Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!




Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 24 » Швидко Гроші - мікрофінансова організація Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів
18:49
Швидко Гроші - мікрофінансова організація Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів

Швидко Гроші - мікрофінансова організація, що спеціалізується на видачі позик готівкою і в онлайн режимі. Звернутися сюди можуть клієнти у віці від 18 до 60 років, але головна умова - наявність постійного доходу. Довідку з місця роботи надавати не потрібно, для оформлення заявки достатньо паспорта та ідентифікаційного коду, але в деяких випадках потрібно підтвердження з місця роботи. При зверненні у відділення мікрофінансової організації співробітники обов'язково уточнюють номер телефону компанії, де працює клієнт, та зідзвонюються з роботодавцем.
При оформленні кредиту в онлайн режимі теж потрібно дочекатися дзвінка консультанта. В ході особистої бесіди він з'ясовує всі необхідні нюанси, після чого протягом 10-15 хвилин приходить рішення по кредиту. Це не так зручно як в МаниБум або Кредит Ап, де схвалення заявок проводиться в автоматичному режимі.
При первинному зверненні можна розраховувати на невелику суму, приблизно 200-500 грн. Якщо користуватися сервісом постійно і не допускати прострочень, поступово ліміт збільшиться до максимуму, що становить 3 000 грн.
Позики видаються під 2% в день, на термін від 1 до 7 днів або від 1 до 14 днів. Це набагато менше, ніж у Ccloan, де позики видаються під 3%, але з іншого боку і більше ніж у Простозайм, де можна оформити кредит під 0,87%. За дострокове погашення не передбачено комісій або штрафів, тому кошти можна повернути в будь-який термін і сплатити проценти лише за фактичний час користування.
Страховки, початкові внески і будь-які інші комісії відсутні, що цілком виправдовує запропоновану ставку. В інших організаціях, де відсоток нижче, додаткові виплати присутні досить високі, тому в деяких випадках вигідніше оформити позику під 2% без комісій, ніж за 0.87% з масою додаткових платежів і фіксованою сумою оплати за користування коштами.
Отримати позику можна в онлайн режимі, або ж у відділенні мікрофінансової організації. При схваленні заявки у першому випадку гроші перераховуються на карту, у другому - видаються готівкою безпосередньо в офісі.
Присутня можливість продовження позики. Для цього потрібно сплатити відсотки, нараховані за користування коштами.
Основна перевага компанії Швидко Гроші - лояльне ставлення до позичальників, що визначає високий відсоток схвалених заявок, він набагато більше, ніж у Компаньйон Фінанс.

Просмотров: 151 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!








Поиск























































облачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |