Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » СLOUD-МАЙНІНГ Сloud-Майнінг (віддалений, хмарний Майнінг) - це віддалене використання обчислювальних потужностей для видобутку криптовалюта
20:36
СLOUD-МАЙНІНГ Сloud-Майнінг (віддалений, хмарний Майнінг) - це віддалене використання обчислювальних потужностей для видобутку криптовалюта

СLOUD-МАЙНІНГ
Сloud-Майнінг (віддалений, хмарний Майнінг) - це віддалене використання обчислювальних потужностей для видобутку криптовалюта (наприклад Bitcoin і Litecoin). Ця модель Майнінг з'явилася завдяки тому, що зростання цін на біткоіни викликав значне підвищення складності, що зробило Майнінг в домашніх умовах невигідним для Майнінг-ентузіастів.

Сloud-Майнінг дає користувачам унікальну можливість почати видобуток криптовалюта без капітальних вкладень і глибоких технічних знань. Незважаючи на простоту даної моделі, варто уточнити пару тонкощів і нюансів. Зокрема, зазначити, що існує два варіанти Сloud-Майнінг.

Перший варіант - це віддалений хостинг. Такий спосіб видобутку криптовалюта підходить тим, хто розбирається в Майнінг і хоче мати повний контроль над обладнанням. Недолік цієї моделі в тому, що вона вимагає серйозного вкладення грошей і часу, тому що обладнання коштує чималих грошей і потребує розуміння конфігурацій Майнера. При такому варіанті залізо знаходиться в тех.центре, причому користувач отримує повний контроль над обладнанням, маючи можливість управляти Майнер віддалено. Відповідальність за настройку і конфігурацію Майнера лягає на плечі майбутнього володаря, який платить як за обладнання так і за електрику.

Підводячи підсумок, можна сказати, що переваги даного варіанту полягають в контролі над Майнінг-процесом і подальшим володінні залізом по закінченню договору. До недоліків можна віднести великий грошовий вклад, і, отже, ризик.

Другий, і більш доступний варіант Сloud-Майнінг - віддалена покупка частини потужності нашого обладнання, розміщеного в надійному дата-центрі (хмарний Майнінг). Фахівці тех. центру самі вибирають пул, виходячи з ефективності і надійності, а також підтримують працездатність обладнання і забезпечують безперебійну роботу сервісу.

Такий варіант дає ряд серйозних переваг: не треба чекати отримання обладнання і хвилюватися за його доставку, а також відчувати незручності від шуму і платити величезні рахунки за електрику. Найголовніше, не треба бути фахівцем, які знаються на тонкощах настройки Майнера або робити істотні вкладення. Так як можна придбати будь-яку кількість потужності, початковий внесок залежить тільки від бажання і амбіцій користувача. Отже, поріг входження і ризик помітно менше, ніж при варіанті з віддаленим хостингом.

HashFlare пропонує свої послуги в сфері хмарного Майнінг, гарантуючи при цьому моментальне підключення, цілодобовий доступ, просте управління, високий uptime (робота обладнання 24h в добу) і щоденні виплати.

Хмарний Майнінг відмінно підходить для новачків, охочих спробувати Майнінг і отримати дохід, а так само для досвідчених користувачів, які не хочуть возитися з обладнанням і брати на себе значний ризик.

Просмотров: 73 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |