Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » швидкий кредит без довідки про доходи приватбанк кредитный калькулятор
18:27
швидкий кредит без довідки про доходи приватбанк кредитный калькулятор

Інформація про компанію CreditOn кредит онлайн

CreditOn свідоцтво про реєстрацію фінансової установи CreditOn (Кредітон) - відносно молодий сервіс на ринку мікрокредитування, але встиг завоювати симпатію і довіру багатьох українців. Видає позики населенню незалежно від регіону проживання, максимальна сума позики - 15 000 грн, мінімальний термін - 7 днів. Як заявляє сам кредитор, гроші зараховуються на банківську карту за 15 хвилин.

Швидкість обслуговування і орієнтованість на потреби клієнтів - головна місія компанії.

Подати заявку на кредит в CreditOn

Відсотки за кредитом

Кредитний брокер працює на ринкових умовах, в інтересах своїх клієнтів, Процентна ставка за день користування кредитом становить 1,9%. Тобто, за кожну тисячу гривень ви платите 19 грн в день. У річному еквіваленті розмір процентної ставки дорівнює 693,5%. Також не стягується комісійний збір за додаткові послуги, що іноді практикують інші фінансові організації.

Хто може взяти мікропозик

Послуга доступна для позичальників, які:

досягли повноліття (18 років) і отримали паспорт, ІПН;
знаходяться в будь-якій точці країни, з виходом в інтернет через будь-який пристрій;
є справжніми власниками банківської карти.
Як взяти кредит онлайн в CreditOn

Оформити заявку на видачу коштів на сайті компанії - https://crediton.org.ua .
Вказати суму і термін погашення кредиту.
Зареєструватися в системі, заповнивши анкету з актуальними персональними, паспортними даними. Ваші шанси на схвалення заявки істотно зростуть, якщо ви введете достовірну інформацію про себе.
Натиснувши кнопку - «Отримати кредит», очікуйте відповідь про видачу коштів, який вам прийде у вигляді смс-повідомлення або на пошту.
Перед відправленням заявки обов'язково вивчіть умови кредитного договору. Поставивши підпис, ви автоматично берете на себе всі зобов'язання по погашенню кредиту.

Відео-огляд - оформлення кредиту в Кредітон
Взяти кредит в Кредітон

Як погасити кредит в компанії Кредітон

Після оформлення позики вам необхідно повернути борг разом з відсотками. Це можна зробити як в зазначений вами термін, так і достроково. Також є часткове погашення заборгованості: наприклад, взявши кредит на місяць, ви можете провести дві оплати - за перші два тижні, а потім за решту. При стандартній схемі погашення потрібно вносити оплату кожні 10 днів за користування кредитом.

Повернути кредит можна:

в особистому кабінеті за допомогою банківської карти;
в терміналах самообслуговування;
в касі відділення будь-якого банку України, вказавши реквізити CreditOn.
Наслідки неповернення позики або прострочення

Кредитор діє в рамках українського законодавства, тому при виникненні ситуацій з невиплатою кредиту або порушень договору, застосовує всі вважають заходи щодо боржника. Зокрема:

Може подати позовну заяву до суду про стягнення заборгованості або передати це право третім особам і колекторам.
Нарахувати штрафи, пеню за прострочення, розмір якої дорівнює 1% від тіла простроченого позики за кожен день прострочення до моменту повного погашення боргу.
Гідності й недоліки

Плюси CreditOn
Мінуси CreditOn
Рейтинг

простота отримання
2.63
швидкість видачі
2.63
прозорість умов
2.00
умови продовження
2.38
Якість обслуговування
1.88
Служба підтримки
1.88
Відгуки

1.33
Додав vadim 13-09-2017 13:19
Брав кредити в цій конторі кілька разів, останній раз виникло прострочення на 7 днів, тому що не прийшло ніяких повідомлень ні на пошту ні по смс, про те, що термін кредитування закінчується. Подзвонила якась незадоволена божевільна курка, почала грубити і розповідати про те, який я злісний неплатник. Курці було сказано, що сьогодні кредит буде погашений, після чого курка була послана далеко. Але курка не вгамувалася, почала дзвонити родичам і діставати їх. Кредит погашений, контора разом з куркою додана в блек-лист.

2.00
Додав Гість 01-08-2017 12:04
Люди ніколи не звертайтеся в credit on! Шалені відсотки, ніякої поваги. А якщо з якихось причин у Вас виникла заборгованість Вам будуть дзвонити "колектора", яких немає в Україні з погрозами Вам і Вашим близьким. Але ні хто на поступки не піде!

2.33
Додав Ігор 28-07-2017 13:39
Не рекомендую співпрацювати з даної фін організацією. 
Брав у них кредит 6-ь (шість) разів. Все було добре, без прострочень і інших проблем. Але ось з шостим кредитом трапилася проблема - не було чим оплатити. Смог пролонгувати на місяць. Пролонгація скажена! 
Ну да ладно. Після вийшов на прострочення. Пеня просто пекло !!! Ворогові такого не пожделаешь. Але тут сам винен, що вийшов на прострочення. Позичальник за це несе відповідальність, годі й казати! 
Але ці неадекватні дзвінки, це просто п **** !!! Звідки у вас інформація про моїх колег, сусідів, рідних, сім'ї ??? Цієї інформації позичальник не вказує при оформленні! За те, що говорили мені в телефон, написав в прокуратуру і поліцію заяви. Всі розмови записував. Від наданих записів що в прокуратурі, що в поліції - все в шоці.

4.50
Додав Семен 28-03-2017 15:02
Сервіс новий, але вже дає надію на відмінну роботу. Звернувся в Кредітон, щоб отримати 1 500 гривень, яких не вистачало на новий телефон, старий довелося викинути. Оформили кредит дуже швидко, гроші прийшли на карту через 12 хвилин після схвалення. При необхідності можна звертатися, все чисто і законно. Хоча відсотки я знайшов трохи краще у інших компаній.

1.00
Додав Наталія 18-03-2017 18:45
Взяла тут кредит, порадили друзі, мовляв, маленькі відсотки. Але! У моїй ситуації все виявилося набагато гірше, ніж у друзів. Розглядали мою заявку більше доби! Операторам я так і не додзвонилася, лінія завжди зайнята, або постійно в трубці один відповідь: «вам зателефонують». Про які зручностях і вигоді може йти мова, якщо заявки не можуть нормально прийняти. Відмовилася від їх «послуг» і взяла кредит в іншому місці, на реально вигідних умовах.

4.67
Додав Дмитро 10-03-2017 14:58
Якось довелося брати грошей у борг, щоб підлікувати маму, вже дуже дорогі нині ліки, потрібні були 3 000 грн. Звернувся в цю компанію за порадою колеги. Спочатку довелося довго чекати відповідь, так як фото ськана документів (витяг з клініки про призначення препаратів додав) не проходили, пізніше зменшив розмір фото і відправив, все дійшло. Через 10 хвилин отримав відповідь що заявка схвалена і гроші отримав відразу на карту. Спасибі, дуже виручили.

1.00
Додав Настя 04-03-2017 12:22
Взагалі сервіс відстій !! Мої спроби авторизуватися і зайти в свій особистий кабінет закінчилися повним провалом. Не раджу цю контору. Є сервіси і спритніші.

1.00
Додав Олександр 27-02-2017 11:10
Гроші, які я замовив у цій компанії так і не дійшли на мою карту. Це після того як я підписав кредитний договір і злив всі свої дані ((Подзвонив в колл-центр, сказали дізнатися в своєму банку, чи є ліміт на переказ грошей. Дізнався, сказали, ніяких обмежень немає. Борошно з Кредітон відповіла що виявляється це вони неправильно ввели мої дані і гроші перерахували незрозуміло куди. Дякую що договір анулювали, так би платив по повній за кредит, який не отримував.

Просмотров: 179 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |