Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Що таке White Paper? Його роль в ICO
19:37
Що таке White Paper? Його роль в ICO

Що таке White Paper? Його роль в ICO

Поглянувши на діаграму, можна зрозуміти мотиви того чи іншого проекту, а також з'ясувати, що ж насправді таке White Paper. White Paper - це в першу чергу уособлення прозорості думок, які можуть нести в собі певні ризики. Найчастіше на них не можна вплинути, зате таким чином можна продемонструвати чистоту помислів.

 

Адже чим чесніше і прозоріше документ, тим краще відносини з партнерами, які розраховують на поділ ризиків з усіма учасниками проекту. Такий підхід до справи зможе збільшити шанси на підтримку з боку інвесторів в найважчі моменти для фірми.

Фахівці проаналізували близько 55 White Paper планують ICO за короткий час. Була розроблена діаграма і звіти. Це дало зрозуміти, що більшість претендентів намагаються користуватися шаблонами White Paper. Варто відзначити, що ICO є платформою, де компанії залучають інвестиції у вигляді реалізації інвесторам певної кількості цифрової валюти.

Безумовно, шаблонне опис White Paper засмучує багатьох учасників ICO. Хтось може сказати, що і зовсім бездуховно. В даному випадку має сенс звернути увагу на зміст критеріїв, розділених по типу. Однак позиціонування WP - це справжня психологія, так як вимагає від фірми знання свого кінцевого споживача.

З діаграми видно, що кожен споживач має велику кількість елементів конструктивної частини мотиву, навіть не підозрюючи цього. Даний фактор повинен усвідомити кожен учасник.

Відомо, що WIN / WIN відносини знають багато учасників, тому цим правилом керуються партнери. Даний факт також варто враховувати.

Проте наступним рівнем буде створення відносин WIN / WIN / WIN, зовсім інша модель. При цьому потрібно врахувати мотиви всіх сторін. Виконати це завдання не так просто, тому доведеться докласти чимало часу і сил. Можливо, буде потрібно створити комп'ютерний алгоритм для підтримки контрактів в технології блокчейн . Звідси можна зробити висновок, що White Paper - це важливий документ в ICO.

Просмотров: 54 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |