткоінов вимагатимуть шматок цього ринку.

Чи варто вам вкладатися в ICO? Тільки якщо ви любите ризик, анітрохи не боїтеся втратити свій капітал і готові ризикнути заради ідеї, яка може виявитися провальною.

Сприймайте це як краудфандінг, який пов'язаний з аналогічними ризиками - і здається абсолютно легітимним способом фінансування. Вибір за вами.

 

Просмотров: 83 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |